Odyseja Umysłu 2018

W tym roku do zadań konkursowych przygotowywały się dwa zespołu. Licealiści (LO2) w składzie: Asia Załęcka, Oliwia Kawczyńska, Julia Kubik, Ania Malek, Kinga Tyszkowska i gościnnie Maurycy Urbański (SP26) rozwiązywali problem teatralny "Nieziemska Miejscówka".

Przygotowywali się intensywnie, walczyli dzielnie, ale konkurencja okazała się za silna. Zaledwie 1 punkt dzielił drużynę od zakwalifikowania się do etapu ogólnopolskiego.

odys2018
                  >> zapraszamy do fotogalerii <<

Drugi zespół to wynik współpracy naszego gimnazjum i współpracującej z nami szkoły podstawowej nr 26. Drużyna w składzie: Malwina Belczewska, Jakub Pniewski, Stanisław Sieńczewski, Dobrochna Wojciechowska (uczniowie klasy 7) oraz Paula Jarecka, Dominika Stefaniszyn i Julia Kowalska (uczennice kl.2ga) podjęli się trudnego zadania budowy pojazdu w ramach tematu "Do boju w trójboju". Zbudowali pojazd, który przemieszczał się i wykonywał wymagane zadania, opracowali scenariusz, przygotowali stroje. Pracowali ciężko i zaprezentowali się godnie.
Zajęli 4 miejsce.

Zapraszamy do oglądania rozwiązań problemów z jakimi musieli się
                                zmierzyć Nasi Odysejowicze ...

"Nieziemska Miejscówka"

"Do boju w trójboju"

Obu drużynom gratulujemy występów!