Rok szkolny 2009/2010
Maj 2010 - finał VIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Francji dla szkół gimnazjalnych „Francja historyczna i artystyczna”
Marika Baranowska i Aleksandra Kalinowska z klasy III GB zdobyły I miejsce
Michał Chajdukowski i Robert Moroz z klasy III GB zdobyli II miejsce
Monika Cichosz i Olga Lewandowska z klasy II GB zdobyły wyróżnienie (IV miejsce)
Marzec 2010 - finał Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Uczennica klasy III GA Weronika Grabowska uzyskała tytuł laureatki
Uczennica klasy III GA Aleksandra Kallas uzyskała tytuł finalistki
Marzec 2010 - Etap regionalny 28. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Frankofońskiej im. Jerzego Lisowskiego
W kategorii gimnazjum nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca:
I Monika Kukiełka z klasy III GB
II Justyna Górska z klasy III GB
III Aleksandra Wiśniewska z klasy III GA
Wyróżnienie otrzymał Jacek Napp z klasy II GB
Jednocześnie Monika Kukiełka będzie reprezentować region pomorski w czerwcu w finale konkursu w Warszawie.
Marzec 2010 - finał Wojewódzkiego Konkursu z Historii
Michał Chajdukowski z klasy III GA uzyskał tytuł finalisty
Marzec 2010 - finał Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Barbara Stępińska z klasy III GB uzyskała tytuł finalistki
Marzec 2010 - finał Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
Aleksandra Gramman z klasy II GA
Aleksandra Wiśniewska z klasy III GA zostały laureatkami konkursu
Weronika Grabowska z klasy III GA
Maria Szandrach z klasy III GB zostały finalistkami konkursu
Styczeń 2010 - etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Weronika Grabowska z klasy III GA
Aleksandra Kallas z klasy III GA zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Styczeń 2010 - Konkurs Biblijny z Ewangelii Św. Łukasza
Barbara Stępińska z klasy III GB
Maria Szandrach z klasy III GB
Joanna Brzezińska z klasy III GA
Anna Nagórka z klasy III GB
Justyna Górska z klasy III GB
Aleksandra Kalinowska z klasy III GB
Monika Noch z klasy III GB zakwalifikowały się do etapu miejskiego
Grudzień 2009 - Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Aleksandra Gramman z klasy II GA
Weronika Grabowska z klasy III GA
Aleksandra Wiśniewska z klasy III GA
Maria Szandrach z klasy III GB zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego konkursu
Listopad 2009 - Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Michał Chajdukowski z klasy III GA
Barbara Stępińska z klasy III GB zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego
Listopad 2009 - Międzynarodowy Konkurs Biologia OXFORD
Weronika Grabowska z klasy III GA została laureatką V stopnia
Listopad 2009 - Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Weronika Grabowska z klasy III GA
Aleksandra Kallas z klasy III GA zakwalifikowały się do etapu rejonowego
Listopad 2009 - Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Barbara Stępińska z klasy III GA
Łukasz Śliwiński z klasy II GB zakwalifikowali się do etapu rejonowego
Listopad 2009 - Ogólnopolski Konkurs Panda
Marika Baranowska III GB - III miejsce
Zuzanna Ingielewicz I GA - VII miejsce
Aleksandra Porzezińska III GB - VII miejsce
Daria Nowakowska III GB - VII miejsce
Zuzanna Stańczewska II BG - VII miejsce
Karolina Lutkiewicz III GB - VII miejsce
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Anna Nagórka z klasy III GB zakwalifikowała się do etapu rejonowego