Rok szkolny 2012/2013

"NIEKTÓRZY LUBIĄ POEZJĘ..."

W kategorii szkół gimnazjalnych I miejsce zajęła Magda Sobczak z klasy 3 B, a III miejsce Maria Banaszak z 1 B.

XI WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O FRANCJI DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH "VAL DE LOIRE"

Do wojewódzkich zawodów XI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Francji dla szkół gimnazjalnych "Val de Loire" organizowanego przez Pałac Młodzieży w Gdańsku zakwalifikowały się następujące 3 pary uczniów na 12 biorących udział w eliminacjach szkolnych:
1. Julisz Ciecierski i Natalia Pstrągowska (III GB i III GA)
2. Hanna Kolendowicz i Katarzyna Szurko (II GA)
3. Olga Grelewicz i Kacper Kępka (II GB).

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Uczennica kl.3Ga Zuzanna Osiecimska zajęła IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym z języka angielskiego.

REJONOWY KONKURS BIBLIJNY

Kacper Kępka - uczeń klasy 2Gb zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu wiedzy biblijnej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Uczennica kl. IIIGB Oliwia Kotowska została LAUREATKĄ Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego uzyskując NAJLEPSZY WYNIK W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM.

Agnieszka Puzan z kl. IIIGB
Monika Czerwińska z kl. IIIGA
Bartosz Kucharski z kl. IIIGA
uzyskali TYTUŁ FINALISTY Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Uczennica klasy III GB, Oliwia Kotowska, została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla Uczniów Gimnazjum. Serdecznie gratulujemy!

III KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Następujące osoby zakwalifikowały się do FINAŁU konkursu :
1. Kotowska Oliwia - III GB
2. Korta Julia - III GB
3. Bublewska Julia - III GA
4. Śliwińska Paula - III GB
5. Pstrągowska Natalia - III GA
6. Kielasińska Alicja - III GB
7. Demczuk Karolina - III GA
8. Lutkiewicz Julia - II GA
9. Sobczak Magdalena - III GB
10. Krakowska Małgorzata - II GB

MIĘDZYSZKOLNE KONKURSY O GDYNI

Dobiegła końca 8. edycja międzyszkolnych obchodów 87. urodzin Gdyni. Wzięło w niej udział 140 uczniów z 14 gdyńskich szkół.
Spośród uczniów naszej szkoły Paulina Chobot z kl. 1ga została laureatką konkursu oratorskiego.

WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY

W bieżącym roku szkolnym mamy silną- bo aż siedmioosobową ekipę, która zakwalifikowała się do drugiego etapu kuratoryjnego konkursu z geografii. Są to następujący uczniowie:

Jakub ŁUCZKIEWICZ

Jakub CHUCHRA

Tymoteusz BIELSKI

Mateusz GAFFKA

Juliusz CIECIERSKI

Alicja CHOINKA

Piotr KARP

Do drugiego etapu Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki zakwalifikowali się:

• Alicja BOŻEK
  • Robert MOROZ

Styczeń - Konkurs Polonistyczny

Uczennica klasy III GB, Oliwia Kotowska, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego.

Grudzień

Uczennica klasy 1Ga Paulina Chobot – otrzymała wyróżnienie na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Religijnej.

Uczennica klasy 2Gb Lucyna Mossakowska – otrzymała wyróżnienie za grę aktorską w XIII Gdyńskim Przeglądzie Jasełek.

Uczniowie Kacper Kępka - 2Gb ,Piotr Karp – 3Ga zakwalifikowali się do etapu rejonowego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Wrzesień

Paula Śliwińska została laureatką XVI Ogólnopolskiego i XXX Wojewódzkiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2012" pod patronatem Prezydenta Bielska-Białej.

Wszystkim uczniom serdecznie GRATULUJEMY!