Konkursy i Olimpiady

Konkursy - Gimnazjum

Rok szkolny 2009/2010

 

Maj 2010 - finał VIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Francji dla szkół gimnazjalnych „Francja historyczna i artystyczna”


Marika Baranowska i Aleksandra
Kalinowska z klasy III GB zdobyły I miejsce
Michał Chajdukowski i Robert Moroz z klasy III GB zdobyli II miejsce
Monika Cichosz i Olga Lewandowska z klasy II GB zdobyły wyróżnienie (IV miejsce)


Marzec 2010 - 
finał
Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Uczennica klasy III GA Weronika Grabowska uzyskała tytuł laureatki
Uczennica klasy III GA Aleksandra Kallas uzyskała tytuł finalistki

 
Marzec 2010 - Etap regionalny 28. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Frankofońskiej im. Jerzego Lisowskiego

W kategorii gimnazjum nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca:

I Monika Kukiełka z klasy III GB
II Justyna Górska z klasy III GB
III Aleksandra Wiśniewska z klasy III GA

Wyróżnienie otrzymał Jacek Napp z klasy II GB

Jednocześnie Monika Kukiełka będzie reprezentować region pomorski w czerwcu w finale konkursu w Warszawie.

Marzec 2010
- finał Wojewódzkiego Konkursu z Historii

Michał Chajdukowski z klasy III GA uzyskał tytuł finalisty

Marzec 2010 - finał Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Barbara Stępińska z klasy III GB uzyskała tytuł finalistki

Marzec 2010 - finał Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Aleksandra Gramman z klasy II GA
Aleksandra Wiśniewska z klasy III GA zostały laureatkami konkursu

Weronika Grabowska z klasy III GA
Maria Szandrach z klasy III GB zostały finalistkami konkursu

Styczeń 2010 -
etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
    

Weronika Grabowska z klasy III GA
Aleksandra Kallas z klasy III GA zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Styczeń 2010 - Konkurs Biblijny z Ewangelii Św. Łukasza

Barbara Stępińska
z klasy III GB
Maria Szandrach z klasy III GB
Joanna Brzezińska z klasy III GA
Anna Nagórka z klasy III GB
Justyna Górska z klasy III GB
Aleksandra Kalinowska z klasy III GB
Monika Noch z klasy III GB zakwalifikowały się do etapu miejskiego

Czytaj więcej: Rok szkolny 2009/2010

Rok szkolny 2007/08

Bartłomiej Czarnecki - IX miejsce w etapie rejonowym Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego dla Gimnazjum (awans do trzeciego etapu)

 

Kacper Cerek i Tadeusz Szubert wzięli udział w Konkursie ,, Fizyka dla gimnazjum"


Emilia Jaeszke i Magdalena Mocarska z klasy III B wzięły udział w II etapie konkursu z biologii


Jagoda Wróbel z klasy III A została finalistką w ogólnopolskim konkursie Literackim
w Katowicach 

Czytaj więcej: Rok szkolny 2007/08

Rok szkolny 2006/07

Uczennica Marianna Zydek została finalistką Konkursu Recytatorskiego na interpretację utworów Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego "Kochajcie wróbelka", organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Gdańsku.

 

Marta Nowak zdobyła II miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Nasze Zmagania z Ortografią".

 

Mateusz Mroczek brał udział w Wojewódzkim Konkursie Fizyki z Astronomią w Gdańsku i uzyskał tytuł "Finalisty".

 

Czytaj więcej: Rok szkolny 2006/07