Osiągnięcia Sportowe - Gimnazjum

Rok szkolny 2016/2017

Gimnazjada Lekkoatletyczna w Sopocie 15.05.2017

IV MIEJSCE - Ogiegło Pola
VI MIEJSCE - Sikora Patrycja
VII MIEJSCE - Gnoza Bartosz

 

Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich w Ustrzykach

IV MIEJSCE - Patrycja Sikora

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Gdyni II Rzut

II MIEJSCE - Skok w dal - Pola Ogiegło
V MIEJSCE - Bieg na 600m - Patrycja Sikora

 

Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym

IV MIEJSCE - Dudzicz Adam, Porzycz Kacper, Kochański Maciej

 

Półfinał Wojewódzkich Mistrzostw Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym

I MIEJSCE - Dudzicz Adam, Porzycz Kacper, Kochański Maciej

 

Rejonowe Mistrzostwa Gdyni Dziewcząt w Unihokeju

III MIEJSCE

 

Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Tenisie Stołowym

I MIEJSCE - Dudzicz Adam, Porzycz Kacper, Kochański Maciej.

 

Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Gdyni I Rzut

IV MIEJSCE - Skok w dal - Pola Ogiegło
IV MIEJSCE
- Bieg na 1000m - Oskar Starosta
VI MIEJSCE
- Skok wzwyż - Muszyński Jakub
VII MIEJSCE
- Skok w dal - Bartosz Gnoza
VIII MIEJSCE
- Bieg na 600m - Patrycja Sikora

Rok szkolny 2015/2016

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI KADETEK I KADETÓW W TENISIE STOŁOWYM  12- 15.05.2016

III MIEJSCE W turnieju drużynowym - Adam Dudzicz ( z kolegą klubowym Bartoszem Czerwińskim)
XIII MIEJSCE
Indywidualnie -  Adam Dudziucz

 

MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE 16.05.2016

MIEJSCE II Pchnięcie kulą -  Hubert Niemczyk
MIEJSCE III
Bieg na 1000m - Kacper Stanisławski
MIEJSCE IV
Pchnięcie kulą -  Natalia Cisło
MIEJSCE V
Skok w dal -  Pola Ogiegło
MIEJSCE VI
Bieg na 600m -  Patrycja Sikora

 

ULICZNY BIEG EUROPEJSKI  7.05.2016

MIEJSCE XIII  Patrycja Sikora
MIEJSCE XVI   Michalina Peek

 

OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 16.04.2016

MIEJSCE I - Zuzanna Szczygieł
MIEJSCE II - Julia Kowalska
MIEJSCE III - Daria Symonowicz

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU 20.01.2016

I MIEJSCE Sztafeta 4x50m stylem dowolnym: Greinke Apolonia, Kochańska Iga, Dalkowska Aurelia, Olszewska Anna.
IV MIEJSCE
Sztafeta 4x50m stylem zmiennym: Stanisławski Kacper, Niemczyk Hubert, Grabowski Piotr, Kisiel Filip.
VI MIEJSCE
Sztafeta 9X50m stylem dowolnym: Stanisławski Kacper, Niemczyk Hubert, Grabowski Piotr, Kisiel Filip, Borski Norbert, Lisiecki Filip, Bicki Tomasz, Bielinis Mikołaj, Joniec Tomasz.
V MIEJSCE
Sztafeta 4x50m stylem zmiennym: Joniec Tomasz, Bielinis Mikołaj, Borski Norbert, Lisiecki Filip.

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 15.12.15

MIEJSCE II 50m stylem klasycznym - Greinke Apolonia
MIEJSCE II 50m stylem dowolnym  - Greinke Apolonia
MIEJSCE III 100m stylem zmiennym -  Kochańska Iga
MIEJSCE V 50m stylem klasycznym -  Kochańska Iga
MIEJSCE VI 5Om stylem grzbietowym - Kisiel Filip
MIEJSCE VI 50m stylem klasycznym -  Niemczyk Hubert
MIEJSCE VIII 50m stylem dowolnym -  Stanisławski Kacper
MIEJSCE VIII 100m stylem zmiennym -  Kisiel Filip
MIEJSCE VIII 50m stylem grzbietowym - Olszewska Anna
MIEJSCE XI 50m stylem dowolnym -  Dalkowska Aurelia
MIEJSCE XII 50m stylem grzbietowym -  Joniec Tomasz
MIEJSCE XII 50m stylem dowolnym -  Grabowski Piotr
MIEJSCE XIII 50m stylem grzbietowym -  Cisło Natalia

 

WOJEWÓDZKI FINAŁ W TENISIE STOŁOWYM  08.12.2015

MIEJSCE II : Dudzicz Adam, Porzycz Kacper

 

OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 28.11.15

MIEJSCE I - Kochański Maciej
MIEJSCE II - Sarzyński Paweł
MIEJSCE III - Rutka Adam

 

PÓŁFINAŁ XVII WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW 24.11.2015 GNIEW

MIEJSCE I Skład drużyny:  Dudzicz Adam, Porzycz Kacper.

 

GIMNAZJADA LEKKOATLETYCZNA 19.11.2015

MIEJSCE III Pchnięcie kulą - Cisło Natalia
MIEJSCE IV
Pchnięcie kulą - Niemczyk Hubert

 

REJONOWE MISTRZOSTWA GDYNI W TENISIE STOŁOWYM 9.11.2015

W dniu 9.11.2015 odbyły się w naszej szkole Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Cały turniej przebiegał w sportowej, pełnej rywalizacji atmosferze. Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym". Odbyło się po 12 meczy dziewcząt i chłopców.

Wśród chłopców najlepsi to:

MIEJSCE I - GIMNAZJUM nr 23 ( Adam Dudzicz, Kacper Porzycz, Zapała Aleksander)
MIEJSCE II - GIMNAZJUM nr 24
MIEJSCE III - GIMNAZJUM nr 1
MIEJSCE IV - GIMNAZJUM nr 11

Wśród dziewcząt :

MIEJSCE I - GIMNAZJUM nr 24
MIEJSCE II - GIMNAZJUM nr 1
MIEJSCE III - GIMNAZJUM nr 23 (Sikora Patrycja, Treppa Weronika, Pisańska Zofia)
MIEJSCE IV - GIMNAZJUM nr 11

 

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DLA KLAS GIMNAZJALNYCH 15.10.15

Dziewczęta:

MIEJSCE I - Sikora Patrycja
MIEJSCE II - Peek Michalina
MIEJSCE III - Pisańska Zofia

Chłopcy:

MIEJSCE I - Zapała Aleksander
MIEJSCE II - Klimek Mateusz
MIEJSCE III - Kochański Maciej

 

MISTRZOSTWA GDYNI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 01.10.15

MIEJSCE X - Dziewczęta

 

 

 

Rok szkolny 2014/2015

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Tenis Stołowy

Uczeń klasy 1GA Adam Dudzicz w  w ciągu minionego roku, odniósł wiele sukcesów w tenisie stołowym, a w dniu 01.01.2015 został powołany do Kadry Narodowej Juniorów w Tenisie Stołowy na sezon 2014/2015.

 

 


W ciągu roku 2014/2015 zdobył:

  • II miejsce - LISTA KLASYFIKACYJNA KADETÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
  • III miejsce - Międzynarodowy turniej TOP 10-kat. kadet, 21.06.2015
  • 3 Pomorski Turniej imienia Andrzeja Kawy 20.06.2015
    • I miejsce - kat. junior
    • I miejsce - kat. kadet

  • II miejsce- Xi Turniej "Dzieci Andrzejowi Grubbie"-kat. kadet, 14.06.2015

  • Indywidualne Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów - OOM, Krosno 21-24.05.2015
    • V miejsce - gra drużynowa
    • IX miejsce -gra podwójna
    • IX miejsce - gra mieszana
    • XVII miejsce - gra pojedyńcza
  • Międzynarodowy turniej o Puchar Starosty Tczewskiego, 04.04.2015
    • I miejsce-kat. kadet
  • 3.GRAND PRIX POLSKI Kadetek i Kadetów, Łaziska Górne 20-22.03.2015
    • XXI miejsce
  • XIV Regionalny Turniej o "GRAND PRIX Ziemi Chojnickiej", 03.01.2015
    • I miejsce-kat. kadet
  • Międzynarodowy Turniej CHRISTMAS CUP, 27.12.2014
    • I miejsce--kat. kadet

  • 2.GRAND PRIX POLSKI Kadetek i Kadetów, Zielona Góra 5-7.12.2014
    • XV miejsce


MISTRZOSTWA GDYNI W AQUATHLONIE

 

I MIEJSCE Suchcicka Zuzanna

III MIEJSCE DRUŻYNOWO



FINAŁ WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY LEKKOATLETYCZNEJ W SŁUPSKU 27.05.2015

 

 

Zuzanna Nowicka zdobyła trzy złote medale w skoku w dal, 100m ppł. i w sztafecie 4x100m.

Serdecznie gratulujemy.



MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE 20.05.2015

 

 

I MIEJSCE Skok w dal -  Nowicka Zuzanna
III MIEJSCE
Bieg na 100m -  Koszucki Krystian
V MIEJSCE
Pchnięcie kulą -  Praska Ida
VI MIEJSCE
Skok w dal -  Pasek Dominika
VII MIEJSCE
Pchnięcie kulą -  Cisło Natalia
VIII MIEJSCE
Bieg na 1000m -  Gryń Michał
V MIEJSCE
Sztafeta 4x100m -  Pasek Dominika, Nowicka Zuzanna, Nowak Nikola, Suchcicka Zuzanna



Pływanie

Uczennica klasy 3GB Zuzanna Suchcicka w Mistrzostwach Polski Juniorów 16-letnich w Oświęcimiu, które odbyły się w dniach 13-15.03.2015r. , zajęła 8 miejsca na dystansie 800m stylem dowolnym.

 

 


Halowe Mistrzostwa Gdyni w Lekkoatletyce.


18 marca 2015r. na bieżni Gdyńskiego Centrum Sportu​ odbyły się
Halowe Mistrzostwa Gdyni.

Na poziomie gimnazjalnym z sukcesami startowali nasi uczniowie.

1 miejsce - Zuzanna Nowicka 3GB- skok w dal

Do finałów zakwalifikowali się:

4 miejsce - Dominika Pasek 1GB- skok w dal
4 miejsce - Dominika Tarasiuk 3GA - skok wzwyż
4 miejsce - Krystian Koszucki 3GA - bieg 50 m


WOJEWÓDZKIE GIMNAZJALNE MISTRZOSTWA BOWLINGOWE

 

MIEJSCE IV Dziewczęta

Skład drużyny: Kwiatkowska Marta, Borowiecka Klaudia, Kończal Wiktoria, Iwaszko Marysia, Debis Zofia.

 

MIEJSCE IV Chłopcy

Skład drużyny: Bielski Tymoteusz, Lemke Paweł, Brunka Wojciech, Drewek Paweł, Młodawski Jakub.

 

 

PŁYWANIE

Uczennica klasy 3GB Zuzanna Suchcicka, w ciągu minionego semestru, odniosła wiele sukcesów w pływaniu.

  • podczas Zimowych Mistrzostw Okręgu Pomorskiego
    • dwa złote medale w kategorii open (bez podziału na roczniki)
  • w Międzynarodowym Mityngu Pływackim w niemieckim Erfurcie
    • 1m-sce: 200m st. dowolnym
    • 2m-sce: 100m st. grzbietowym
    • 2m-sce: 200m st. grzbietowym
    • 3m-sce: 50m st. dowolnym
    • 3m-sce: 100m st. dowolnym
  • III miejsce w kategorii Młodzieżowej Sportsmenki Roku 2014 na Sopockiej Gali Sportu.

 

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!



ŚWIĄTECZNY TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY GIMNAZJUM NR 2  17.12.2014

 

MIEJSCE III Dziewczęta: Kuternoga Marta, Rybakowska julia, Bartnik Maria, Pasek Dominika, Watras Marika.

 

 

MIĘDZYSZKOLNE MISTRZOSTWA BOWLINGOWE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 16.12.2014

 

MIEJSCE I Dziewczęta: Kwiatkowska Marta, Borowiecka Klaudia, Wielocha Natalia, Debis Zofia, Kończal Wiktoria, Iwaszko Maria.

 

MIEJSCE I Chłopcy: Bielski Tymoteusz, Brunka Wojciech, Drewek Paweł, Lemke Paweł, Młodawski Jakub

 


MISTRZOSTWA GDYNSKICH SZKÓŁ W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM 04.12.2014

 

MIEJSCE I Dziewczęta: Zielińska Agnieszka, Bartnik Maria, Lewandowska Julia, Cisło Natalia, Szczepańska Zofia, Słupek Dominika, Suchcicka Zuzanna, Cisło Daria, Więcaszek Weronika.

 

 

GDYŃSKA LIGA LEKKOATLETYCZNA I RZUT 02.12.2014

 

MIEJSCE II Bieg na 50m - Koszucki Krystian
MIEJSCE I Skok w dal -
Nowicka Zuzanna

 


INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 17.11.2014

 

DZIEWCZĘTA:

MIEJSCE I - 50m stylem dowolnym - Suchcicka Zuzanna
MIEJSCE XV - 50m stylem dowolnym -
Cisło Daria
MIEJSCE I - 50m stylem grzbietowym -
Suchcicka Zuzanna
MIEJSCE XII - 50m stylem grzbietowym -
Cisło Daria
MIEJSCE XIII - 50m stylem grzbietowym -
Cislo Natalia
MIEJSCE I - 50m stylem motylkowym -
Więcaszek Weronika
MIEJSCE VI - 50m stylem klasycznym -
Więcaszek Weronika

 

CHŁOPCY:

MIEJSCE I - 100m stylem zmiennym - Kisiel Filip
MIEJSCE III - 50m stylem grzbietowym -
Kisiel Filip
MIEJSCE XI - 50m stylem klasycznym -
Stanisławski Kacper
MIEJSCE XIII - 50m stylem klasycznym -
Niemczyk Hubert
MIEJSCE XV - 50m stylem dowolnym -
Stanisławski Kacper

 

 

MŁODZIEŻOWY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI  11.11.2014

 

MIEJSCE XX- Gryń Michał

 


WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM 2014

 

MIEJSCE II Chłopcy: Dudzicz Adam, Porzycz Kacper, Zapała Olek.

 


REJONOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYNI W TENISIE STOŁOWYM  11.2014

 

MIEJSCE I Chłopcy: Dudzicz Adam, Porzycz Kacper, Zapała Olek.

MIEJSCE II Dziewczęta: Kabath Anna, Popielarska Kinga, Twardowska Karolina.

 


SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 10.2014

 

MIEJSCE I - Dudzicz Adam
MIEJSCE II - Porzycz Kacper
MIEJSCE III -
Zapała Olek

 


REJONOWE MISTRZOSTWA W UNIHOKEJU SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 27.10.2014

 

MIEJSCE III Dziewczęta: Zielińska Agnieszka, Pasek Dominika, Twardowska Karolina, Cisło Daria, Nowicka Zuzanna, Popielarska Kinga, Kramp Agata, Nowak Nikola, Kończal Wiktoria.

Rok szkolny 2013/2014

XV Wojewódzka Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce.

Słupsk 28.05.2014



Na stadionie lekkoatletycznym w Słupsku odbył się finał XV Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce.
W zawodach wystartowało około 640 młodych lekkoatletów reprezentujących 143 szkoły gimnazjalne z 20 powiatów województwa pomorskiego,
a wśród nich dwie nasze gimnazjalistki:

  • Małgorzata Krakowska (kl. III b gim), która uzyskała czas 45,76 s
    w biegu na 300 m,
  • Zuzanna Nowicka (kl. II b gim), która z odległością 5,14 m zdobyła
    II miejsce w skoku w dal i srebny medal.

Obydwie zawodniczki wystapiły również w sztafecie 4 x 100 jako rezrezentantki powiatu Gdynia w którym z dwiema innymi koleżankami
z czasem 52.18 s zdobyły I miesce i złote medale.
Gratulujemy!

Zapraszamy do >>fotogalerii<<

 


GIMNAZJADA LEKKOATLETYCZNA 21.05.2014

 

 

MIEJSCE I  Bieg na 300m - Małgorzata Krakowsk 3gb

MIEJSCE I Skok w dal - Nowicka Zuzanna 2gb

MIEJSCE II Sztafeta 4x100m Dziewcząt - Nowicka Zuzanna 2gb, Łyżkiewicz Klaudia 1gb, Krakowska Małgorzata 3gb, Perron Michalina 3gb

MIEJSCE III Bieg na 300m - Perron Michalina 3gb

MIEJSCE III Skok wzwyż - Perron Michalina 3gb

MIEJSCE IV Rzut oszczepem - Nowicka Zuzanna 2gb

MIEJSCE V Pchnięcie kulą - Kańska Joanna 3gb

MIEJSCE VII Pchnięcie kulą - Cisło Natalia 1gb

MIEJSCE VIII Sztafeta 4x100m Chłopców - Szyperski Piotr 3gb, Niemczyk Hubert 1ga, Borówka Piotr 3gb, Koszucki Krystian 2ga



HALOWE MISTRZOSTWA GDYNI W LEKKIEJ ATLETYCE II RZUT 06.03.2014

 

 

MIEJSCE II  Skok wzwyż - Perron Michalina 3gb

MIEJSCE III Bieg na 50m - Krakowska Małgorzata 3gb

MIEJSCE V   Pchnięcie kulą - Korzeniowski Jakub 3ga

MIEJSCE V   Bieg na 50m - Koszucki Krystian 2ga

MIEJSCE VI  Pchnięcie kulą - Cisło Natalia 1gb

MIEJSCE VI  Skok wzwyż - Tarasiuk Dominika 2ga

MIEJSCE VIII Skok wzwyż - Kwiatkowska Marta 2ga

MIEJSCE IX Bieg na 50m  - Szyperski Piotr 3g

MIEJSCE X  Bieg na 600m  - Urbaś Agnieszka 3gb

MIEJSCE XVI Bieg na 1000m - Stanisławski Kacper 1gb




REJONOWE MISTRZOSTWA GDYNI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT  11-13.02.2014

 

 

MIEJSCE III


Skład drużyny: Wielocha Natalia 1gb, Brzozowska Agata 1gb, Koprowska Zuzia 1gb, Praska Ida 2gb, Frymark Zuzanna 3ga, Kamińska Magda 3gb, Banasiak Natalia 3gb, Saczuk Alicja 3gb, Perron Michalina 3gb.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



FINAŁ WOJEWÓDZKI DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU 15.01.2014

 

MIEJSCE VII   Sztafeta 9x50m stylem dowolnym


Skład drużyny: Strzyga Agata 3gb, Urbaś Agnieszka 3gb, Grelewicz Olga 3gb, Suchcicka Zuzanna 2gb, Więcaszek Weronika 2gb, Cisło Daria 2gb, Cisło Natalia 1gb, Szczecka Julia 1ga, Szczepańska Zofia 1ga.




DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYNI W PŁYWANIU DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 09.01.2014

 

 

MIEJSCE I   Sztafeta 9x50m stylem dowolnym


Skład drużyny: Cisło Natalia 1gb, Szczepańska Zofia 1ga, Szczecka Julia 1ga, Więcaszek Weronika 2gb, Suchcicka Zuzanna 2gb, Cisło Daria 2gb, Strzyga Agata 3gb, Szkolnik Alicja 3gb, Grelewicz Olga 3gb.

 

MIEJSCE I   Sztafeta 4x50m stylem zmiennym


Skład drużyny: Suchcicka Zuzanna - grzbiet, Strzyga Agata - żabka, Więcaszek Weronika - delfin, Cisło Daria - kraul.

 

 

 

WYNIKI OTWARTEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO DLA GDYŃSKIEJ MŁODZIEŻY  9-23.11.2013

 

MIEJSCE I - Karolina Twardowska 2gb

MIEJSCE II - Anna Kabath  2gb

MIEJSCE III - Zuzanna Zymerman 2gb

MIEJSCE III - Tymoteusz Bielski  2ga

MIEJSCE IV - Morawski - Jaswal Karol  2gb

 

 


INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU 19-20.11.2013

MIEJSCE I  50m stylem grzbietowym -
Suchcicka Zuzanna 2gb
MIEJSCE III  50m stylem dowolnym - Suchcicka Zuzanna 2gb
MIEJSCE III 50m stylem klasycznym - Strzyga Agata 3gb
MIEJSCE III 100m stylem zmiennym - Więcaszek Weronika 2gb
MIEJSCE IV 50m stylem grzbietowym - Cisło Daria 2gb
MIEJSCE IV 50m stylem klasycznym - Więcaszek Weronika 2gb
MIEJSCE IV 50m stylem motylkowym - Szczepańska Zosia 1ga
MIEJSCE V 50m stylem grzbietowym - Cisło Natalia 1gb
MIEJSCE V 50m stylem dowolnym - Strzyga Agata 3gb
MIEJSCE VIII 50m stylem dowolnym - Cisło Daria 2gb
MIEJSCE IX 50m stylem grzbietowym - Łopatka Sandra 2gb
MIEJSCE X 50m stylem grzbietowym - Grelewicz Olga 3gb
MIEJSCE XVIII 50m stylem dowolnym - Cisło Daria 1gb
MIEJSCE VI 50m stylem grzbietowym - Kępka Kacper 3g 
MIEJSCE XI 50m stylem klasycznym - Stanisławski Kacper 1gb
MIEJSCE XI 50m stylem grzbietowym - Grabowski Piotr 1g
MIEJSCE XIV 50m stylem klasycznym - Niemczyk Hubert 1ga
MIEJSCE XVI 50m stylem dowolnym - Stanisławski Kacper 1gb

 


HALOWE MISTRZOSTWA GDYNI W LEKKIEJ ATLETYCE I RZUT 22.10.2013

 

MIEJSCE I  Skok w dal - Nowicka Zuzanna 2gb

MIEJSCE IV  Bieg na 50m - Koszucki Krystian 2ga

MIEJSCE V  Bieg na 50m - Krakowska Małgorzata 3gb

MIEJSCE VI  Skok wzwyż - Tarasiuk Dominika 2ga

MIEJSCE VII  Pchnięcie kulą - Korzeniowski Jakub 3ga

MIEJSCE IX  Pchnięcie kulą - Mossakowska Lucyna 3gb

MIEJSCE IX  Bieg na 1000m - Rutkowski Mikołaj 3ga

MIEJSCE XI  Bieg na 600m - Suchcicka Zuzanna 2gb

MIEJSCE XII  Bieg na 50m - Szyperski Piotr 3g

MIEJSCE XIII Bieg na 600m - Urbaś Agnieszka 3gb


 

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 26.09.2013


MIEJSCE IV


Skład drużyny: Popielarska Zuzanna 3ga, Krakowska Małgorzata 3gb, Perron Michalina 3gb, Kozikowska Marta 3gb, Urbaś Agnieszka 3gb, Mossakowska Lucyna 3gb, Suchcicka Zuzanna 2gb, Nowicka Zuzanna 2gb, Kostka Marianna 2ga, Lewosz Anna 1gb, Łyszkiewicz Klaudia 1gb.

 

MIEJSCE VI

 

Skład drużyny: Niemczyk Hubert 1ga, Stanisławski Kacper 1gb, Gryń Michał 2gb, Brunka Wojciech 2ga, Drewek Paweł 2ga, Wołczyk Jan 2ga, Koszucki Krystian 2ga, Rutkowski Mikołaj 3ga, Tadrzak Jędrzej 3gb.


Rok szkolny 2012/2013

GIMNAZJADA

I MIEJSCE - sztafeta 4x100m
I MIEJSCE Skok w dal - Zuzanna Nowicka
I MIEJSCE Bieg na 300m - Małgorzata Krakowska
II MIEJSCE Bieg na 300m - Michalina Perron
II MIEJSCE Bieg na 100m - Laure Teyssonnieres
II MIEJSCE Skok wzwyż - Michalina Perron

 

GDYŃSKA LIGA LEKKOATLETYCZNA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 20.03.2013

I MIEJSCE Bieg na 50 m -
Laure Teyssonnieres
III MIEJSCE Bieg na 50 m - Maciej Majewski
I MIEJSCE Skok w dal - Zuzanna Nowicka


DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU 15.01.2013


VI MIEJSCE Chłopcy Sztafeta 4x50m stylem zmiennym: Kępka Kacper, Zapała Łukasz, Gryń Michał, Majewski Maciej.



HALOWE MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZAT 14.12.12

 

II MIEJSCE Sklad drużyny: Chsząszcz Dominika Cisło Daria, Siadaczka Monika, Sobczak Magda, Majewska Joanna, Mossakowska Lucyna, Główczewska Klaudia.



PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE XIV GIMNAZJADY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW  05.12.2012r


III MIEJSCE
Skład zespołu: Lautenbach Piotr, Kucharski Bartosz, Majewski Maciej, Chuchra Jakub.


MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW  22.11.2012r.

II MIEJSCE
Skład zespołu: Lautenbach Piotr, Kucharski Bartosz, Majewski Maciej, Chuchra Jakub.



MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM  29-30.10.2012

 

I MIEJSCE 50m stylem grzbietowym - Suchcicka Zuzanna 1b
XI MIEJSCE 50m stylem grzbietowym - Łopatka Sandra 1b
XIV MIEJSCE 50m stylem grzbietowym
- Grelewicz Olga 2b
II MIEJSCE 50m stylem zmiennym - Więcaszek Weronika 1b
IV MIEJSCE 50m stylem dowolnym - Suchcicka Zuzanna 1b
XVI MIEJSCE 50m stylem dowolnym - Stzryga Agata 2b
V MIEJSCE 50m stylem klasycznym - Więcaszek Weronika 1b
VI MIEJSCE 50m stylem klasycznym - Strzyga Agata 2b

XII MIEJSCE 50m stylem dowolnym - Zapała Łukasz 3a
XVIII MIEJSCE 50m stylem grzbietowym - Kępka Kacper 2b
XXI MIEJSCE 50m stylem klasycznym - Gryń Michał 1b


WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA W BIEGU NA ORIENTACJĘ W WEJHEROWIE  24.10.2012

 

VII MIEJSCE - Więcaszek Weronika 1b


GDYŃSKA LIGA LEKKOATLETYCZNA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH - I RZUT  17.10.2012


II MIEJSCE Bieg na 50m - Teyssonnieres Laure 1a
IV MIEJSCE Bieg na 50m -
Krakowska Małgorzata 2b
II MIEJSCE Skok w dal - Nowicka Zuzanna 1b
IV MIEJSCE Skok wzwyż - Perron Michalina 2b
VII MIEJSCE Skok wzwyż - Tarasiuk Dominika 1a
XIII MIEJSCE Bieg na 600m - Gałecka Kalina 3a

 

IV MIEJSCE Bieg na 50m - Majewski Maciej 3a
VII MIEJSCE Bieg na 50m - Koszucki Krystian 1a

 

 

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 4.10.2012


MIEJSCE VI

Skład drużyny: Perron Michalina, Mossakowska Lucyna, Grelewicz Olga, Balcer Aleksandra, Kramp Agata, Suchcicka Zuzanna, Gałecka Kalina, Nowicka Zuzanna, Teyssonniebes Laure, Więcaszek Weronika.

Rok szkolny 2011/2012

 ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA GDYNI 16.03.2012


III MIEJSCE na dystansie 50m st.dowolnym - Zapała Łukasz 2a
II MIEJSCE  na dystansie 50m st. grzbietowym - Olga Grelewicz 1b
III MIEJSCE na dystansie 50 m st.klasycznym - Agata Strzyga 1b
II MIEJSCE na dystansie 50m st.dowolnym - Zuzia Tempczyk 3b
III MIEJSCE na dystansie 50m st.dowolnym - Agnieszka Gizińska 3a

W sztafecie 6x 50m st.dowolnym III miejsce:
1.Agata Strzyga 1b
2.Olga Grelewicz 1b
3.Zuzia Tempczyk 3b 
4.Kamil Rolewicz
5.Juliusz Ciecierski
6.Łukasz Zapała 2a

W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy III miejsce.



 GDYŃSKA LIGA LEKKOATLETYCZNA III RZUT 27.02.2012

III MIEJSCE Skok Wzwyż - Perron Michalina 1b
III MIEJSCE Bieg na 50m - Krakowska Małgorzata 1b


 AREK MATLAKOWSKI MIĘDZYNARODOWYM MISTRZEM ESTONII W JUDO.
 
Arek odniósł spektakularne zwycięstwo w kategori do 90 kg zdobywając złoty medal i pokonując zawodników z 80 klubów kilkunastu krajów Europy.


REJONOWE MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT  10-13.01.12

IV MIEJCE
Skład drużyny: Saczuk Ala 1b, Siadaczka Monika 2b, Borkowska Ola 3b, Perron Michalina 1b, Banasiak Natalia 1a, Końska Joanna 1b, Sobczak Magda 2b, Frymark Zuzanna 1a, Tempczyk Zuzanna 3b.

 

 

 

 

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU  09.01.12

V MIEJSCE  9x50m stylem dowolnym: Strzyga Agata 1b, Grelewicz Olga 1b, Kańska Joanna 1b, Pstrągowska Natlia 2a, Szefka Magda 2a, Siadaczka Monika 2b, Gizińska Agnieszka 3a, Tempczyk Zuzanna 3b, Borkowska Ola 3b.

VI MIEJSCE 4x50m stylem zmiennym 


HALOWE MISTRZOSTWA GDYNI W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 15.12.2011


IV MIEJSCE

Skład drużyny: Budny Olga, Mossakowska Lucyna, Borkowska Aleksandra, Rzeźniczak Aleksandra, Tempczyk Zuzanna, Karpińska Alina, Karpińska Zofia, Sobczak Magdalena.


GDYŃSKA LIGA LEKKOATLETYCZNA II RZUT 12.12.2011


II MIEJSCE Skok wzwyż - Perron Michalina

IV MIEJSCE 50m - Krakowska Małgorzata


MIĘDZYSZKOLNE MISTRZOSTWA BOWLINGOWE 12-14.12.2011


IV MIEJSCE

Skład drużyny: Obrębski Marcin, Buras Jakub, Dobroszek Maciej, Groth Adrian,Drewek Piotr.


BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2011

Szkołę reprezentowały: Dominika Bączek - 19, Krakowska Małgorzata - 25, Pstrągowska Natalia - 35, Szurko Katarzyna - 42 i Gałecka Kalina - 44. Wystartowało 78 dziewcząt.
Szkołę reprezentowali: Tadrzak Jędzrzej, Cieciersji Juliusz i Krysiak Łukasz. Najlepszy okazał się na miejscu 57 Tadrzak Jędrzej. Wystartowało 88 zawodników.

REJONOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM 10.11.2011

I MIEJSCE Chłopcy - Lautenbach Piotr 2a, Majewski Maciej 2a,
Chuchra Jakub 2a.
III MIEJSCE Dziewczęta - Rzeźniczak Aleksandra 3b, Karpińska Zofia 3a, Karpińska Alina 3a

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GDYNI W PŁYWANIU 07-08.11.11

X MIEJSCE 50m st. grzbietowym - Siadaczka Monika 2b
XI MIEJSCE 50m st. grzbietowym - Szewka Magda 2a
XII MIEJSCE 50 m st. grzbietowym - Zapała Łukasz 2a 

FINAŁ WOJEWÓDZKI XIII GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BIEGU NA ORIENTACJĘ 26.10.2011

II MIEJSCE - Dominika Bączek 3b
IV MIEJSCE Dziewcząt w klasyfikacji szkół 

GDYŃSKA HALOWA LIGA LEKKOATLETYCZNA I RZUT 11.10.2011


II MIEJSCE 50m - Krakowska Małgorzata 1b
II MIEJSCE Skok Wzwyż - Perron Michalina 1b
VIII MIEJSCE Pchnięcie kulą - Matlakowski Arkadiusz 3b

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 28.09.2011


VI MIEJSCE Dziewczęta
Skład drużyny: Bączek Dominika 3b, Siadaczka Monika 2b, Urban Marzena 2a, Gałecka Kalina 2a, Urbaś Agnieszka 1b, Krakowska Małgorzata 1b, Strzyga Agata 1b, Perro Michalina 1b, Dubanowska Zuzanna 2a, Gralewicz Olga 1b.

Rok szkony 2010/2011

05.06.2011 odbył się Rajd Rowerowy ulicami Gdyni pod hasłem "Gdynia prężna i wspaniała na rowerach rzeźbi ciała".

04.06.2011 odbył się FESTYN SPORTOWO - REKREACYJNY organizowany przez ZSO NR2, Radę Rodziców oraz Radę Dzielnicy "Działki Leśne".

Mistrzostwa w Biegach Przełajowych Gimnazjum nr 23    04.06.2011

I MIEJSCE  Kalina Gałecka 1a
II MIEJSCE   Monika Siadaczka 1b 
III MIEJSCE  Natalia Pstrągowska 1a
IV  MIEJSCE  Zuzanna Stańczewska 3b
V  MIEJSCE  Patrycja Barańska 3b

Mistrzostwa Gdyni w Aquathlonie 27.05.2011

III MIEJSCE Patryk Gruchała
IX MIEJSCE Maciej Majewski
X MIEJSCE Łukasz Zapała

Halowa Liga Lekkoatletyczna Szkół Gimnazjalnych 23.03.2011
V MIEJSCE Bączek Dominika - bieg na 600m

Rejonowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt
08 - 10.02.2011
IV MIEJSCE  ( Kalota Aleksandra, Klawitter Natalia, Dudzis Anna, Imbierowicz Magdalena, Kwarciak Karolina, Borkowska Aleksandra, Czajkowska - Mróz Anna, De Ciantis Malvina )


siatkówka

Drużynowe Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu  1-2.02.2011
V MIEJSCE Sztafeta 4x50m stylem zmiennym (Gramann Aleksandra, Borkowska Ola, Przybek Zuzanna, Mularczyk Dominika)
V MIEJSCE Sztafeta 4x50m stylem dowolnym (Pstrągowska Natalia, Loroch Karolina, Siadaczka Monika, Gizińska Agnieszka)
III MIEJSCE Sztafeta 4x50m stylem dowolnym (Gruchała Patryk, Ciecierski Juliusz, Drewek Piotr, Zapała Łukasz)

Międzyszkolne Zawody w Piłkę Nożną Dziewcząt 17.12.2010
IV MIEJSCE  (Rzeźniczak Aleksandra, Borkowska Aleksandra, Truszczyńska Wiktoria, Romańczyk Maria, Sobczak Magda, Szefka Magda)

27.11.2010 zakończył sie coroczny Turniej Tenisa Stołowego dla Młodzieży zorganizowany przez UKS " Dwójka".
W zawodach uczestniczyło 56 osób.


 

 


Uczniowie naszego gimnazjum zajęli:
DZIEWCZĘTA: 
I MIEJSCE - Rzeźniczak Aleksandra 2gb, 
III MIEJSCE - Karpińska Zofia 2ga,
IV MIEJSCE - Karpińska Alicja 2ga.
CHŁOPCY:
I MIEJSCE - Lautenbach Piotr 1ga,
IV MIEJSCE - Berkh Bayalay Erdem 2ga.



Rejonowe Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym 15-16.11.10
II MIEJSCE - Dziewczęta ( Karpińska Alina, Karpińska Zosia, Tempczyk Zuzanna)
II MIEJSCE - Chłopcy (Lautenbach Piotr, Buras Kuba, Bayalag - Erden Berkh)

Bieg Niepodległości 11.11.2010
XVI MIEJSCE  - Bączek Dominika ( na 152 startujące )

Indywidualne Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu 08.11.2010
Miejsca powyżej pierwszej dziesiątki. Udział w zawodach wzięli : Gizińska Agnieszka, Śmiałkowska Ola, Loroch Karolina, Pstrągowska Natalia, Ciecierski Juliusz, Drewek Piotr, Zapała Lukasz.

Mistrzostwa Gdyni Szkół Gimnazjalnych w Halowej Lekkoatletyce 20.10.2010
VIII MIEJSCE  Pchnięcie Kulą - Arek Matlakowski


Rok Szkolny 2009/2010

Najlepszy w Judo w naszej szkole Arkadiusz Matlakowski
I MIEJSCE  - 10Winner judo A Turnier - Baar Szwajcaria
I MIEJSCE - Turniej Międzynarodowy Słupsk
I MIEJSCE - XII Ogólnopolski Drużynowy Turniej Gdynia
II MIEJSCE - Otwarta Mistrzostwa Pomorza Gdynia
I MIEJSCE - Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Młodzików
I MIEJSCE - VII Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Suchy Las
I MIEJSCE - Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Piły


Mistrzostwa Gdyni w Lekkiej Atletyce 19.05.2010
IV MIEJSCE Skok w Dal - Porzezińska Ola 3b
VI MIEJSCE Bieg na 600m - Bączek Dominika 1b


Mistzrzostwa Gdyńskich Szkół Gimnazjalnych w Halowej Lekkoatletyce  30.03.2010
V MIEJSCE Bieg na 600 m - Bączek Dominika  1b
V MIEJSCE  Skok Wzwyż - Wiśniewska Ola  3a
VII MIEJSCE Bieg na 1000 m - Gruchała Patryk  2a


Bieg Urodzinowy Gdyni 06.02.10
MIEJSCE XVIII  Lewandowska Olga 2a


Rejonowe Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt 26.01-5.02.2010 organizowane w ZSO nr 2 Gdyni
MIEJSCE VI


 

 

 

 

 

 

Drużynowe Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu 13.01.10
VI MIEJSCE  4x50 m stylem dowolnym
Skład drużyny: Nowakowska Daria 3b, Rzeźniczak Aleksandra 1b, Tempczyk Zuzanna 1b, Gizińska Agnieszka 1a.
V MIEJSCE  4x50 m stylem zmiennym
Skład drużyny: Nowakowska Daria 3b, Szandrach Maria 3b, Gramann Aleksandra 2a, Kalinowska Aleksandra 3b.
Punktacja łączna VI MIEJSCE


Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych
17.12.09
Zawody Rejonowe  MIEJSCE II

Skład drużyny: Karpińska Zofia 1a, Karpińska Alina 1a, Rzeźniczak Ola 1b, Borkowska Ola 1b, Truszczyńska Wiktoria 1b, Budnik Karolina 3b, Baranowska Marika 3b.


MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM 10.11.09

Dziewczęta III miejsce: Tempczyk Zuzanna 1b, Rzeżniczak Aleksandra 1b, Brzezińska Magdalena 1b.

Chłopcy V miejsce: Mazur Maurycy 1a, Buras Jakub 1b, Dobroszek Maciej 1b.


12-13.10.09 IDYWIDUALNE MISTRZOSTWA  GDYŃSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU    

Dziewczęta:

Styl motylkowy - 50m:   II miejsce  Szandrach Maria 3b.

Styl grzbietowy - 50m:  VI miejsce Gramann Aleksandra 2a, VII miejsce Jarząbkiewicz Julia 3b,
IX miejsce Stańczewska Zuzanna 2b.

Styl klasyczny - 50 m: IX miejsce Szandrach Maria 3b.

Styl dowolny - 50m: VI miejsce Nowakowska Daria 3b, VIII miejsce Mularczyk Dominika.

Chłopcy:

Styl dowolny - 50m: IV miejsce Gruchała Patryk 2a

Styl zmienny - 100m: V miejsce Gruchała Patryk 2a

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 06.10.09

VI miejsce Dziewczęta:

Porzezińska Ola 3b, Bielańska Klaudia 2a, Warnik Magda 2a , Przybek Zuzanna 2a, Ogrodnik Klaudia 2a, Imbierowicz Magda 2b, Barańska Patrycja 2b, Tempczyk Zuzanna 1b, Bączek Dominika 1b, Śmiałkowska Ola 1a, Buniak Ada 1b.