Rok Szkolny 2009/2010
Najlepszy w Judo w naszej szkole Arkadiusz Matlakowski
I MIEJSCE - 10Winner judo A Turnier - Baar Szwajcaria
I MIEJSCE - Turniej Międzynarodowy Słupsk
I MIEJSCE - XII Ogólnopolski Drużynowy Turniej Gdynia
II MIEJSCE - Otwarta Mistrzostwa Pomorza Gdynia
I MIEJSCE - Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Młodzików
I MIEJSCE - VII Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Suchy Las
I MIEJSCE - Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Piły
Mistrzostwa Gdyni w Lekkiej Atletyce 19.05.2010
IV MIEJSCE Skok w Dal - Porzezińska Ola 3b
VI MIEJSCE Bieg na 600m - Bączek Dominika 1b
Mistzrzostwa Gdyńskich Szkół Gimnazjalnych w Halowej Lekkoatletyce 30.03.2010
V MIEJSCE Bieg na 600 m - Bączek Dominika 1b
V MIEJSCE Skok Wzwyż - Wiśniewska Ola 3a
VII MIEJSCE Bieg na 1000 m - Gruchała Patryk 2a
Bieg Urodzinowy Gdyni 06.02.10
MIEJSCE XVIII Lewandowska Olga 2a
Rejonowe Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt 26.01-5.02.2010 organizowane w ZSO nr 2 Gdyni
MIEJSCE VI
Drużynowe Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu 13.01.10
VI MIEJSCE 4x50 m stylem dowolnym
Skład drużyny: Nowakowska Daria 3b, Rzeźniczak Aleksandra 1b, Tempczyk Zuzanna 1b, Gizińska Agnieszka 1a.
V MIEJSCE 4x50 m stylem zmiennym
Skład drużyny: Nowakowska Daria 3b, Szandrach Maria 3b, Gramann Aleksandra 2a, Kalinowska Aleksandra 3b.
Punktacja łączna VI MIEJSCE
Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 17.12.09
Zawody Rejonowe MIEJSCE II
Skład drużyny: Karpińska Zofia 1a, Karpińska Alina 1a, Rzeźniczak Ola 1b, Borkowska Ola 1b, Truszczyńska Wiktoria 1b, Budnik Karolina 3b, Baranowska Marika 3b.
MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM 10.11.09
Dziewczęta III miejsce: Tempczyk Zuzanna 1b, Rzeżniczak Aleksandra 1b, Brzezińska Magdalena 1b.
Chłopcy V miejsce: Mazur Maurycy 1a, Buras Jakub 1b, Dobroszek Maciej 1b.
12-13.10.09 IDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU
Dziewczęta:
Styl motylkowy - 50m: II miejsce Szandrach Maria 3b.
Styl grzbietowy - 50m: VI miejsce Gramann Aleksandra 2a, VII miejsce Jarząbkiewicz Julia 3b,
IX miejsce Stańczewska Zuzanna 2b.
Styl klasyczny - 50 m: IX miejsce Szandrach Maria 3b.
Styl dowolny - 50m: VI miejsce Nowakowska Daria 3b, VIII miejsce Mularczyk Dominika.
Chłopcy:
Styl dowolny - 50m: IV miejsce Gruchała Patryk 2a
Styl zmienny - 100m: V miejsce Gruchała Patryk 2a
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 06.10.09
VI miejsce Dziewczęta:
Porzezińska Ola 3b, Bielańska Klaudia 2a, Warnik Magda 2a , Przybek Zuzanna 2a, Ogrodnik Klaudia 2a, Imbierowicz Magda 2b, Barańska Patrycja 2b, Tempczyk Zuzanna 1b, Bączek Dominika 1b, Śmiałkowska Ola 1a, Buniak Ada 1b.