Rok szkolny 2014/2015
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
Tenis Stołowy
Uczeń klasy 1GA Adam Dudzicz w w ciągu minionego roku, odniósł wiele sukcesów w tenisie stołowym, a w dniu 01.01.2015 został powołany do Kadry Narodowej Juniorów w Tenisie Stołowy na sezon 2014/2015.
W ciągu roku 2014/2015 zdobył:
- II miejsce - LISTA KLASYFIKACYJNA KADETÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
- III miejsce - Międzynarodowy turniej TOP 10-kat. kadet, 21.06.2015
- 3 Pomorski Turniej imienia Andrzeja Kawy 20.06.2015
- I miejsce - kat. junior
- I miejsce - kat. kadet
- II miejsce- Xi Turniej "Dzieci Andrzejowi Grubbie"-kat. kadet, 14.06.2015
- Indywidualne Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów - OOM, Krosno 21-24.05.2015
- V miejsce - gra drużynowa
- IX miejsce -gra podwójna
- IX miejsce - gra mieszana
- XVII miejsce - gra pojedyńcza
- Międzynarodowy turniej o Puchar Starosty Tczewskiego, 04.04.2015
- I miejsce-kat. kadet
- 3.GRAND PRIX POLSKI Kadetek i Kadetów, Łaziska Górne 20-22.03.2015
- XXI miejsce
- XIV Regionalny Turniej o "GRAND PRIX Ziemi Chojnickiej", 03.01.2015
- I miejsce-kat. kadet
- Międzynarodowy Turniej CHRISTMAS CUP, 27.12.2014
- I miejsce--kat. kadet
- I miejsce--kat. kadet
- 2.GRAND PRIX POLSKI Kadetek i Kadetów, Zielona Góra 5-7.12.2014
- XV miejsce
MISTRZOSTWA GDYNI W AQUATHLONIE
I MIEJSCE Suchcicka Zuzanna
III MIEJSCE DRUŻYNOWO
FINAŁ WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY LEKKOATLETYCZNEJ W SŁUPSKU 27.05.2015
Zuzanna Nowicka zdobyła trzy złote medale w skoku w dal, 100m ppł. i w sztafecie 4x100m.
Serdecznie gratulujemy.
MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE 20.05.2015
I MIEJSCE Skok w dal - Nowicka Zuzanna
III MIEJSCE Bieg na 100m - Koszucki Krystian
V MIEJSCE Pchnięcie kulą - Praska Ida
VI MIEJSCE Skok w dal - Pasek Dominika
VII MIEJSCE Pchnięcie kulą - Cisło Natalia
VIII MIEJSCE Bieg na 1000m - Gryń Michał
V MIEJSCE Sztafeta 4x100m - Pasek Dominika, Nowicka Zuzanna, Nowak Nikola, Suchcicka Zuzanna
Pływanie
Uczennica klasy 3GB Zuzanna Suchcicka w Mistrzostwach Polski Juniorów 16-letnich w Oświęcimiu, które odbyły się w dniach 13-15.03.2015r. , zajęła 8 miejsca na dystansie 800m stylem dowolnym.
Halowe Mistrzostwa Gdyni w Lekkoatletyce.
18 marca 2015r. na bieżni Gdyńskiego Centrum Sportu odbyły się
Halowe Mistrzostwa Gdyni.
Na poziomie gimnazjalnym z sukcesami startowali nasi uczniowie.
1 miejsce - Zuzanna Nowicka 3GB- skok w dal
Do finałów zakwalifikowali się:
4 miejsce - Dominika Pasek 1GB- skok w dal
4 miejsce - Dominika Tarasiuk 3GA - skok wzwyż
4 miejsce - Krystian Koszucki 3GA - bieg 50 m
WOJEWÓDZKIE GIMNAZJALNE MISTRZOSTWA BOWLINGOWE
MIEJSCE IV Dziewczęta
Skład drużyny: Kwiatkowska Marta, Borowiecka Klaudia, Kończal Wiktoria, Iwaszko Marysia, Debis Zofia.
MIEJSCE IV Chłopcy
Skład drużyny: Bielski Tymoteusz, Lemke Paweł, Brunka Wojciech, Drewek Paweł, Młodawski Jakub.
PŁYWANIE
Uczennica klasy 3GB Zuzanna Suchcicka, w ciągu minionego semestru, odniosła wiele sukcesów w pływaniu.
- podczas Zimowych Mistrzostw Okręgu Pomorskiego
- dwa złote medale w kategorii open (bez podziału na roczniki)
- w Międzynarodowym Mityngu Pływackim w niemieckim Erfurcie
- 1m-sce: 200m st. dowolnym
- 2m-sce: 100m st. grzbietowym
- 2m-sce: 200m st. grzbietowym
- 3m-sce: 50m st. dowolnym
- 3m-sce: 100m st. dowolnym
- III miejsce w kategorii Młodzieżowej Sportsmenki Roku 2014 na Sopockiej Gali Sportu.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
ŚWIĄTECZNY TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY GIMNAZJUM NR 2 17.12.2014
MIEJSCE III Dziewczęta: Kuternoga Marta, Rybakowska julia, Bartnik Maria, Pasek Dominika, Watras Marika.
MIĘDZYSZKOLNE MISTRZOSTWA BOWLINGOWE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 16.12.2014
MIEJSCE I Dziewczęta: Kwiatkowska Marta, Borowiecka Klaudia, Wielocha Natalia, Debis Zofia, Kończal Wiktoria, Iwaszko Maria.
MIEJSCE I Chłopcy: Bielski Tymoteusz, Brunka Wojciech, Drewek Paweł, Lemke Paweł, Młodawski Jakub
MISTRZOSTWA GDYNSKICH SZKÓŁ W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM 04.12.2014
MIEJSCE I Dziewczęta: Zielińska Agnieszka, Bartnik Maria, Lewandowska Julia, Cisło Natalia, Szczepańska Zofia, Słupek Dominika, Suchcicka Zuzanna, Cisło Daria, Więcaszek Weronika.
GDYŃSKA LIGA LEKKOATLETYCZNA I RZUT 02.12.2014
MIEJSCE II Bieg na 50m - Koszucki Krystian
MIEJSCE I Skok w dal - Nowicka Zuzanna
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 17.11.2014
DZIEWCZĘTA:
MIEJSCE I - 50m stylem dowolnym - Suchcicka Zuzanna
MIEJSCE XV - 50m stylem dowolnym - Cisło Daria
MIEJSCE I - 50m stylem grzbietowym - Suchcicka Zuzanna
MIEJSCE XII - 50m stylem grzbietowym - Cisło Daria
MIEJSCE XIII - 50m stylem grzbietowym - Cislo Natalia
MIEJSCE I - 50m stylem motylkowym - Więcaszek Weronika
MIEJSCE VI - 50m stylem klasycznym - Więcaszek Weronika
CHŁOPCY:
MIEJSCE I - 100m stylem zmiennym - Kisiel Filip
MIEJSCE III - 50m stylem grzbietowym - Kisiel Filip
MIEJSCE XI - 50m stylem klasycznym - Stanisławski Kacper
MIEJSCE XIII - 50m stylem klasycznym - Niemczyk Hubert
MIEJSCE XV - 50m stylem dowolnym - Stanisławski Kacper
MŁODZIEŻOWY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2014
MIEJSCE XX- Gryń Michał
WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM 2014
MIEJSCE II Chłopcy: Dudzicz Adam, Porzycz Kacper, Zapała Olek.
REJONOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYNI W TENISIE STOŁOWYM 11.2014
MIEJSCE I Chłopcy: Dudzicz Adam, Porzycz Kacper, Zapała Olek.
MIEJSCE II Dziewczęta: Kabath Anna, Popielarska Kinga, Twardowska Karolina.
SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 10.2014
MIEJSCE I - Dudzicz Adam
MIEJSCE II - Porzycz Kacper
MIEJSCE III - Zapała Olek
REJONOWE MISTRZOSTWA W UNIHOKEJU SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 27.10.2014
MIEJSCE III Dziewczęta: Zielińska Agnieszka, Pasek Dominika, Twardowska Karolina, Cisło Daria, Nowicka Zuzanna, Popielarska Kinga, Kramp Agata, Nowak Nikola, Kończal Wiktoria.