Dzień Patrona Szkoły !

Dnia 2 grudnia uroczyście obodziliśmy Dzień Patrona Szkoły, Adama Mickiewicza. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje rozliczne talenty:  teatralne, plastyczne, recytatorskie, kulinarne oraz filmowe. Odbyły się także konkursy na najlepsze przebranie (inspirowane życiem i twórczością Adama Mickiewicza), konkurs wiedzy, konkurs  Cheerleaderki  w hołdzie Adamowi Mickiewiczowi,   a także Adam Mickiewicz w świecie internetowych memów i Adam M. na Pudelku.

Jury pod przewodnictwem Pani Dyrektor Elżbiety Zaręby nie miało łatwego zadania przy wyłanianiu zwycięzców.  W konkursie Cheerleaderki  w hołdzie Adamowi Mickiewiczowi oraz teatralnym najlepsi okazali się uczniowie klasy II W. Reprezentantka tej klasy, Zuzanna Kłonczyńska, zwyciężyła też w konkursie wiedzy.  Reprezentantki klasy 1 B, Agata Milbrod i Iza Budnik,  okazały się bezkonkurencyjne w umieszczaniu newsów o Mickiewiczu na Pudelku.

Katarzyna  Kabata nagrodzona została pierwszą nagrodą w konkursie recytatorskim.

Zwycięzcą konkursu filmowego była ekipa z klasy II C, a za program telewizyjny zostały nagrodzone dwie klasy,II GA i II E.

Wszystkim klasom dziękujemy za przygotowanie potraw z kuchni romantycznej. Jak co roku Pani Dyrektor wszystkie klasy nagrodziła dniem bez pytania.

Fotoreporter z klasy 2 B, Jakub Kasperski, upamiętnił w sesji zdjęciowej najciekawsze kostiumy naszych uczniów.

Zapraszamy do >> fotogalerii <<, zdjęcia autorstwa między innymi fotoreporterki, Anny Lewosz z klasy 2 b gim
do obejrzenia pozostałych >> filmów i materiałów<<.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy. Do zobaczenia za rok!