Jesteśmy z Tobą, Francjo!

La Directrice, les enseignants et les élèves du Lycée Bilingue n°2 et du Collège Bilingue n°23 de Gdynia  présentent leurs plus sincères condoléances à toutes les familles endeuillées par ces attaques terroristes odieuses du 13 novembre.

En ces heures sombres, nos pensées vont aux  Parisiens et à tout le peuple français, à qui nous tenons à exprimer notre peine et notre sympathie.

Pani Dyrektor, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gdyni składają najszczersze kondolencje wszystkim rodzinom pogrążonym w żałobie na skutek ohydnych ataków terrorystycznych z 13 listopada.

W tych ciężkich chwilach, nasze myśli kierują się ku mieszkańcom Paryża i ku całemu narodowi francuskiemu. Łączymy się w bólu i zapewniamy o naszej sympatii.

13.11.2015

Pamiętamy, jesteśmy szkołą mocno związaną z Francją, jej językiem, kulturą...

pokażmy jutro (w poniedziałek 16.11.2015), że jesteśmy z Francuzami, ubierzmy się w stonowane kolory z elementami barw flagi francuskiej.

Już dziś zapraszamy Wszystkich na marsz pamięci ofiar zamachu,

który przejdzie ulicami Gdyni. Szczegóły w załaczonym liście.

>> List Konsula Honorowego Francji w Trójmieście p.Moniki Tarnowskiej oraz Prezesa Związku Francuzów Zagranicą w Gdyni p.Alain Mompert <<