Bleu, Blanc, Rouge 2016

II OGÓLNOPOLSKI FRANKOFOŃSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY

Sekcja dwujęzyczna ZSO Nr2 w Gdyni ma zaszczyt zaprosić uczniów:

klas I-III gimnazjum,

klas I-III liceum

do udziału w II Ogólnopolskim Frankofońskim Konkursie Fotograficznym

Bleu, Blanc, Rouge

organizowanym pod patronatem Instytutu Francuskiego w Polsce.

Temat tegorocznego konkursu brzmi „Francja elegancja”. Czekamy więc na artystyczne zdjęcia łączące w sobie temat Francji i dobrego smaku. Mogą to być konkretne przedmioty, abstrakcje czy zaaranżowane sytuacje przywodzące na myśl piękno, szyk, gustowność czy też zachowania pełne elegancji. Istnieje oczywiście całkowita wolność interpretacji tematu konkursu.

Fotografie (max 5 na uczestnika) należy przesłać tylko w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do niedzieli 16 października 2016. Każde przesłane zdjęcie powinno być jakościowo dobre, o bardzo dobrej rozdzielczości i posiadać ponad 1 MB rozmiaru.

Uroczyste ogłoszenie wyników wraz z wernisażem pokonkursowej wystawy fotograficznej odbędzie się w środę, 9 listopada 2016 roku w siedzibie Szkolnej Galerii Sztuki ZSO Nr2 w Gdyni.

Organizatorzy : Joanna Żakowska i Sławek Tyborski

Regulamin: