Rok szkolny 2017/2018

FINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT

IV MIEJSCE
Skład drużyny: Praska Ida, Skindel Agata

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI LICEALIADY W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT

I MIEJSCE Skindel Agata, Praska Ida

 

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

I MIEJSCE  Praska Ida, Skindel Agata
IV MIEJSCE  Gasiulewicz Sara, Zakrzewska Anna, Jałocha Julia

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI LICEALIADY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

II MIEJSCE  II LO
Skład drużyny: Praska Ida, Gasiulewicz Sara, Skindel Agata, Zakrzewska Anna, Terech Dominika, Kostrzewa Natalia, Pietrzak Zuzanna, Bożek Weronika, Jałocha Julia, Górska Klaudia.

 

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE  15.05.2018

II MIEJSCE  Skok wzwyż  -  Ławrukajtis Anna
II MIEJSCE  Bieg 1500 m -  Kołodziejski Mikołaj
III MIEJSCE Skok wzwyż - Kostrzewa Natalia
III MIEJSCE Rzut oszczepem - Stanulewicz Adrian
V MIEJSCE Bieg 100 m - Kochanowski Robert
VII MIEJSCE Bieg 1500 m - Stanisławski Kacper
VIII MIEJSCE Bieg 1500 m - Gryń Michał
V MIEJSCE SZtafeta 4x100m  - Bukowska Aleksandra, Ławrukajtis Anna, Bożek Weronika, Cibor Aleksandra
V MIEJSCE Sztafeta 4x100 m - Kochanowski Robert, Schwarz Jakub, Kołodziejski Mikołaj, Stanulewicz Adrian.

 

MISTRZOSTWA GDYNI LICEALIADA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

I MIEJSCE  II LO
Skład drużyny: Praska Ida, Gasiulewicz Sara, Skindel Agata, Zakrzewska Anna, Terech Dominika, Kostrzewa Natalia, Pietrzak Zuzanna, Bożek Weronika, Jałocha Julia, Górska Klaudia.

 

WIELKANOCNY TURNIEJ SIATKÓWKI 17..03.2018

I MIEJSCE  II LO Dziewczęta

 

XXVII MISTRZOSTWA GDYNI W SPORTACH SIŁOWYCH 15.03.2018

II MIEJSCE  W wyciskaniu sztangi leżąc  Zuzanna Symon

I MIEJSCE   W kategorii szkół ponadgimnazjalnych w klasyfikacji drużynowej  II LO

 

LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA GDYNI II RZUT 07.03.2018

III MIEJSCE Skok wzwyż  Ławrukajtis Anna
IV MIEJSCE Skok wzwyż  Kostrzewa Natalia
IV MIEJSCE Skok wzwyż  Guzik Paweł
IV MIEJSCE Bieg na 50m  Wejman Karolina
VI MIEJSCE Bieg na 600m  Makowska Maja
VII MIEJSCE Bieg na 1000m  Kołodziej Mikołaj
VII MIEJSCE Skok w dal  Pasek Magda
VII MIEJSCE Pchnięcie kulą  Praska Ida

REJONOWE MISTRZOSTWA GDYNI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 21.02.2018

W lutym byliśmy organizatorami Rejonowego Turnieju w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
I MIEJSCE  II LO
Awans II LO do finału.

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI LICEALIADY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 15.02.2018

Spotkał nas zaszczyt organizacji Półfinałów Wojewódzkich Licealiady w Tenisie Stołowym dziewcząt i  chłopców. W półfinale brało udział osiem szkół.

I MIEJSCE  wśród dziewcząt zajęło V LO Gdańsk
I MIEJSCE wśród chłopców I LO Gdańsk

 

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 11.01.2018

Byliśmy także organizatorem Mistrzostw Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym.
I MIEJSCE Dziewcząt  ZSAE
I MIEJSCE IX LO

 

OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH PONADGIMNAZJALNYCH I DOROSŁYCH 20.01.2018

W styczniu byliśmy organizatorami Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego.
Frekwencja nam dopisała szczególnie wśród gimnazjalistów.
I MIEJSCE  CHŁOPCÓW  Kacper Porzycz
I MIEJSCE Dziewcząt Peek Michalina

 

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU

I Miejsce 100m stylem dowolnym - Urbański Michał
II Miejsce 100m stylem zmiennym - Niemczyk Marta
II Miejsce 100m stylem grzbietowym - Sienkiewicz Oskar
II Miejsce 50m stylem klasycznym - Bielawa Piotr
II Miejsce 50m stylem dowolnym - Leszega Szymon

 

SZTAFETOWE MISTRZOSTWA GDYNI W PŁYWANIU

I Miejsce 4x50m stylem dowolnym - Dziewczęta
Skład drużyny: Niemczyk Marta, Makowska Maja, Ogłodzińska Maja, Cibor Aleksandra.
I Miejsce 4x50m stylem dowolnym - Chłopcy
Skład drużyny: Leszega Szymon, Bielawa Piotr, Sienkiewicz Oskar, Urbański Michał.

 

GDYŃSKIE MISTRZOSTWA BOWLINGOWE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

VI Miejsce Dziewczęta
Skład drużyny: Terech Dominika, Zielińska Agnieszka, Hamorlik Ola, Sekuła Helena, Zbikowska Julia.

 

 TURNIEJ GWIAZDKOWY W PIŁCE SIATKOWEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

III Miejsce Dziewczęta

 

TURNIEJ SIATKÓWKI IMIENIA TADEUSZA BRZESKIEGO

I Miejsce Chłopcy
II Miejsce Dziewczęta

 

MISTRZOSTWA GDYNI W SIŁOWANIU NA RĘKĘ

I Miejsce - Stanulewicz Adrian
II Miejsce Simon Zuzanna

 

HALOWE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA GDYNI I RZUT

I Miejsce Skok w dal - Nowicka Zuzanna
I Miejsce Bieg na 50m - Wejman Karolina
III Miejsce Skok wzwyż - Stromski Jaromir
III Miejsce Skok w dal - Hałabiś Maciej
IV Miejsce Skok wzwyż - Guzik Paweł
V Miejsce Pchnięcie kulą - Stanulewicz Adrian
VI Miejsce Skok wzwyż - Kostrzewa Natalia
VII Miejsce Bieg na 600m - Makowska Maja
VIII Miejsce Bieg na 1000m - Kołodzijski Mikołaj

Po pierwszym rzucie jako szkoła zajmujemy III MIEJSCE

 

MIĘDZYSZKOLNY MITING LEKKOATLETYCZNY

I Miejsce Pchnięcie kulą - Praska Ida
II Miejsce Bieg na 60m - Kochanowski Robert
III Miejsce Pchnięcie kulą - Stanulewicz Adrian

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYNI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH DZIEWCZĄT

III Miejsce