Osiągnięcia Sportowe - Liceum

Rok szkolny 2010/2011

05.06.2011 odbył się Rajd Rowerowy ulicami Gdyni pod hasłem "Gdynia prężna i wspaniała na rowerach rzeźbi ciała".

rajd

 

rajd

 

 

04.06.2011 odbył się FESTYN SPORTOWO - REKREACYJNY organizowany przez ZSO NR2, Radę Rodziców oraz Radę Dzielnicy "Działki Leśne".

festyn

 

festyn

 

festyn

 

 

Miistrzostwa Gdyni w Aquthlonie 27.05.2011

I MIEJSCE Zofia Brunka
V MIEJSCE Zuzanna Krajewska
IX MIEJSCE Michał Wanik
X MIEJSCE Natalia Pacenko
XV MIEJSCE Maciej Falkiewicz

III MIEJSCE w klasyfikacji drużynowej

Licealiada - Zawody Lekkoatletyczne maj 2011

II MIEJSCE Skok Wzwyż - Aleksandra Wiśniewska
III MIEJSCE Skok w Dal - Konrad Witczuk
V MIEJSCE Pchnięcie Kulą - Kacper Ickiewicz

Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt 27.04.2011

I MIEJSCE
Skład zespołu: Frybes Aleksandra 3e, Fedoruk Natalia 3a, Bartecka Magdalena 3, Kosińska Paulina 2c, Sobolewska Dorota 1e, Wałczyk Martyna 3a, Chmiel Agata 1d, Kaczmarska Joanna 2e, Chwil Anna 2c, Główczyńska Marta 3b, Treder Aleksandra. 


Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych 29.03.2011

II MIEJSCE
Skład zespołu: Lesiak Magdalena 2d, Tarasiuk Zofia 1d, Tarasiuk Katarzyna 2e, Sobolewska Dorota 1e, Marona Małgorzata 1e, Masalska Aleksandra 2e, Frankowska Aleksandra 2e, Kosińska Paulina 2c, Chwil Anna 2c, Witman Magdalena 2c, Cecot Aleksandra 3a, Fryszka Kamila 2e.
GRATULUJEMY!!!

Halowa Liga Lekkoatletyczna Ponadgimnazjalna 24.03.2011

V MIEJSCE bieg na 50m - Witkowska Aleksandra
V MIEJSCE bieg na 50m - Ruszczyk Michał
VI MIEJSCE skok w dal - Ambrosiewicz Agnieszka
VII MIEJSCE skok w dal - Witczuk Konrad
II MIEJSCE skok wzwyż - Wiśniewska Aleksandra
VI MIEJSCE skok wzwyż - Markowska Nicola
V MIEJSCE skok wzwyż - Kurek Krzysztof
VII MIEJSCE skok wzwyż - Duchnowski Michał

Po drugim rzucie VI MIEJSCE DRUŻYNOWO

Zarząd Rejonowy Ligi Obrony Kraju we współpracy z Gdyńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zorganizował zawody w ramach Szkolnej Ligi Strzeleckiej dla Szkół Ponadgimnazjalnych w Gdyni.
Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny.

I MIEJSCE  DRUŻYNOWO
Skład drużyny: Monika Butowska 2c, Sylwia Przybylska 2c, Tomasz Bruhn 2c, Tadeusz Szubert 2w, Piotr Lizak 2c - rezerwa.
INDYWIDUALNIE:
I MIEJSCE  wśród dziewcząt  Monika Butowska  2c
II MIEJSCE wśród chłopców  Tadeusz Szubert 2w

Drugiej drużynie poszło trochę gorzej.
Skład drużyny: Magdalena Zielińska 1e, Paweł Sobiestiański 1e, Sławomir Bykowszczęko 1e, Natalia Truszczyńska 2e.
Regulamin - czterokrotne strzelanie po 20 pocisków, w terminach 10.02.2011, 24.02.2011, 10.03.2011, 24.03.2011.

Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Chłopców 2010/2011

IV MIEJSCE
Skład drużyny: Niwiński Bartosz 1b, Halak Karol 2e, Kosznik Andrzej2e, Olejniczak Bartosz2d, Strzygielski Jacek 2d, Żbikowski Jakub 2d, Krynicki Ireneusz 2d, Nikuć Jerzy 2c, Piątkowski Igor 2c, Bochen Jędrzej 2c, Sikora Michał 2c, Łomża Damian 3d, Kowalewski Wojciech 3d, Kurek Krzysztof 2c.

Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Dziewcząt 2010/2011

V MIEJSCE
Skład drużyny: Witkowska Aleksandra, Maciszka Paulina, Salsa Alicja, Fryszka Kamila, Tarasiuk Katarzyna, Bednarczyk Dagmara, Truszczyńska Natalia, Jurewicz Anna, Pomajda Monika.


koszykowka

 

koszykowka

 

 

Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt luty 2011

I MIEJSCE w Gdyni
Sklad drużyny: Lesiak Magdalena 2d, Tarasiuk Zofia 1d, Sobolewska Dorota 1e, Masalska Aleksandra 2e, Frankowska Aleksandra 2e, Kosińska Paulina 2c, Witman Magdalena 2c, Cecot Aleksandra 3a, Chwil Anna 2c, Tarasiuk Katarzyna 2e, Fryszka Kamila 2e.


siatkowka

 

siatkowka

 

 

Drużynowe Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu 2010/2011

IV MIEJSCE 4x50m styl dowolny ( Brunka Zofia, Stańczuk Marta, Nowakowska Daria, Sobolewska Dorota)
V MIEJSCE 4x50m styl zmienny ( Brunka Zofia, Stańczuk Marta, Nowakowska Daria, Sobolewska Dorota)
VI MIEJSCE 4x50m styl dowolny ( Grunhol Paweł, Złowocki Mateusz, Stokłosa Szymon, Sznreider Szymon)
VIII MIEJSCE 4x50m styl zmienny (Grunhol Paweł, Złowocki Mateusz, Stokłosa Szymon, SznreiderSzymon)
V MIEJSCE Zespołowo

Mistrzostwa Gdyni w Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców 15.02.2011

VI MIEJSCE ( Witczuk Konrad, Kubiński Krzysztof, Sobczak Paweł )

Drużynowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych dziewcząt w tenisie stołowym 11.01.2011



IV MIEJSCE zespół: Joanna Szczepińska (III E), Dorota Kuśmierczak (II W)


Halowe Mistrzostwa Gdyni w Lekkiej Atletyce I Rzut 21.10.10

IV MIEJSCE Bieg na 50m - Witkowska Aleksandra 2b
VII MIEJSCE Skok Wzwyz - Wiśniewska Aleksandra 1w
VIII/IX MIEJSCE Skok Wzwyz - Markowska Nicola 2a
II MIEJSCE Skok Wzwyż - Kurek Krzysztof



VIII Miejsce Skok Wzwyż - Duchnowski Michał
II MIEJSCE Skok w Dal - Witczuk Konrad 2d
Lączna punktacja VII MIEJSCE

Turniej Siatkówki im. Prof. Tadeusza Brzeskiego zorganizowany przez UKS "DWÓJKA"

Dziewczęta:
I MIEJSCE Skład drużyny: Masalska Aleksandra 2e, Frankowska Aleksandra 2e, Lesiak Magdalena 2d, Kosińska Paulina 2c, Charil Anna 2c, Witman Magdalena 2c, Sobolewska Dorota 1e, Marona Małgorzata 1e, Cecot Aleksandra 3a, Porębska Paulina 2c.






Chłopcy:
IV MIEJSCE


Indywidualne Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu 10.11.10
I MIEJSCE 50m grzbiet - Brunka Zofia 2b
II MIEJSCE 50m dowolnym - Brunka Zofia 2b
VII MIEJSCE 50m dowolnym - Krajewska Zuzanna 2a
IX MIEJSCE 50m klasycznym - Staniuk Marta 3c
XIV MIEJSCE 50m dowolnym - Nowakowska Daria 1e
III MIEJSCE 50m klasycznym - Gruncholz Paweł
VII MIEJSCE 50m dowolnym - Gruncholz Paweł
IV MIEJSCE 50m grzbietem - Korpas Marcin
VII MIEJSCE 50m grzbietem - Waniek Michał
XVIII MIEJSCE 50m grzbietem - Schreider Szymon
XIV MIEJSCE 50m klasycznym - Stokłosa Szymon
XVIII MIEJSCE 50m dowolnym - Kurek Krzysztof 2c
XIX MIEJSCE 50m dowolnym - Waniek Michał

Bieg Niepodległości 11.11.2010
XII MIEJSCE Gołąbek Joanna 1e
XV MIEJSCE Nieradko Krzysztof
XVI MIEJSCE Wandachowicz Kuba 2d
XVII MIEJSCE Kozacki Hubert 2d

27.11.2010 zakończył sie coroczny Turniej Tenisa Stołowego dla Młodzieży zorganizowany przez     UKS " Dwójka".
V MIEJSCE - Dorota Kuśmierczak 2w

Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Chłopców Tczew 09.12.2010.
IV MIEJSCE
Skład zespołu: Regliński Wojciech 3c, Miotke Daniel 3c, Studziński Pawel 3c, Gębala Stanisław 3c, Ickiewicz Kacper 2d, Krupski Filip 2d, Grubba Wojciech 2e, Wojciechowicz Maciej 3e, Niwiński Bartosz 1b, Filip Maciej 1b.
GRATULUJEMY!!

Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt 7.12.2010
Sklad drużyny: Lesiak Magdalena 2d, Tarasiuk Zofia 1d, Sobolewska Dorota 1e, Masalska Aleksandra 2e, Frankowska Aleksandra 2e, Kosińska Paulina 2c, Witman Magdalena 2c, Cecot Aleksandra 3a, Kaczor Magdalena 2a, Vo Izabela 2c, Porębska Paulina 2c, Tarasiuk Katarzyna 2e, Fryszka Kamila 2e.
Awans do dalszych rozgrywek.

 

 

  



OSIĄGNIĘCIA UCZENNICY KLASY II B ALEKSANDRY WITKOWSKIEJ:
Mistrzostwa Strefy Pomorskiej/Warmińsko-Mazurskie Juniorek rocznika  1993 - I miejsce
Mistrzostwa Strefy Pomorskiej/Warmińsko-Mazurskie Juniorek starszych rocznika 1991 - I miejsce
Mistrzostwa Polski Juniorek Starszych rocznika 1991 - III miejsce

Rok Szkolny 2007/08

Natalia Golec- IV miejsce w Mistrzostwach Polski w unihokeju seniorek

Grzegorz Goździk- Reprezentacja w Mistrzostwach Świata Regat Sportowych

Zofia Brunka- IV i V miejsce w pływaniu na szczeblu wojewódzkim

(II LO ) III miejsce zespołowo w BOWLINGU

Czytaj więcej: Rok Szkolny 2007/08

Rok Szkolny 2009/10

III MIEJSCE  w Szkolnej Lidze Strzeleckiej o Mistrzostwo Gdyni w strzelaniu z karabinka pneumatycznego w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych (2106 pkt.).
Skład drużyny: Przybylska Sylwia, Łankowski Krzysztof, Bukowska Monika, Szubert Tadeusz.
II MIEJSCE  Butowska Monika w Szkolnej Lidze Strzeleckiej o Mistrzostwo Gdyni w strzelaniu z karabinka pneumatycznego.

Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce - Licealiada 20.05.2010
VIII MIEJSCE Bieg na 100m - Witkowska Aleksandra
VI MIEJSCE Bieg na 400m - Szarmach Monika
IV MIEJSCE Skok Wzwyż - Makowska Nicola
II MIEJSCE Pchnięcie kulą - Fedoruk Natalia
VI MIEJSCE Sztafeta 4x100m - Witkowska A, Brunka Z, Wałczyk M, Zielińska M.
W punktacji zespołowej dziewcząt VII MIEJSCE
I MIEJSCE Skok Wzwyż - Leman Damian
IV MIEJSCE Skok Wzwyż - Kurek Krzysztof
II MIEJSCE Bieg na 400m - Leman Damian
V MIEJSCE Sztafeta 4x100m - Lewandowski B, Wandachowicz J, Mikuć J, Leman D.
W punktacji zespołowej chłopców V MIEJSCE.
VI MIEJSCE w punktacji łącznej.

Bieg Europejski 8.05.2010
IV MIEJSCE - Szewczuk Aleksandra 2a

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora O. L. Jezuitów
III  MIEJSCE

 

 

Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców 21.04.2010
I  MIEJSCE
Skład drużyny:  Kierznikiewicz Mateusz 3c, Miotke Daniel 2c, Gębala Stanisław 2c, Rajkowski Damian 3c, Kanecki Sebastian 1, Goździk Grzegorz 3a, Borkowski Paweł 3w, Kępiński Tomasz 3w, Nowak Kamil 3w, Skwierawski Dawid 3c, Naczyk Jacek 3c, Pilarski Szymon 3c.

Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt 20.04.2010
II  MIEJSCE 
Skład drużyny:  Kaczmarska Joanna 1e, Maciszka Paulina 1e, Tarasiuk Katarzyna 1e, Fryszka Kamila 1e, Salasa Aleksandra1e, Fedoruk Natalia 2a, Czajka Patrycja 2a, Frybes Aleksandra 2e, Bartecka Magdalena 2b, Główczyńska Marta 2b, Kila Dominika 1w.

Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Lekkoatletyce 31.03.2010
IV MIEJSCE  Bieg na 50m - Witkowska Aleksandra
V  MIEJSCE  Bieg na 600m - Szarmach Monika
II  MIEJSCE  Pchnięcie Kulą  - Fedoruk Natalia
V  MIEJSCE  Bieg na 1000m - Brzeziński Max
I  MIEJSCE  Skok Wzwyż - Leman Damian
IV  MIJSCE - Kurek Krzysztof

III  MIEJSCE Drużynowo Dziewczęta i Chłopcy
V  MIEJSCE Łącznie po Dwóch Rzutach


Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym 16,19.03.2010
III MIEJSCE Chłopcy:  Dzięgielewski Maciej 3w, Kuśmierczak Jakub 3w, Słowiński Jakub 3w
IV  MIEJSCE Dziewczęta:  Szczepińska Joanna 2e, Kuśmierczak Dorota 1w, Grzywacz Sonia 3w

Drużynowo  MIEJSCE IV

II Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Dziewcząt
II  MIEJSCE

Zawody Bowlingowe 19.01.2010  II MIEJSCE
Skład drużyny:  Bigot Piotr, Bryksy Maciej, Gross Sebastian, Koałowski michał, Szewczyk Adam.

Drużynowe Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu 15.01.2010
VI MIEJSCE  4 x 50m Stylem Dowolnym:  Krajewska Zuzanna 1a, KamińskaMagda 3c, Niewrzałek Natalia 1d, Szymańska Anna 1d.
V MIEJSCE  4 x 50m Stylem Zmiennym:  Krajewska Zuzanna 1a, Staniuk Marta 2c, Niewrzałek Natalia 1d, Szymańska Anna 1d.

I Rzut Halowej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych 10.10.2010
VI MIEJSCE  Bieg na 50 m - Witkowska Aleksandra
II MIEJSCE  Bieg na 1000 m - Brzeziński Maks
V MIEJSCE  Skok Wzwyż - Gadzińska Maja
I MIEJSCE  Skok Wzwyż - Leman Damian
V MIEJSCE  Skok Wzwyż - Kurek Krzysztof
II MIEJSCE  Pchnięcie Kulą - Fedoruk Natalia

IV MIEJSCE w Punktacji Łącznej Szkół

II Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w Gdyni w Piłce Siatkowej Dziewcząt
II MIEJSCE

Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Chłopców
VI MIEJSCE

I Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w Gdyni w Piłce Siatkowej Chłopców
VI MIEJSCE

PÓŁFINAŁ X LICEALIADY MŁODZIEŻY SZK0LNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
GDAŃSK  14.12.2009   MIEJSCE  II

Skład dryżyny: Rejkowski Damian, Pilarski Szymon, Gębała Stanisław,
Kierżnkiewicz Mateusz, Gożdzik Grzegorz, Skwierski Dawid, Halak Karol, Borkowski Paweł, Mikuć Jerzy, Kopozynski Mateusz, Kępiński Tomasz, Słowiński Jakub, Ruszczyk Michał, Gożdzik Jarosław, Naczyk Jacek.

PÓŁFINAŁ X LICEALIADY WOJEWÓDZKIEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIECZĄT TCZEW
10.12.2009   MIEJSCE III

Skład drużyny: Fedoruk Natalia 2a, Czajka Patrycja 2a, Bartecka Magdalena 2b,         Główczyńska Marta 2b, Frybes Aleksandra 2e, Szmytkowska Paulina 3d,
Musielak Joanna 3c, Binek Małgorzata 3d, Fryszka Kamila 1e, Kaczmarska Joanna 1e,
Kila Dominika 1w.

  OSIĄGNIĘCIA UCZENNICY KLASY IIB ALEKSANDRY WITKOWSKIEJ:
Mistrzostwa Strefy Pomorskie/ Warmińsko-Mazurskie Juniorek rocznika 1992 - I miejsce
Mistrzostwa Strefy Pomorskie/Warmińsko-Mazurskie Juniorek starszych rocznika 1990 - II miejsce
Mistrzostwa Polski Juniorek Starszych rocznika 1990 - I miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Rok Szkolny 2009/10