Osiągnięcia Sportowe - Liceum

Rok szkolny 2015/2016

LIGA LEKKOATLETYCZNA  2015/2016

 

 

III MIEJSCE      W KLASYFIKACJI GENERALNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

 

 

 

 

WOJEWÓDZKIE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  31.05.2016

 

 

 

I MIEJSCE Sztafeta 4x100m  -  Nowicka Zuzanna, Pasek Magdalena ( plus dwie zawodniczki z innych szkół z Gdyni).
I MIEJSCE
Skok w dal  -  Zuzanna Nowicka
VI MIEJSCE
Skok w dal  -  Magdalena Pasek

 

 

 

 

LICEALIADA LEKKOATLETYCZNA  19.05.2016

 

 

I MIEJSCE Sztafeta  4x100m   -   Nowicka Zuzanna, Pasek Magdalena, Talar Magdalena, Czernek Marta.
I MIEJSCE
Skok w dal  -  Nowicka Zuzanna
II MIEJSCE
Rzut oszczepem -  Pasek Magdalena
II MIEJSCE
Bieg na 400m -   Talar Magdalena
II MIEJSCE
Skok wzwyż -  Stromski Jaromir
III MIEJSCE
Skok wzwyz -  Perron Michalina
IV MIEJSCE
Skok wzwyż -   Guzik Paweł
V  MIEJSCE
Pchnięcie kulą  -   Barszcz Maria
VI MIEJSCE
Bieg na 1500m -   Gryń Michał
VI MIEJSCE
Skok w dal -   Pasek Magdalena
VII MIEJSCE
Bieg na 100m -   Grunwald Daniel
VII MIEJSCE
Skok w dal -   Skindel Agata
VII MIEJSCE
Rzut oszczepem -   Skindel Agata
VIII MIEJSCE
Skok wzwyż  -   Wolbek Weronika

 

 

 

 

ULICZNY BIEG EUROPEJSKI    7.05.2016

 

 

Dziewczęta:
MIEJSCE I   Paulina Kostrzewa
MIEJSCE X  Małgorzata Krakowska
MIEJSCE XIV Przecławska Julia

 

Chłopcy:
MIEJSCE III   Michał Gryń


 

OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 16.04.2016

 

 

MIEJSCE I    Daniel Sitek
MIEJSCE II   Jan Wołczyk
MIEJSCE III  Radek Wawrzyk

 

 

 

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ

 

 

DZIEWCZĘTA      MIEJSCE VI
CHŁOPCY            MIEJSCE VI

 

 

 

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ

 

 

DZIEWCZĘTA    MIEJSCE VI
CHŁOPCY         MIEJSCE V

 

 

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYNI CHŁOPCÓW W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 01.03.2016

 

 

IV MIEJSCE ZSO Nr 2
Skład zespołu: Daniel Sitek, Jan Wołczyk, Maciej Lipski.

 

 

 

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT 05.02.16

 

 

Dnia 05 lutego odbyły się w naszej szkole Miejskie Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt.
Zwody rozegrano systemem brazylijskim dla 12 zespołów.

 

W wyniku sportowej rywalizacji szkoły zajęły następujące miejsca:

 

I MIEJSCE - LO VI
II MIEJSCE - LO V
III MIEJSCE - ZSAE
IV MIEJSCE - ZSRiH
V MIEJSCE - ZSE
VI MIEJSCE - LO X
VII MIEJSCE - ALO I
VIII MIEJSCE - LO II
IX MIEJSCE - ZSHG
X MIEJSCE - LO IX
XI MIEJSCE - LO III

 

 

 

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO KLAS LICEALNYCH 29.01.2016

 

W dniu 29 stycznai w naszej szkole odbył się Turniej Tenisa Stołowego dla klas licealnych dziewcząt i chlopców.

 

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się:

I MIEJSCE - Kabath Anna
II MIEJSCE - Cymerman Zuzanna
III MIEJSCE - Czura Kamila

 

Wśród chłopców:

I MIEJSCE - Sitek Daniel
II MIEJSCE - Wołczyk Jan
III MIEJSCE - Lipski Maciej

 

 

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU 14.12.2015

 

 

MIEJSCE I 50m stylem klasycznym -  Warszawska Nicola
MIEJSCE I
50m stylem dowolnym -  Warszawska Nicola
MIEJSCE III
50m stylem grzbietowym -  Sienkiewicz Oskar
MIEJSCE V
50m stylem grzbietowym - Kapusta Oliwia
MIEJSCE V
50m stylem klasycznym -  Sienkiewicz Oskar
MIEJSCE VI
50m stylem motylkowym -  Krotofil Julia
MIEJSCE VIII
50m stylem grzbietowym -  Dargacz Klara
MIEJSCE VIII
50m stylem klasycznym -  Szymaniak Paweł
MIEJSCE IX
50m stylem dowolnym -  Krotofil Julia

 

 

ZAWODY W SIŁOWANIU NA RĘKĘ  GRUDZIEŃ 2015

 

 

MIEJSCE IV - Tomasz  Białas- Hoeft
MIEJSCE V -  Łagosz Przemyslaw

 

 

 

LICEALIADA LEKKOATLETYCZNA I RZUT 18.11.15

 

MIEJSCE I Bieg na 800m -  Talar Magdalena
MIEJSCE I
Skok w dal - Nowicka Zuzanna
MIEJSCE II
Skok wzwyż - Stromski Jaromir
MIEJSCE III
Skok wzwyż - Perron Michalina
MIEJSCE V
Pchnięcie kulą - Praska Ida
MIEJSCE VI
Skok w dal - Pasek Magda
MIEJSCE VII
Bieg na 1000m - Gryń Michał
MIEJSCE VII
Skok w dal - Chrzanowski Radosław
MIEJSCE IX
Bieg na 50m - Grunwald Daniel
MIEJSCE IX
Bieg na 50m - Czernek Marta

 

 

 

TURNIEJ SIATKÓWKI IM TADEUSZA BRZESKIEGO  X-XI. 2015

 

 

CHŁOPCY:

MIEJSCE I - III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MIEJSCE II - II LICEU OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MIEJSCE III - V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MIEJSCE IV - VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

DZIEWCZĘTA:

MIEJSCE I - XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MIEJSCE II - VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MIEJSCE III - ZSH i G
MIEJSCE IV - II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

 

 

XXV ULICZNY BIEG SAMBORA TCZEW 07.11.15

 

MIEJSCE X Bieg na 10km w kategorii Kobiet do 29 lat  - Paulina Kostrzewa 2w

 

 

 

OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO  28.10.15

 

MIEJSCE III - Sitek Daniel

 

 

 

PUCHAR RADY DZIELNICY KARWINY  18.10.15

 

MIEJSCE III Bieg na 2km w kat. 17-18 lat  - Paulina Kostrzewa 2w

 

 

 

MAŁY MITING I ALO 06.10.15

 

MIEJSCE I Bieg na 60m - Nowicka Zuzanna
MIEJSCE I
Skok w dal - Nowicka Zuzanna
MIEJSCE III
Pchnięcie kulą - Praska Ida
MIEJSCE V
Bieg na 60m - Nowak Nikola
MIEJSCE VI
Bieg na 60m - Grunwald Daniel
MIEJSCE VIII
Pchnięcie kulą - Gryń Michał

 

 

 

MISTRZOSTWA GDYNI W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2.10.15

 

MIEJSCE IX - Kostrzewa Karolina
MIEJSCE VIII - Przemysław Łagorz
MIEJSCE XI - Grunwald Daniel
MIEJSCE XIV - Gryń Michał

Rok szkolny 2014/2015

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

 

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW


V MIEJSCE


LICEALIADA LEKKOATLETYCZNA 21.05.2015

 

I MIEJSCE Bieg 400m -  Magdalena Talar 1e
I MIEJSCE
Skok wzwyż -  Michalina Perron 1e
III MIEJSCE
Skok w dal -  Chrzanowski Radosław 1c
III MIEJSCE
Sztafeta dziewcząt - 4x100m
V MIEJSCE
Pchnięcie kulą -  Trocka Monika 2a
V MIEJSCE
Skok wzwyż -  Wirkijowski Mikołaj
VI MIEJSCE
Bieg 100m -  Błaszcyk Zuzanna
VI MIEJSCE
Pchnięcie kulą -  Barszcz Maria
VII MIEJSCE
Bieg 800m -  Zalewska Aleksandra
VII MIEJSCE
Skok w dal -  Gałecka Kalina
VII MIEJSCE
Bieg 400m -  Skuriat Wiktor
VII MIEJSCE
Rzut oszczepem -  Łagosz Przemysław



Halowe Mistrzostwa Gdyni w Lekkoatletyce.

18 marca 2015r. na bieżni Gdyńskiego Centrum Sportu​ odbyły się
Halowe Mistrzostwa Gdyni.

Na poziomie ponadgimnazjalnym z sukcesami startowali nasi uczniowie.

1 miejsce - Magda Talar 1E - bieg 600m
1 miejsce - Michalina Perron 1E - skok wzwyż
3 miejsce - Przemysław Łagosz 1W - bieg 1000m

Do finałów zakwalifikowali się:

Maria Barszcz 1E
Asia Małkowska 2E
Maciej Majewski 2W
Jakub Korzeniowski 1W
Mikołaj Wirkijowski 2C


BIEGI

Uczennica klasy 3 W Zuzanna Głombiowska w ciągu minionego semestru osiągnęła w biegach następujące rezultaty:

 

  • I miejsce w swojej kategorii – Żukowska 15 i tym samym ukończyła cały cykl biegów Kaszuby Biegają 2014 na 2 miejscu w swojej kategorii a na 5 miejscu open;
  • II miejsce w swojej kategorii Amber Expo Półmaraton Gdańsk (12 miejsce open),
  • III miejsce w swojej kategorii Verve 10Run Sopot (29 miejsce open),
  • II miejsce w swojej kategorii – Urodzinowy Bieg Gdyni 10 km,
  • Wrocław Maraton- najmłodszy uczestnik (75 miejsce open), 3 miejsce kobiety (9 open)
  • Marriott Everest Run – 24 godzinny bieg po schodach.

 

MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM 05.12.2014

 

MIEJSCE I - Sztafeta 4 x 50m stylem dowolnym
Skład drużyny: Warszawska Nicola, Strzyga Agata, Krotofil Julia, Krynicka Zuzanna.

MIEJSCE III - Sztafeta 4 x 50m stylem zmiennym
Skład drużyny: Warszawska Nicola, Strzyga Agata, Krotofil Julia, Krynicka Zuzanna.

 


HALOWE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA GDYNI I RZUT 03.12.2014


MIEJSCE I - Skok wzwyż - Perron Michalina
MIEJSCE V - Bieg na 50m -
Krakowska Małgorzata
MIEJSCE VII - Bieg na 50m -
Talar Magdalena
MIEJSCE VIII - Pchnięcie kulą - Barszcz Maria

 

 

OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ im Tadeusza Brzeskiego 11.2014

 

MIEJSCE II Chłopcy

 

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU 20.11.2014

 

MIEJSCE I - 50m stylem dowolnym - Warszawska Nicola
MIEJSCE I - 50m stylem klasycznym -
Warszawska Nicola
MIEJSCE II - 50m stylem klasycznym -
Strzyga Agata
MIEJSCE IV - 50m stylem dowolnym -
Strzyga Agata

 


SZTAFETOWE MISTRZOSTWA GDYNI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 29.09.2014

 

MIEJSCE IV  Dziewcząt

 

Rok szkolny 2013/2014

LICEALIADA  22.05.2014

 

MIEJSCE IV  Sztafeta 4x100m - Błaszczyk Julia 1c, Urbaniak Klaudia 2b, Kumpiak Weronika 1b, Nastały Sonia

MIEJSCE IV  Skok wzwyz - Szomburg Klaudia 2e

MIEJSCE V Skok wzwyż - Gałecka Kalina 1w

MIEJSCE VII Bieg na 100m - Błaszczyk Julia 1c

MIEJSCE VII Bieg na 800m - Szabłowska Dominika 1c

MIEJSCE VII Pchnięcie kulą - Trocka Monika 1a

MIEJSCE VII Pchnięcie kulą - Matlakowski Arkadiusz 1d

MIEJSCE VIII Rzut oszczepem - Trocka Monika 1a



GDYŃSKA LIGA LEKKOATLETYCZNA II RZUT 07.03.2014

 


MIEJSCE III Skok wzwyż - Szomborg Klaudia

MIEJSCE IV Pchnięcie kulą - Kloka Karolina

MIEJSCE V Bieg na 600m - Gałecka Kalina

MIEJSCE VI Bieg na 50m - Kaczmarczyk Michał

MIEJSCE VI Pchnięcie kulą - Matlakowski Arkadiusz

MIEJSCE VIII Bieg na 50m - Laszczkowska Michalina

MIEJSCE VIII Pchnięcie kulą - Jabłońska Jagoda

MIEJSCE VIII Bieg na 1000m - Suchecki Oskar




REJONOWE MISTRZOSTWA GDYNI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

 

 

MIEJSCE IV

Skład zespołu: Kleinowski Jakub, Karolewicz Maciej, Łub Michał, Praszek Aksel, Mazur Paweł, Groth Adrian, Sobota Oskar, Pruszko Piotr, Klimont Julian

 

 

 

 

 


REJONOWE MISTRZOSTWA GDYNI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

 

MIEJSCE II

Sklad zespołu: Karolina Waracka, Marta Dulis, Wiktoria Kurek, Alicja Szymańska, Alicja Janczak, Wiktoria Nowc, Joanna Kosińska, Aleksandra Mechlińska, Monika Siadaczka, Klaudia Tęgowska, Sylwia Mioduszewska.

Dziewczęta przechodzą do finału miejskiego.

 

 

 


 


DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ ŚREDNICH W TENISIE STOŁOWYM

 

MIEJSCE II - IILO

Skład drużynyAlicja Thomas, Karpińska Zofia, Karolina Rogozińska.


 


NAJLEPSZE W POLSCE W UNIHOKEJU

 

Karolina Damps z klasy 2d i Marta Chudyszewicz z klasy 3b zakwalifikowały się w roku 2014 do Kadry Polski w Unihokeju i przygotowują sie do Mistrzostw Świata, które odbędą się w maju w Polsce.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.


 


WYNIKI OTWARTEGO TURNIEJU TENISA STOLOWEGO DLA GDYŃSKIEJ MŁODZIEŻY 9-23.11.13

 

MIEJSCE I  - Alicja Thomas

MIEJSCE II - Zofia Karpińska

MIEJSCE III - Alina Karpińska

MIEJSCE IV - Natalia Łobasiuk

MIEJSCE IV - Jan Wołczyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW 04.11.2013


MIEJSCE III

Skład zespołu: Lipski Maciej, Kuźnik Maksymilian, Schulz Michał, Majewski Maciej, Suchecki Oskar, Rosinke Mateusz, Borowy Emil, Karolewicz Maciej, Wysocki Adrian, Ogórek Aleksander.

 

 


TURNIEJ SIATKÓWKI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH IMIENIA PROFESORA TADEUSZA BRZESKIEGO

 

MIEJSCE I Dziewcząt - II LO

MIEJSCE IV Chłopców - II LO

 

Najlepszą zawodniczką turnieju pilki siatkowej dziewcząt została Główczynska Aleksandra z kl.2D.

 

 

 

 

 

 

 

 


 


INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU 21.11.2013



MIEJSCE VI  50m stylem klasycznym -
Gruchała Patryk
MIEJSCE XI  50m stylem dowolnym - Gruchała Patryk
MIEJSCE XIII 50m stylem klasycznym - Rozencwaig Oliwer

 

 

 

 

 




HALOWE MISTRZOSTWA GDYNI W LEKKOATLETYCE I RZUT 23.10.1013

MIEJSCE I  Skok wzwyż -
Niewiadomska Aleksandra 3b
MIEJSCE III Skok wzwyż - Szomborg Klaudia
MIEJSCE V  Pchnięcie kulą - Sobczak Mateusz
MIEJSCE VI Skok wzwyą - Butkiewicz Dorian
MIEJSCE VII Pchnięcie z kulą - Jabłońska Jagoda
MIEJSCE VIII Pchnięcie kulą - Kloka Karolina
MIEJSCE VIII Bieg na 1000m - Suchecki Oskar
MIEJSCE IX Pchnięcie kulą - Noch Dawid
MIEJSCE X  Bieg na 50m - Laszczkowska Michalina 1a
MIEJSCE XII Bieg na 50m - Majewski Maciej
MIEJSCE XIV Bieg na 50m - Chudyszewicz Marta
MIEJSCE XIV Skok w dal - Mazurek Paweł
MIEJSCE XVI Bieg na 1000m - Sobota Oskar

Rok szkolny 2012/2013

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW


Uczniowie kl. 2 D: Przemysław Żołnierewicz i Paweł Kreft- zawodnicy GTK Gdynia- zdobyli Mistrzostwo Polski Juniorów w koszykówce.Przemek Żołnierewicz otrzymał tytuł MVP turnieju-obaj uczniowie są dumą naszej szkoły. Gratulujemy i trzymamy kciuki za przyszły sezon


MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  W LEKKIEJ ATLETYCE - II RZUT 21.03.2013.

I MIEJSCE Skok wzwyż -
Niewiadomska Aleksandra
II MIEJSCE Skok wzwyż - Wiśniewska Aleksandra
V MIEJSCE Skok w dal - Kumplak Weronika
VIII MIEJSCE Bieg na 600 m - Nastały Sonia



MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW 23.01.2013.

VI MIEJSCE
Skład zespołu: Chludziński Marcel, Skurczyński Jakub.



MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT 16.01.2013.

II MIEJSCE
Skład zespołu: Thomas Alicja, Karpińska Zofia, Karpińska Alicja.



DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH     W PŁYWANIU 16.01.2013

 

IV MIEJSCE Sztafeta Chlopców 4x50m stylem zmiennym
VI MIEJSCE Sztafeta Mieszan 4x50m stylem dowolnym: Grunholz Paweł, Gruchała Patryk, Gwizdała Karolina, Śmiałkowska Aleksandra.
VIII MIEJSCE Sztafeta Dziewcząt 4x50m stylem dowolnym: Gizińska Agnieszka, Gwizdała Karolina, Śmiałkowska Aleksandra, Głodowska Agnieszka.



MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZAT

 

Nasza drużyna zajęła III MIEJSCE


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skład drużyny: Sobolewska Dorota, Marona Małgorzata, Tarasiuk Zofia, Dulis Marta, Waracka Karolina, Janczak Aleksandra, Szymańska Aleksandra, Kurek Wiktoria, Nowc Wiktoria, Chudyszewicz Marta.



MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

 

IV MIEJSCE Sklad drużyny: Żołnierewicz Przemysław, Kreft Paweł, Noch Dawid, Rozbiegała Wiktor, Falkiewicz Maciej, Kaczmarek Jacek, Biedunkiewicz Jan, Piekielnik Mateusz, Niwiński Bartosz, Łub Michał, Wieloch Marcin.



MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH DZIEWCZĄT W PIŁCE KOSZYKOWEJ


V MIEJSCE Skład drużyny: Jurewicz Anna, Jastrzębska Patrycja, Pomajda Monika, Kołodziejczyk Urszula, Szamałek Marta, Ambrosiewicz Agnieszka, Szuprytowska Ada, Michalska Joanna, Styn Anna, Nastały Sonia, Niewęgłowska Inka.



VII POMORSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 9.11.2012


II MIEJSCE Skład drużyny: Berkh Bayalag-Erdem, Kamil Rolewicz oraz Maciej Płotka



MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM  31.10.2012


 

V MIEJSCE 50m stylem dowolnym - Gruchała Patryk
VI MIEJSCE 50m stylem dowolnym - Gwizdała Karolina
XIX MIEJSCE 50m stylem dowolnym - Schreider Szymon
IV MIEJSCE 50m stylem klasycznym - Grunholz Paweł
VI MIEJSCE 50m stylem klasycznym - Gruchała Patryk
XII MIEJSCE 50m stylem klasycznym - Lipiński Rafał
XV MIEJSCE 50m stylem klasycznym - Sokolnicka Martyna
VI MIEJSCE 50m stylem motylkowym - Grunholz Paweł
VII MIEJSCE 100m stylem zmiennym - Gwizdała Karolina
XV MIEJSCE 50m stylem grzbietowym - Stefanowski Kacper
XVIII MIEJSCE 50m stylem grzbietowym - Rolewicz Kamil


 



WOJEWÓDZKA LICEALIADA W BIEGU NA ORIENTACJĘ W WEJHEROWIE  24.10.2012

IV NIEJSCE - Bączek Dominika

GDYŃSKA LIGA LEKKOATLETYCZNA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH - I RZUT  18.10.2012

I MIEJSCE Skok wzwyż -
Niewiadomska Aleksandra
III MIEJSCE Skok wzwyż - Wiśniewska Aleksandra
V MIEJSCE Skok wzwyż - Butkiewicz Dorian
VII MIEJSCE Skok w dal - Kumpiak Weronika
IV MIEJSCE Skok w dal - Noch Dawid
VI MIEJSCE Skok w dal - Karolewicz Maciej
IX MIEJSCE Pchnięcie kulą - Pęciak Paulina
X MIEJSCE  Pchnięcie kulą - Kloka Karolina
VIII MIEJSCE Pchnięcie kulą - Matlakowski Arkadiusz
XI MIEJSCE Bieg na 50m - Kaczmarczyk Michał
IV MIEJSCE Bieg na 600m - Chudyszewicz Marta
VIII MIEJSCE Bieg na 1000m - Suchecki Oskar

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 4.10.2012

VII MIEJSCE
Skład drużyny: Niewiadomska Aleksandra, Chudyszewicz Marta, Bączek Dominika, Kumpiak Weronika, Nastały Sonia, Szuprytowska Adriana, Kołodziejczyk Urszula, Lakowska Daria, Porzezińska Aleksandra, Ambroziewicz Agnieszka.

VII MIEJSCE Skład drużyny: Noch Dawid, Kaczmarczyk Michał, Niwiński Bartosz, Falkiewicz Maciej, Gruchała Patryk, Suchecki Oskar, Łukasz Konrad, Wróblewski Dawid, Baranowski Jakub, Bagielski Michał.

Rok szkolny 2011/2012

LICEALIADA LEKKOATLETYCZNA 2012


Dziewczęta:
I MIEJSCE Skok Wzwyż - Niewiadomska Ola
II MIEJSCE Bieg 800m - Chudyszewicz Marta
II MIEJSCE Bieg 100m - Niewiadomska Ola
II MIEJSCE Kula - Pomajda Monika
III MIEJSCE Kula - Kloka Karolina
VI MIEJSCE Skok w dal - Radzimska Martyna
VIII MIEJSCE Bieg 800m - Porzezińska Ola
VIII Miejsce Bieg 400m - Wicon Paula
IV MIEJSCE Sztafeta 4x100m - Niewiadomska Ola, Witkowska Ola, Chudyszewicz Marta, Porzezińska Ola


Chłopcy:
I MIEJSCE Skok Wzwyż - Kurek Krzysztof
II MIEJSCE Bieg 400m - Noch Dawid
III MIEJSCE Skok w dal - Noch Dawid
IV MIEJSCE Skok Wzwyż - Kreft Paweł
V MIEJSCE Kula - Sobczak Mateusz
VIII MIEJSCE Bieg 1600m - Piwnik Krzysztof


MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

III MIEJSCE
Skład drużyny: Kurek Krzysztof 3c, Sadowski Tomasz 3c, Rose Mateusz 3c, Rose Michał 3c, Ruszczyk Michał 3c, Bławat Grzegorz 3c, Cerek Kacper 3c, Naczke Krystian 1c, Szuflik Robert 1c, Sobota Oskar 1b, Wójcik Krzysztof 1.



MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

IV MIEJSCE
Skład drużyny: Witkowska Aleksandra, Salasa Alicja 3e, Maciszka Paulina 3e, Tarasiuk Katarzyna 3e, Fryszka Kamila 3e, Jurewicz Anna 2d, Pomajda Monika 2b, Truszczyńska Natalia 2e, Scheffera Kamila 2d.


GDYŃSKA LIGA LEKKOATLETYCZNA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH III RZUT 28.02.2012

I MIEJSCE Skok Wzwyż - Niewiadomska Aleksandra
III MIEJSCE  Skok Wzwyż - Wiśniewska Aleksandra
V MIEJSCE Pchnięcie Kulą - Pomajda Monika
VI MIEJSCE Skok W Dal - Ambrosiewicz Agnieszka
III MIEJSCE Skok W Dal - Witczuk Konrad
VII MIEJSCE Skok Wzwyż - Molenda Arkadiusz

III MIEJSCE po III Rzucie w punktacji Szkół


MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM 15.02.2012

V MIEJSCE: Agata Olszewska 3d, Dorota Kuśmierczak 2w.
Udział wzięli także: Witczuk Konrad 3d, Stasiak Kamil 2d, Kubiński Krzysztof 3d.


MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ DIEWCZĄT (Ggr.II) 17.01.2012

III MIEJSCE W GRUPIE
Skład drużyny: Lesiak Magdalena, Masalska Aleksandra, Frankowska Aleksandra, Kosińska Paulina, Sobolewska Dorota, Tarasiuk Zofia, Marona Małgorzata, Waracka Karolina, Abramowicz Barbara, Szymańska Alicja, Dulis Marta, Kurek Wiktoria, Janczak Alicja, Chudyszewicz Marta.


 

 

 

 

 

 

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU  11.01.12

III MIEJSCE dziecząt 4x50m stylem dowolnym: Brunka Zofia, Pacenko Natalia, Krajewska Zuzanna, Nowakowska Daria.
III MIEJSCE SZTAFETA MIESZANA 4x50m stylem dowolnym: Brunka Zofia, Pacenko Natalia, Gruncholz Paweł, Waniek Michał.
V MIEJSCE chłopców 4x50m stylem dowolnym: Gruncholz Paweł, Waniek Michał, Skurczyński Jakub, Krefft Jakub.
V MIEJSCE w klasyfikacji szkół.


MIĘDZYSZKOLNE MISTRZOSTWA BOWLINGOWE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 12-14.12.2011


V MIEJSCE ZESPOŁOWO

Skład drużyny: Niewrzałek Natalia, Szymańska Anna, Ziemiańska Izabela, Minowska Agata,Czaja Agnieszka, Ickiewicz Kacper, Krupski Filip, Wandachowicz Kuba, Witecki Paul, Pajkert Krystian.


GDYŃSKA LIGA LEKKOATLETYCZNA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH II RZUT 13.12.2011


VI MIEJSCE 50m - Witkowska Aleksandra
IV MIEJSCE Skok w dal - Ambroziewicz Agnieszka
I MIEJSCE Skok wzwyż - Niewiadomska Aleksandra
II MIEJSCE Skok wzwyż - Wiśniewska Aleksandra
III MIEJSCE Pchnięcie kulą - Pomajda Monika
II MIEJSCE Skok w dal - Witczuk Konrad
VI MIEJSCE Skok w dal - Naczke Krystian
V MIEJSCE Skok wzwyż - Molenda Arkadiusz
VIII MIEJSCE Pchnięcie kulą - Kamiński Adam


W punktacji szkół po drugim rzucie III MIEJSCE


 

PÓŁFINAŁ XII LICEALIADY WOJEWÓDZKIEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT TCZEW 9.12.2011


IV MIEJSCE

Skład drużyny: Jaks Katarzyna 1b, Kloka Karolina 1c, Stańczewska Zuzanna 1e, Topolniak Magdalena 1e, Daniell Magdalena 1w, Masalska Aleksandra 3e, Tymoszewicz Paulina 3e, Kaczmarska Joanna 3e, Kila Dominika 3w, Treder Aleksandra 2d, Chmiel Agata 2d, Pęczak Magdalena 2d, Kołakowska Paulina 2d.

 


MISTRZOSTWA GDYNI W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW  11.2011

IV MIEJSCE


MŁODZIEŻOWY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

XVII MIEJSCE - Sobota Oskar
XVIII MIEJSCE - Labon Marta
XIX MIEJSCE - Angel Aleksandra
XX MIEJSCE - Wicoń Paula


MISTZOSTWA GDYNI W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM 09.11.11


I MIEJSCE 50m st. grzbietowym - Brunka Zofia
II MIEJSCE 50m st. dowolnym - Brunka Zofia
I MIEJSCE 50m st. klasycznym - Grunholz Paweł
X MIEJSCE 50m st. dowolnym - Grunholz Paweł
IV MIEJSCE 50m st. klasycznym - Gruchała Patryk
XI MIEJSCE 50m st. grzbietowym - Rozbiegała Wiktor
XIV MIEJSCE 50m st. klasycznym - Sobota Oskar


TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ IM. PROF. TADEUSZA BRZESKIEGO 01-22.10.2011

Zawody zorganizował UKS - 2
Startowało 16 drużyn ( osiem dziewcząt i osiem chłopców, w tym trzy drużyny z naszej szkoły)
Dziewczęta:
I MIEJSCE - Reprezentacja II LO
Chłopcy:
IV MIEJSCE - Reprezentacja II LO
Najlepszą zawodniczką turnieju została Magdalena Lesiak kl.3d.


 

 

 

 

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W HALOWEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ  I RZUT 12.10.2011


I MIEJSCE Skok Wzwyż - Niewiadomska Aleksandra 1a

I MIEJSCE Skok Wzwyż - Kurek Krzysztof 3c

III MIEJSCE 50m - Ruszczyk Michał 3c

IV MIEJSCE Pchnięcie Kulą - Pomajda Monika 2b

IV/V MIEJSCE Skok Wzwyż - Markowska Nikola 3a, Wiśniewska Aleksandra 2w

V MIEJSCE Skok w Dal - Witczuk Konrad 2d

VI MIEJSCE Skok Wzwyż - Molenda Arkadiusz 1c

VIII MIEJSCE Pchnięcie Kulą - Stańczyk Bartosz

VIII MIEJSCE 1000m - Noch Dawid 1a


MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 28.09.2011


V MIEJSCE Dziewczęta

Skład drużyny: Niewiadomska Aleksandra 1a, Witkowska Aleksandra 3b, Szarmach Monika 3w, Brunka Zofia 3b, Salasa Aleksandra 3b, Porzezińska Aleksandra 2w, Mocarska Magdalena 3e, Abramowicz Barbara 1c, Ambrosiewicz Agnieszka 2b, Czaplicka Alicja 1d.