Konkurs USA

Dnia 15go marca 2019 r. odbył się w naszej szkole
I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych
dla szkół ponadgimnazjalnych, w którym udział wzięły szkoły z całej Gdyni.
Uczniowie zmagali się z pytaniami dotyczącymi Alaski oraz Kaliforni, a na kolejnym etapie przedstawiali swoje prezentacje w języku angielskim. Z naszej szkoły udział w finale  wzięli: Iga Kochańska, Natalia Różankiewicz, Maria Foryś, Bartosz Majkowski oraz Jan Gałkiewicz.
 
NAGLOWEK
                                                   >> fotorelacja <<
Laureatami konkursu zostali:
I miejsce - Łukasz Karczmarski (Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych)
II miejsce - Filip Szweda (X Liceum Ogólnokształcące)
III miejsce - Maria Foryś (II Liceum Ogólnokształcące)
 
Szczególne podziękowania należą się uczniom klasy 1D (Julii Włodarskiej, Alicji Pasik, Sebastianowi Beczakowi, Igorowi Kohsin, Patrykowi Winklerowi, Magdalenie Dzięgiel, Justynie Kuźmieckiej, Kamili Ładze) oraz wszystkim uczniom, którzy pomogli w organizacji konkursu.
 

Organizatorzy konkursu: Magdalena Lipińska, Sylwia Ładogórska, Robert Igliński