Informations

Dzien Otwarty 11.04.2024

W Naszej szkole zakonczył się właśnie Dzień Otwarty!

Dziękujemy Wszystkich za odwiedziny :)

do2

Zapraszamy do fotorelacji:

ap1 ap2 ap3
fot. T.Podgórski  fot. O.Kwirant   fot.

Brain Bee 2024

W dniu 6.04.2024 r. uczennica klasy III C Amelia Sychowska dostała się do ścisłego finału ogólnopolskiego konkursu neurobiologicznego Brain Bee 2024 i uzyskała indeks na kierunek lekarski Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Gratulujemy ogromnej wiedzy!

brain bee patronat fb
                        >> Finał ogólnopolskiego konkursu Brain Bee<<

XXXVI Olimpiada Filozoficzna

Adam Kaim Laureatem
Marek Kobiella, Patrycja Gawior i Oliwia Janczyk Finalistami!

IMG 3796 s zd s
 Na Wydziale Filozofii UW, 6 kwietnia odbył się w Warszawie finał XXXVI Olimpiady Filozoficznej. Był on zwieńczeniem wielomiesięcznych przygotowań, warsztatów i zmagań na kolejnych etapach konkursu. W tym roku naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów. Adam Kaim z klasy VI A został Laureatem, Marek Kobiella i Patrycja Gawior z III B  wraz z Oliwią Janczyk z klasy II B zostali Finalistami XXXVI OF.
Uczniów do Olimpiady przygotowywała Pani Anna Jaśkiewicz.
Radzie Rodziców dziękujemy za dofinansowanie wyjazdu a zwycięzcom gratulujemy!

Warsztaty szkoleniowe dla uczniów klas biol – chem.

W dniu 03.04. 2024 r. uczniowie kas biol – chem uczestniczyli w warsztatach szkoleniowych i badaniach ankietowych na temat wiedzy o stwardnieniu rozsianym i padaczce. Zajęcia przeprowadzili studenci medycyny GUMed, którzy należą do Studenckiego Koła Naukowego Neurologii Dorosłych.
Bardzo dziękujemy im za ciekawe i pogłębiające wiedzę spotkanie.

IMG 20240403 102410s IMG 20240403 104957s

Porozumienie

Miło nam poinformować, iż w dniu 18 marca 2024 roku, zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Uniwersytetem WSB Merito w Gdańsku a II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im Adama Mickiewicza w Gdyni.

W imieniu Uniwersytetu WSB Merito umowę podpisała pani Dziekan Wydziału Prawa i Administracji dr Maja Głuchowska-Wójcicka, a w imieniu II Liceum pani Dyrektor mgr inż. Elżbieta Zaręba.

wspólpraca

Życzymy owocnej współpracy!