Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni

20 października  odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni.

 

DSCN0217s

 W tym roku zmieniona była ich forma – oprócz licealistów głosowali także uczniowie trzecich klas gimnazjum.

Jak zwykle dopisała frekwencja :

– w gimnazjum zagłosowało 87% uczniów uprawnionych do głosowania,

-w liceum zagłosowało 77% uczniów uprawnionych do głosowania.

Zwycięzcą wyborów w gimnazjum został Maciej Kanas z 3GB, natomiast najwięcej wyborców w liceum wybrało Karolinę Twardowską z 2W.

Zwycięzcom gratulujemy.

>> Dokumentacja fotograficzna wyborów /kliknij/ <<


 

20 października odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni. W tym roku zmieniona była ich forma – oprócz licealistów głosowali także uczniowie trzecich klas gimnazjum. Jak zwykle dopisała frekwencja – w gimnazjum zagłosowało 87% uczniów uprawnionych do głosowania, w liceum zagłosowało 77% uczniów uprawnionych do głosowania. Zwycięzcą wyborów w gimnazjum został Maciej Kanas z 3GB, najwięcej wyborców w liceum wybrało Karolinę Twardowską z 2W. Zwycięzcom gratulujemy. Poniżej zamieszczamy dokumentację fotograficzną wyborów.