Mikołajkowa akcja klasy 1 B

Z małym opóźnieniem (bo całe zdarzenie miało miejsce 14.01.2021), miło nam poinformować o pomyśle klasy 1 B ....

1b zbiorka

Treść listu:

"Szanowni Państwo,
Jesteśmy uczniami II LO im. Adama Mickiewicza w Gdyni, z klasy 1b. Dopiero się poznajemy, niestety lockdown przerwał naszą wspólną naukę i poznawanie się w formie stacjonarnej.
Wraz z Panią Wychowawczynią,  Małgorzatą Dobek postanowiliśmy, aby nasze Mikołajki przeznaczyć na „szczytne” cele.
Wszyscy uczniowie oddali tyle,  ile mogli i uzbierała się całkiem pokaźna sumka, za którą zakupiliśmy produkty dedykowane chorym podopiecznym „Bursztynowej Przystani”. Mamy nadzieję, że przydadzą się.

Życzymy małym Skarbom powrotu do zdrowia, uśmiechu i do miłego zobaczenia."

Gratulujemy !

Szanowni Państwo,

Życzymy małym Skarbom powrotu do zdrowia, uśmiechu i do miłego zobaczenia.