Europejski Klub Dwójki
W dniach 4-6 września uczniowie: Paulina Jaszczuk, Ewa Furmańska, Marcel Podgórny i Jan Vogt wraz z koordynatorką projektu Anną Ćwiklińską-Rutką wzięli udział w projekcie Erasmus+ w Bratysławie. Pierwszego dnia wyjazdu uczniowie zwiedzili m.in. Stare Miasto (słow. Staré Mesto), Niebieski Kościółek (Kościół Świętej Elżbiety) słow. Modrý Kostolík oraz z uczniami z innych krajów zjedli wspólną kolację. Drugiego dnia w European Labour Autority (ELA) uczestników wyjazdu przywitał dyrektor ELA- Cosmin Boiangiu, następnie grupy zaprezentowały innym uczestnikom Konferencji swój kraj oraz swoje przemyślenia na temat YEDD lessons (Youth, Europe, Dialogue and E-democracy). Następnym miejscem odwiedzonym przez uczniów był Słowacki Parlament (Rada Narodowa Republiki Słowackiej, słow. Národná rada Slovenskej republiky, NR SR) i okolice Zamku Bratysławskiego. Ostatniego dnia dzięki uprzejmości gospodarzy, uczestnicy podczas zwiedzania Bratysławy mieli okazję dowiedzieć się ciekawych informacji oraz odwiedzili ich szkołę.
![]() |












