Konferencja samorządów uczniowskich gdyńskich szkół

28 maja sześcioro przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego II LO wzięło udział w konferencji. Mieli okazję zapoznać się z działaniami samorządów uczniowskich innych szkół gdyńskich oraz przedstawili prezentację dotyczącą organizowania akcji charytatywnych.

 
konf