Rok Szkolny 2009/2010
Kwiecień Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "Wygraj Indeks"
- Monika Podgórska z klasy III W została laureatką konkursu i zdobyła indeks na Wydział Chemiczny PG.
Kwiecień Finał X edycji konkursu „Pokaż nam język” organizowany przez 9 Wyższych Szkół Bankowych w Polsce (szkoła w Poznaniu)
w kategorii język francuski, Joanna Napp zajęła I miejsce i wygrała laptop
Marzec Etap regionalny X edycji konkursu „Pokaż nam język” organizowany przez 9 Wyższych Szkół Bankowych w Polsce (szkoła w Gdańsku)
Nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca:
W kategorii język francuski
- I - sze Joanna Napp III W
- III -cie Patrycja Gumińska II W
Jednocześnie Joanna Napp będzie reprezentować region pomorski szkoły w kwietniu w finale konkursu w Poznaniu
Marzec 2010 - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
- Roksana Rosicka I E
- Sylwia Przybylska I C
- Monika Butowska I C
zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego
Marzec 2010 - Etap regionalny 28. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Frankofońskiej im. Jerzego Lisowskiego
W kategorii liceum nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca:
2. Kamila Jamróz II W
3. Joanna Napp III W
Jednocześnie Kamila Jamróz będzie reprezentować region pomorski w czerwcu w finale konkursu w Warszawie
Marzec 2010 - VI Pomorski Konkurs Matematyczny
- Aleksandra Wiatrowska I E (poziom podstawowyy) - została laureatem zajmując 1 miejsce w etapie wojewódzkim
Luty 2010 - Konkurs Chemiczny "Wygraj indeks"
- Agata Lis III E
- Monika Podgórska III W
- Agnieszka Gondek III E
- Aleksandra Płotka III E
- Adam Borowski III E
zakwalifikowali się do III etapu konkursu
XIII Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Literacki o Zbrodni Katyńskiej
- Ada Minge III W - zajęła I miejsce
- Adam Grabowski III B - wyróżnienie
Styczeń 2010 - Olimpiada Historyczna
- Bartłomiej Czarnecki I B
- Szymon Czerkies II B
- Dawid Zaorski III B
- Dominika Kila I W
- Piotr Podolski II D
zakalifikowali się do etapu okręgowego
Styczeń 2010 - Konkurs Biblijny z Ewangelii Św. Łukasza
- Sabastian Maciołek II B
- Barbara Strzebrakowska II C
- Aleksandra Szewczuk II A
- Małgorzata Mielewczyk
- Roksana Rosicka I E
- Kamila Jadczak I E
- Anna Sychowska I E
- Aleksandra Kruszyńska I E
- Amadeusz Olejarz I B
- Damian Lubocki I B
zakwalifikowali się do etapu miejskiego
Styczeń 2010 - VI Pomorski Konkurs Matematyczny
- Krzysztof Łankowski I C
- Aleksandra Wiatrowska I E
- Jacek Jagła I E
- Jakub Nowak I A
- Rafał Kubiszyn I A
zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego olimpiady
Olimpiada Literatury Języka Polskiego
- Anna Żbikowska II B
- Adela Rostek II B
- Ada Minge III W
- Aleksandra Śladewska I A
- Krzysztof Łankowski I C
- Natalia Szlaga III B
zakwalifikowały się do etapu okręgowego olimpiady
Olimpiada Biologiczna
- Edyta Dorsz III E
- Monika Szczepan III E
zakwalifikowały się do etapu okręgowego
Grudzień 2009 - Konkurs Wiedzy o Bursztnie
- Zofia Brunka I B
- Karolina Lutkiewicz III B
zakwalifikowały się do etapu międzyszkolnego
Grudzień 2000 - Olimpiada Teologiii Katolickiej
- Iwona Kaleta II W
- Alicja Pawlaczyk II E
zakwalifikowały się do etapu wojewódzskiego olimpiady
Grudzień 2009 - VIII Misyjna Olimiada Znajomości Afryki
- Sylwia Przybylska I C
- Monika Butowska IC
- Magda Mocarska I E
- Amadeusz Olejarz I B
- Anna Skowierzak I D
- Tomasz Sadowski I C
- Zofia Brunka I B
zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego
Wojewódzki Turniej Wiedzy Ekologicznej
- Edyta Dorsz III E - zajęła III miejsce
Grudzień 2009 - Olimiada Języka Francuskiego
- Paula Lotterhoff II W
- Anna Major II W
- Marta Nowak II W
- Hanna Kulawczuk III W
zakwalifikowały się do etapu regionalnego olimiady
Listopad 2009 - Olimiada Geograficzna I-wszy etap
- Beata Wendt II D
- Martyna Rajewska II D
zakwalifikowały się do II-ego etapu olimpiady
Listopad 2009 - XXII Olimpiada Filozoficzna
- Michał Pienschke II B
- Agnieszka Dończyk II B
zakwalifikowali się do II etapu
Listopad 2009 - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny OXFORD
Laureaci V stopnia:
- Grzegorz Bławat I C
- Jakub Hinz II C
Laureaci IV stopnia:
Laureaci II stopnia:
Mateusz Borsuk II C
Laureaci II stopnia: