Osiągnięcia Sportowe - Liceum

Moje pasje ...

Deskorolkowe Mistrzostwa Polski 2021

Miło nam poinformować, że nasza uczennica
Zuzanna Bone
z klasy 3C4 zdobyła I miejsce w Finale Deskorolkowych Mistrzostw Polski 2021 
i została 
Mistrzynią Polski

page2
                                    źródło: http://polishskatefederation.pl/

Gratulujemy !


Moje pasje ...

Windsurfing trenuję od jedenastego roku życia. Obecnie dyscyplina ta przechodzi metamorfozę. Deski wyposaża się w hydroskrzydła, dzięki czemu osiąga się jeszcze większe prędkości, a „latanie” dostarcza masę frajdy (albo zabawy albo adrenaliny). We wrześniu miały miejsce pierwsze Mistrzostwa Polski klasy IQFOIL, na których wywalczyłem trzecie miejsce. Olimpijska premiera windsurfingu w nowej odsłonie odbędzie się w roku 2024 w Paryżu.

Pozdrawiam Szymon Charytanowicz 2E

IMG 2929
sch

Jeżeli chcesz się podzielić swoją pasją prześlij notatkę, zdjęcia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Rok szkolny 2020/2021

W roku szkolnym 2020/2021 wszystkie międzyszkolne zawody sportowe z powodu covid-19 zostały zawieszone do odwołania.

Rok szkolny 2019/2020

MISTRZOSTWA GDYNI LICEALIADY W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

II MIEJSCE  II LO

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYNI LICEALIADY W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM 03.03.2020

I MIEJSCE   8x50m Sztafeta mieszana
I MIEJSCE 
50m Stylem dowolnym  Tarasiuk Barbara
I MIEJSCE 
100m Stylem dowolnym  Urbański Michał
I MIEJSCE  
50m Stylem dowolnym  Leszega Szymon
III MIEJSCE 
50m Stylem motylkowym  Wandtke Aneta
III MIEJSCE 
50m  Stylem motylkowym  Sienkiewicz Maksymilian
III MIEJSCE 
100m Stylem klasycznym  Bielawa Piotr
IV MIEJSCE 
50m Stylem grzbietowym  Kulka Magdalena
IV MIEJSCE  50m Stylem grzbietowym  Joniec Tomasz
IV MIEJSCE  100m Stylem dowolnym  Kochańska Iga
V MIEJSCE  100m Stylem grzbietowym Suchecka Anna
V MIEJSCE  100m Stylem grzbietowym Bicki Tomasz
V MIEJSCE  100m Stylem klasycznym Bobkowska Martyna
VI MIEJSCE  100m Stylem klasycznym  Bury Natalia
VIII MIEJSCE  100m Stylem zmiennym Bąk Viktoria
IX MIEJSCE   100m Stylem zmiennym Szymaniak Łukasz
VI MIEJSCE 
4x50m Sztafeta dziewcząt stylem dowolnym

II MIEJSCE W klasyfikacji generalnej dziewcząt
IV MIEJSCE W klasyfikacji generalnej chłopców

 

LIGA LEKKOATLETYCZNA I RZUT  03.12.2019

III MIEJSCE   Bieg na 600m       Szulska Aleksandra
IV MIEJSCE   Bieg na 600m       Oryl Weronika
VI MIEJSCE  
Bieg na 600m       Kaszubowska Paulina
III MIEJSCE   
Skok w dal           Ogiegło pola
III MIEJSCE   
Skok wzwyż         Ławrukajtis Anna
VI MIEJSCE   
Bieg na 50m        Kurzyca Dominika
V MIEJSCE    
Skok w dal           Preuss Patryk
VI MIEJSCE   
Skok w dal           Vezalis Kostas
VI MIEJSCE   
Bieg na 1000m    Tomaszek Dawid

FINAŁ XX LICEALIADY WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

IV MIEJSCE  II LO
Skład drużyny:    Dudzicz Adam, Porzycz Kacper, Dylak Grzegorz

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI LICEALIADY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT CHŁOPCÓW

26.11.2019 byliśmy organizatorami Półfinału Wojewódzkiego Licealiady w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Dziewczęta:
I MIEJSCE  II LO Gdańsk
II MIEJSCE II LO Sopot
III MIEJSCE I ALO Gdynia

Chłopcy:
I MIEJSCE II LO Gdynia
II MIEJSCE II LO Gdańsk
III MIEJSCE II LO Sopot

 

MISTRZOSTWA GDYNI LICEALIADY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

I MIEJSCE    II LO
Skład drużyny:    Barsowski Dawid, Dalecki Jakub, Jaszewski Kacper, Karbowiak Borys, Niemczyk Kamil, Nowicki Karol, Orent Mateusz, Powichrowski Szymon, Rosicki Kacper, Szwęch Karol, Żaworonek Mikołaj.

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYNI W TENISIE STOŁOWYM DZEIEWCZĄT

Mieliśmy zaszczyt być organizatorami Drużynowych Mistrzostw Gdyni w Tenisie Stołowym Dziewcząt.

I MIEJSCE        I ALO
II MIEJSCE       VI LO
III MIEJSCE      III LO
IV MIEJSCE       II LO

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI LICEALIADY W BADMINTONIE DRUŻYNOWYM

IV MIEJSCE II LO
Skład drużyny:
Niemczyk Kamil, Jachimek Błażej

 

 PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI LICEALIADY W BADMINTONIE DRUŻYNOWYM

I MIEJSCE II LO
Skład drużyny:
Niemczyk Kamil, Jachimek Błażej

 

MISTRZOSTWA GDYNI LICEALIADY W BADMINTONIE DRUŻYNOWYM

I MIEJSCE II LO CHŁOPCY
Skład drużyny:
Niemczyk Kamil, Jachimek Błażej

II MIEJSCE II LO DZIEWCZĘTA
Skład druży:
Bożeńska Anna, Pisańska Zofia

 

MISTRZOSTWA GDYNI LICEALIADY W SZACHACH DRUŻYNOWYCH

III MIEJSCE II LO
Skład drużyny:
Hamerlik Aleksandra 3d, Bicki Tomasz 2d, Tomczak Michał 2d, Komorowski Maksym 2d.

 

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ SZKÓŁ ŚREDNICH IM. TADEUSZA BRZESKIEGO

Jak co roku rozegraliśmy w naszym liceum Turniej Piłki Siatkowej im. Tadeusza Brzeskiego

I MIEJSCE  II LO  Chłopcy
II MIEJSCE  II LO Dziewczęta

 

SZTAFETOWE MISTRZOSTWA GDYNI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

III MIEJSCE  II LO CHŁOPCY
Skład drużyny:
Tomaszek Dawid 1e, Kołodziejski Mikołaj 3d, Sienkiewicz Maksymilian 3a, Nowicki Karol 2a, Zieliński Krzysztof 1w4, Zamarripa Mario 1a, Jezierski Krzysztof 2a, Magierski Jan 1c, Fotek Wojciech 1e, Bicki Tomasz 2d.

IV MIEJSCE II LO DZIEWCZĘTA
Skład drużyny:
Szulska Aleksandra 1e4, Kaszubowska Paulina 1c, Ławrukajtis Anna 3f, Kloka Emilia 1d, Oryl Weronika 1a4, Tajchman-Konarzewska Joanna 1c, Hewitt Nina 1a4, Gulczyńska Adrianna 1c4, Tejchman-Konarzewska Agata 3a,