MISTRZOSTWA GDYNI CHŁOPCÓW W TENISIE STOŁOWYM

MISTRZOSTWA |GDYNI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Jakub Bieniasz-Krzywiec, Igor Jaromir, Eryk Woźniak, Igor Wypych, Bruno |Perski, Igor Mentel, Tymon Złocki

Iwoła Klara, Jasińska Julia, Kłosin Nadia, Mach Alicja, Labuda Aleksandra, Hirsz Amelia, Kłosińska Iga, Pilarska Julia, Krasowska Karolina

Unihokej chłopców Półfinał Wojewózki i Finał Miejski

I miejsce - w składzie

Jakub Bieniasz - Krzywiec,Szymon Bieniuk, Artur Grunert, Wojciech Kozłowski, Jakub Kustosz, Krzysztof Pączek, Michał Prętnijk, Hubert Śmigielski, Tymon Złocki

Mistrzostwa Gdyni Licealiady w badmingtonie dziewcząt i chłopców

III miejsce - dziewczęta w składzie Kalina Pniewska, Marta Weronis,Lena Pokrzywińska, Lulia Furmańczyk

III miejsce - chłopcy w składzie |Julian Dreszer i Mateusz Gonera

Moje pasje .....

Nazywama się Lena Pokrzywińska, trenuje od ponad 6 lat w klubie gdyńska akademia siatkówki. Byłam w kadrze rocznika 2008 z którym przez rok przygotowywałam się do eliminacji do mistrzostw Europy, na które pojechałam ze starszym rocznikiem 2007.Tam bez straty seta wszystko wygraliśmy i zostałyśmy mistrzyniami Europy wschodniej.

page
Gram na libero,czasami się zdarza, że wchodzę na boisko jako przyjmująca. Oprócz sukcesów halowych,bardzo angażuje się w siatkówkę plażową. Razem z moją koleżanką Karoliną Chludzińską zakwalifikowałyśmy się zajmując 3 miejsce na półfinałach na finały mistrzostw Polski Młodziczek które odbędą się 22-23 lipca w Toruniu. Jesteśmy w szesnastce najlepszych par w Polsce.Wiąże przyszłość z siatkówką, gra w kadrze daje mi wiele możliwości dalszego rozwoju. Oprócz zwiedzania Polski i poznawania wielu wspaniałych dziewczyn,przyjaciół i trenerów gra w siatkówkę daje mi możliwość odcięcia się od życia codziennego.
To nie tylko pasja ale moje życie.

Moje pasje ...

W Rewie na wodach Zatoki Puckiej w dniach 30.06. - 02.07.2023 odbyły się żeglarskie Mistrzostwa Polski w klasie vaurien. Zawody miały obsadę międzynarodową, ale oczywiście nie zabrakło w nich czołówki polskiego żeglarstwa. Miło nam poinformować,że nasz uczeń

Wojciech Myszk

zdobył III miejsce!

1000034529

Organizatorem regat był Yacht Club Rewa.

Gratulujemy!

Moje pasje ....

Miło nam pinformować, że Ola Szulska została mistrzynią Polski /zdobyła zloto/ na dystansie 5000 m z czasem 16.51 , który oznacza kwalifikacje na Mistrzostwa Europy w sierpniu w Jerozolimie.

szulska

Gratulujemy i trzymamy kciuki !

Jestem Ola Szulska i chodzę do klasy 4e. Moją pasja jest bieganie.
Trenuje od 6 lat i należę do Kadry Narodowej B bloku wytrzymałości.
W tym roku zostałam vice-mistrzynią Polski w biegu na 3000m w kategorii u18 oraz drugi rok z rzędu zdobyłam brązowy medal
na Przełajowych Mistrzostwach Polski w biegu na 3000m.
Moim celem na przyszły sezon jest wypełnienie minimum na Mistrzostwa Europy u20 i reprezentacja Polski na imprezach międzynarodowych.