Dzień Patrona Szkoły 2018

adaś2

W czwartek 29 listopada obchodziliśmy po raz ósmy
Dzień Patrona Szkoły Adama Mickiewicza.

W trakcie uroczystego apelu zostały wręczone nagrody za udział w rozlicznych konkursach ufundowane przez Radę Rodziców. W konkursie fotograficznym dwa równorzędne pierwsze miejsca otrzymały Kinga Tyszkowska z klasy 2B i Bogna Żbikowska z klasy 2W, miejsce drugie zajęła Julia Wawrzyniak z klasy 1B.
W konkursie plastycznym przyznano cztery wyróżnienia, które otrzymały: Victoria Skwarlińska z klasy 1C, Aleksandra Lange z klasy 2B, Aniela Kucińska z klasy 2B i Bogna Żbikowska z klasy 2W. Dwie pierwsze nagrody w konkursie wiedzy otrzymali Dominik Poczta (kl. 2B) i Herbert Muża (kl. 2Fp).
Publiczność miała okazję obejrzeć dwa filmy. Jeden autorstwa Tomasza Jońca z klasy 1W i drugi Anieli Wasak, Malwiny Tryba, Martyny Sochackiej i Zuzi Ozgi z klasy 3GB.
Swoje talenty recytatorskie zaprezentowali Spencer Lavalle z 2Fp i Wiktoria Pioch z 2W.
Wiktoria Ossowska z 1E przedstawiła przy akompaniamencie Marceliny Peek swoją wokalną wersję Do M...
Żywe obrazy odegrały klasy: 1E, 2B, 2D, 2E, 2Fp i 2W. Miejsca I, II i III zajęły kolejno klasy 2W, 2Fp i 2D.
Jak co roku Kuchnia romantyczna zaspokoiła najwybredniejsze kulinarne gusta.
Grupa Cheerleaderek Zmory Mickiewicza z 3GA zakończyła tegoroczne obchody.

Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok!

Nagrodzone filmy:
f fil1 fil2
  "Mickiewicz - łowca demonów" "Zjawa"
zd DSC 0155s
  zdjęcia : Tomasz Joniec