Dnia 26.04.2019 Przewidywana akcja strajkowa nauczycieli

Zajęcia dydaktyczne w tym dniu nie będą się odbywały.

Uczniom, którzy przyjdą do szkoły zostanie zapewniona opieka w bibliotece szkolnej; w przypadku większej liczby uczniów - w auli szkoły.

Dnia 25.04.2019 Przewidywana akcja strajkowa nauczycieli

Dnia 24.04.2019 Przewidywana akcja strajkowa nauczycieli

Dnia 17.04.2019 Przewidywana akcja strajkowa nauczycieli

Dnia 16.04.2019 Przewidywana akcja strajkowa nauczycieli

Dnia 15.04.2019 Przewidywana akcja strajkowa nauczycieli

Dnia 12.04.2019 Przewidywana akcja strajkowa nauczycieli

Dnia 11.04.2019 Przewidywana akcja strajkowa nauczycieli

Dnia 10.04.2019 Przewidywana akcja strajkowa nauczycieli

Dnia 9.04.2019 Przewidywana akcja strajkowa nauczycieli

Szanowni Rodzice !

W związku z planowanym od 8 kwietnia 2019r. ogólnopolskim protestem w placówkach oświatowych informujemy, że prawdopodobnie większość pracowników naszej szkoły nie przystąpi do pracy.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zapewnienie opieki swojemu dziecku podczas trwania akcji strajkowej w naszej szkole.

Uczniom, którzy przyjdą do szkoły zostanie zapewniona opieka w bibliotece szkolnej, w przypadku większej liczby uczniów – w auli szkoły.

Prosimy o śledzenie informacji o bieżącej sytuacji, które będą przekazywane niezwłocznie poprzez stronę internetową szkoły www.lo2gdynia.pl oraz poprzez e-dziennik.