IMC 2020

Międzynarodowe Zawody Prawnicze 2020 - List

Szanowni Państwo, poniżej załączamy list z prośbą o wsparcie naszego wielkiego przedsięwzięcia jakim będą Międzynarodowe Zawody Prawnicze dla uczniów szkół średnich z 16 krajów świata, a którego będziemy organizatorami wspólnie z Justice Resource Centre z Nowego Jorku.
Proszę się zastanowić, może jeśli sami Państwo nie możecie nam pomóc, przychodzi wam na myśl instytucja, firma, która byłaby zainteresowana wsparciem (za co my oczywiście oferujemy reklamę w mediach, materiałach promocyjnych itp).
Chcielibyśmy, by kryterium uczestnictwa w zawodach nie było wyłącznie finansowe.
Dla szkoły zawody te będą ogromną promocją na skalę nie tylko kraju, ale i świata.
Proszę zapoznać się z poniższą informacją i skontaktować z nami, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania i wątpliwości.

list               kliknij kopertę

Międzynarodowe Zawody Prawnicze 2020

20 września uczniowie klas trzecich prawniczych prezentowali flagowy projekt naszej szkoły,
podczas ogólnopolskiej gali "Matura na 100%" w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym.
jakim są
Międzynarodowe Zawody Prawnicze (ICM)
których organizatorami będziemy w styczniu 2020.
Prezentacja1