II Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Bleu Blanc Rouge 2016 - Wyniki

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w II edycji naszego konkursu.

Z całej Polski spłynęło ponad 530 prac. Prawie 180 uczniów gimnazjów, liceów i szkół ponadgimnazjalnych postanowiło pobawić się kolorami i elegancją oraz utrwalić to na fotografii.

Podczas obrad, jury chwaliło kreatywność uczestników, ich odwagę czy też szaloną dbałość o kompozycję zdjęć.

zwojProtokół - BBR 2016

Niezmiernie się cieszymy, że druga edycja organizowanego przez nas konkursu odbiła się aż tak szerokim echem. W konkursie brały udział zarówno duże ośrodki miejskie jak i małe miasteczka, razem blisko 70 szkół z 40 miast.

Kategoria gimnazjum

1 miejsce Norbert Borski Gimnazjum Nr 23 z Oddz. Dwujęz. GDYNIA

2 miejsce Lea Podlipny Społeczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów KWIDZYN

3 miejsce Kinga Stańda Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego KRAKÓW

wyróżnienie Bogna Żbikowska Gimnazjum Nr 23 z Oddz. Dwujęz. GDYNIA
I miejsce II miejsce III miejsce wyróżnienie
Norbert Borski
Gdynia
Lea Podlipny
Kwidzyn
Kinga Stańda
Bogna Żbikowska
Gdynia
Kategoria liceum i szkoły ponadgimnazjalne
 1 miejsce Maria Janicka I LO z Oddz. Dwujęz. im. Hieronima Derdowskiego KARTUZY

2 miejsce Kamil Wedzicha

3 miejsce Eliza Zalewska I LO im. Gen. J. Bema OSTROŁĘKA

wyróżnienie Adrianna Rakowska I LO im. Bolesława Chrobrego GNIEZNO

I miejsce II miejsce III miejsce wyróżnienie
Maria Janicka
Kartuzy
Kamil Wędzicha
Sosnowiec
Eliza Zalewska
Ostrołęka
Adrianna Rakowska
Gniezno
KATEGORIA "COUP DE COEUR"
  Coup de coeur Karolina Przyboś LO Sióstr Prezentek RZESZÓW

Karolina Przyboś Rzeszów

Coup de coeur Paulina Sałek Gimnazjum Nr 1 BYTOM

Paulina Sałek Bytom

Dziękujemy za chęć zabawy razem z nami !.

Już dziś zapraszamy do udziału w III edycji konkursu na początku przyszłego roku szkolnego. Prosimy o przekazanie informacji o konkursie znajomym, kolegom i przyjaciołom.

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej wystawy na stronie Instytutu Francuskiego w Polsce lub też w naszej >> galerii <<.
Przesyłamy pozdrowienia i uśmiechy od całego zespołu języka francuskiego II LO w Gdyni.

II Ogólnopolski Frankofoński Konkurs Fotograficzny Bleu Blanc Rouge 2016 uważamy za zamknięty.