III OGÓLNOPOLSKI FRANKOFOŃSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY BLEU BLANC ROUGE

III OGÓLNOPOLSKI FRANKOFOŃSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY
BLEU BLANC ROUGE

autor: Maria Janicka - I Liceum - Kartuzy

Sekcja dwujęzyczna ZSO Nr2 w Gdyni ma zaszczyt zaprosić uczniów klas II-III gimnazjum, klas I-III liceum oraz nauczycieli do udziału w III Ogólnopolskim Frankofońskim Konkursie Fotograficznym  Bleu Blanc Rouge organizowanym pod patronatem Instytutu Francuskiego w Polsce.

Temat tegorocznego konkursu brzmi „Bleu Blanc Rouge Ça Rouge”. Czekamy więc na artystyczne zdjęcia, na których pojawią się trzy charakterystyczne dla Francji kolory i ruch. Zdjęcia mają przywodzić na myśl bardzo szeroko pojętą francuską cywilizację i kulturę oraz coś niestatycznego, w ruchu. Istnieje oczywiście całkowita wolność interpretacji tematu konkursu.

Fotografie (max 5 na uczestnika) należy przesłać tylko w formie elektronicznej na adres:

do niedzieli 22 października 2017.

Uroczyste ogłoszenie wyników wraz z wernisażem pokonkursowej wystawy fotograficznej odbędzie się w piątek,
17 listopada 2017 roku w siedzibie Szkolnej Galerii Sztuki ZSO Nr2 w Gdyni.

Szczegółowe informacje w regulaminie.

POLSKA FLAGA 500x500  250px francja

Organizatorzy : Sławek Tyborski i Joanna Żakowska