Znamy już wyniki ...

Znamy już wyniki III Ogólnopolskiego Frankofońskiego Konkursu Fotograficznego Bleu Blanc Rouge 2017

ogl
               >> PROTOKÓŁ <<

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w III edycji naszego konkursu.
Z całej Polski spłynęło ponad 420 prac. Prawie 140 uczniów gimnazjów, liceów i szkół ponadgimnazjalnych postanowiło pobawić się kolorami francuskiej flagi i ruchem. Niezmiernie się cieszymy, że trzecia edycja organizowanego przez nas konkursu odbiła się szerokim echem w całej Polsce.
W konkursie brały udział zarówno duże ośrodki miejskie jak i małe miasteczka, razem ponad 60 szkół z blisko 40 miast.
Dziękujemy za chęć zabawy razem z nami.

Już dziś zapraszamy do udziału w IV edycji konkursu na początku przyszłego roku szkolnego. Prosimy o przekazanie informacji o konkursie znajomym, kolegom i przyjaciołom. Czekamy na sugestie dotyczące tematu oraz samej organizacji konkursu.

Wszystkie uwagi i propozycje mogą Państwo wysyłać na:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub prywatne adresy organizatorów :)

Przesyłamy pozdrowienia i uśmiechy od całego zespołu języka francuskiego

II LO w Gdyni.

III Ogólnopolski Frankofoński Konkurs Fotograficzny Bleu Blanc Rouge 2017 uważamy za zamknięty.