Wymiana ze Szwecją 2013

Wymiany klasowe z uczniami szkoły afChapman w Karlskronie są już naszą szkolną tradycją od ponad 20 lat. W tym roku uczniowie uczęszczający na zajęcia kółka języka szwedzkiego oraz zainteresowani kulturą Szwecji również wzięli udział w wymianie. W Szwecji gościliśmy od 7 do 12 kwietnia- w trakcie pobytu zwiedzaliśmy miasto- Karlskronę, muzeum starych samochodów, muzeum morskie, uczyliśmy się o szwedzkich tradycjach, próbowaliśmy szwedzkich specjałów, dyskutowaliśmy na bardzo poważne tematy, a także braliśmy udział w licznych zawodach i konkursach. Szwedzcy rówieśnicy przyjechali do nas 15 maja. My pokazaliśmy im Gdynię, Gdańsk i Sopot, zorganizowaliśmy wycieczkę do Muzeum w Sztutowie oraz na Westerplatte. Dzięki pięknej pogodzie pobyt naszych gości był wyjątkowo udany. Zapraszam na kolejne wymiany- Anna Ćwiklińska-Rutka.

>> Link do Galerii <<