Konkursy i Olimpiady - Liceum

Miło nam poinformować, że
Emilia Hyży z klasy 3B4 i Magda Sołek z klasy 3B
zostały
finalistkami tegorocznej XXXIV Olimpiady Filozoficznej.

olimpiada_fi.png image0s image2

Uzyskany przez uczennice tytuł finalisty jest równoznaczny z osiągnięciem maksymalnej liczby punktów na egzaminie maturalnym z filozofii.

Gratulujemy!

Wyniki etapu centralnego XLV Olimpiady Języka Francuskiego

WIELKIE SUKCESY W ETAPIE CENTRALNYM XLV OLIMPIADY JĘZYKA FRANCUSKIEGO!

Amelia Sabatowska (kl. III W), Patrycja Grzybowska (kl. III W) oraz Mateusz Laskowski (kl. II W) zostali LAUREATAMI XLV OJF.
Kamil Danion (kl. 3 A4) został FINALISTĄ XLV OJF.

Ponadto, Amelia Sabatowska uzyskała najwyższy wynik w Polsce (96/100 pkt), a Patrycja Grzybowska jest wsród osób z drugim wynikiem w Polsce.

Serdecznie gratulujemy całej Czwórce!

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko 2021”

lwiatka
Uczniowie naszego liceum:
Amelia Socha (3C4) i Szymon Kowalke (2C)
znaleźli się w grupie zwycięzców
Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego „Lwiątko 2021”,
którego organizatorem jest
Fundacja Akademia Młodych Fizyków z Krakowa.

Gratuluję!

Ewa Dulka

XXXIII Olimpiada Filozoficzna

Uczniowie i uczennice II LO każdego roku biorą udział w Olimpiadzie Filozoficznej. Miło nam poinformować, że

Weronika Cyran z klasy 2w

Maria Nawara z klasy 3b

Weronika Cyran olimpiada filozoficzna Maria Nawara

zostały finalistkami tegorocznej XXXIII Olimpiady Filozoficznej i zakwalifikowały się do zawodów centralnych, gdzie będą miały szansę zdobyć tytuł laureata. Uzyskany przez dziewczyny tytuł finalisty jest równoznaczny z osiągnięciem maksymalnej liczby punktów na egzaminie maturalnym z filozofii.

Gratulujemy!

XLIV Olimpiada Języka Francuskiego - etap okręgowy

Miło nam poinformować, że aż 14 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do okręgowego etapu

XLIV Olimpiady Języka Francuskiego.

OJF

Są to: Amelia Sabatowska, Katarzyna Bruska, Mikołaj Kowalski, Małgorzata Rosiak, Izabela Hałaczkiewicz, Nina Momprivé, Mateusz Laskowski, Kamil Danion, Solene Bourdon, Klaudia Kucner, Michalina Majchrzak, Zuzanna Grabowska, Patrycja Grzybowska, Julia Dworowska

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!