I Frankofoński Maraton Fotograficzny – WYNIKI!

WYNIKI LOKALNE

Jury lokalne w składzie Pan dr Piotr Zabłocki (Polski Związek Artystów Fotografików), Pani Wiesława Klemens (Gdańskie Towarzystwo Fotograficzne), Pani  Barbara Jarych (Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni) i Pani Joanna Jankowska (fotograf niezależny) postanowili przyznać nagrody następującym uczestnikom:
Kategoria "gimnazjaliści/ licealiści":
1 miejsce - ekipa "Gdynianki" (uczennica naszej szkoły - klasa II W – Klaudia Rudzka oraz Agnieszka Ryba)
2 miejsce - ekipa "Spółka Ogrodnicza" (uczniowie naszej szkoły - klasa I W – Klaudia Ogrodnik i Jacek Napp)
3 miejsce ex equo - ekipa "Bez nazwy" (Angelika Grzegorczyk oraz Jaśmina Kamińska) i ekipa "IzDom (uczennice naszej szkoły - klasa I W – Izabela Szczerbińska i Dominika Nowak)
Kategoria "studenci / dorośli":
1 miejsce - ekipa "Diugo" (uczennica naszej szkoły - klasa I W – Anna Czajkowska-Mróz oraz Pani Dorota Czajkowska-Mróz)

SERDECZNIE GRATULUJEMY WYGRANYM !!!

Dziękujemy wszystkim Państwu za udział w maratonie.

Oto link do platformy, na której cały czas można oglądać wszystkie zdjęcia zrobione podczas sobotniego maratonu w całej Polsce.