Strona główna
Mannequin challenge II LO:)
Oto końcowy efekt mannequin challenge w wykonaniu naszej szkoły.
Miłego oglądania!
Nasi w terenie ... uczniowie klas biol-chem na Wydziale Biologii UG
25 listopada 2016 r. uczniowie klasy 2 e wzięli udział w dwóch warsztatach:
„ Zielona fabryka – jak roślina produkuje cukier "
i
„ Molekularna lupa czyli analiza genetyczna bakterii ".
(*) więcej kliknij na zdjęcie |
Zajęcia te pozwoliły poznać metody badawcze aktualnie stosowane w naukach biologicznych.
Święto Patrona Szkoły 2016
Obchody Święta Patrona Szkoły Adama Mickiewicza ...
... już od kilku lat stały się tradycją.
Zapraszamy!
Przesyłajcie zdjęcia z dzisiejszego wydarzenia !
Zbudujemy z nich galerię na stronie.
Skrzynka już czeka ;) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasi w terenie ... uczniowie klas biol-chem w laboratorium EduLab
24 listopada 2016r. uczniowie klasy 1e oraz 28 listopada 2016r. uczniowie klasy 2e uczestniczyli w warsztatach laboratoryjnych
w Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym
w laboratorium EduLab.
Uczniowie klasy pierwszej przeprowadzali doświadczenia z zakresu metod rozdzielania mieszanin oraz kwasów, zasad i wskaźników. Uczniowie klasy drugiej przeprowadzali reakcje chemiczne służące identyfikacji związków chemicznych. Zajęcia pozwoliły na rozwijanie umiejętności eksperymentalnych podczas samodzielnego przeprowadzania doświadczeń i odkrycie w sobie ducha chemicznego.
Zapraszamy do galerii /kliknij zdjęcie/ |
Rok szkolny 2016/2017
Finały Wojewódzkie w Piłce Siatkowej Plażowej Dziewcząt
VII MIEJSCE
Skład drużyny: Saczuk Alicja, Skindel Agata.
GRATULACJE !!!
Półfinał Wojewódzki w Siatkowej Piłce Plażowej Dziewcząt
I MIEJSCE
Gratulujemy i trzymamy kciuki za Finały Wojewódzkie.
Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej Plażowej Dziewcząt
II MIEJSCE
Skład drużyny: Saczuk Alicja, Skindel Agata.
Finał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych
IV MIEJSCE
To duży sukces naszej drużyny siatkarskiej.
Skład drużyny: Rychter Agnieszka, Saczuk Alicja, Skindel Agata, Praska Ida, Gasiulewicz Sara, Zakrzewska Anna, Janczarska Weronika, Terech Dominika, Bożek Weronika, Kostrzewa Natalia.
GRATULUJEMY !!!
Licealiada Indywidualna LA w Sopocie 16.05.2017
I MIRJSCE - Nowicka Zuzanna - Skok w dal
I MIEJSCE - Nowicka Zuzanna - Bieg na 100m
I MIEJSCE - Stromski Jaromir - Skok wzwyż
III MIEJSCE - Barczak Adelajda - Skok wzwyż
III MIEJSCE - Harc Katarzyna - Rzut oszczepem
III MIEJSCE - Guzik Paweł - Skok wzwyż
IV MIEJSCE - Makowska Maja - Bieg na 400m
IV MIEJSCE - Stanisławski Kacper - Bieg na 1500m
V MIEJSCE - Bożek Weronika - Bieg na 100m
V MIEJSCE - Praska Ida - Pchnięcie kulą
VII MIEJSCE - Harc Katarzyna - Pchnięcie kulą
VII MIEJSCE - Pasek Magdalena - Skok w dal
VIII MIEJSCE - Lewosz Anna - Bieg na 800m
VIII MIEJSCE - Praska Ida - Rzut oszczepem
VIII MIEJSCE - Stanulewicz Adrian - Rzut oszczepem
VIII MIEJSCE - Stanulewicz Adrian - Pchnięcie kulą
V MIEJSCE - Sztafeta 4x100m - Bożek Weronika, Cibor Aleksandra, Lewosz Anna, Nowicka Zuzanna
VII MIEJSCE - Sztafeta 4x100m - Kochanowski Robert, Giniewicz Piotr, Kustusz Mateusz, Schwarz Jakub.
GRATULUJEMY!
Półfinały Wojewódzkie w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych 12.04.2017
I MIEJSCE
Nasze dziewczęta przeszły dalej do finałów wojewódzkich. Gratulujemy i trzymamy kciuki za wygraną w dalszych rozgrywkach.
Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych 03.2017
I MIEJSCE
Skład drużyny: Rychter Agnieszka, Saczuk Alicja, Skindel Agata, Praska Ida, Gasiulewicz Sara, Zakrzewska Anna, Janczarska Weronika, Terech Dominika, Bożek Weronika, Kostrzewa Natalia.
Gratulujemy i czekamy na półfinały wojewódzkie.
Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Gdyni II Rzut 07.03.2017
I MIEJSCE - Skok wzwyż - Stromski Jaromir
II MIEJSCE - Skok w dal - Nowicka Zuzanna
III MIEJSCE - Skok wzwyż - Guzik Paweł
IV MIEJSCE - Bieg na 600m - Talar Magda
V-VI MIEJSCE - Skok wzwyż - Perron Michalina
VI MIEJSCE - Bieg na 600m - Makowska Maja
VI MIEJSCE - Bieg na 1000m - Stanisławski Kacper
VI MIEJSCE - Pchnięcie kulą - Praska Iga
VII MIEJSCE - Bieg na 50m - Bożek Weronika
VII MIEJSCE - Bieg na 50m - Kochanowski Robert
VII MIEJSCE - Skok w dal - Pasek Magda
VII MIEJSCE - Skok wzwyż - Barczak Aleksandra
VIII MIEJSCE - Bieg na 600m - Lewosz Anna
VIII MIEJSCE - Skok w dal - Grozynska Agata
VIII MIEJSCE - Pchnięcie kulą - Zakrzewska Anna
Po II Rzucie zajmujemy jako szkoła IV MIEJSCE.
XXVI Mistrzostwa Gdyni w Sportach Siłowych
II MIEJSCE - Zuzanna Symon
Indywidualne Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu
II MIEJSCE - 100m stylem grzbietowym - Oskar Sienkiewicz
III MIEJSCE - 50m stylem klasycznym - Robert Kochanowski
Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Siłowaniu na Rękę
I MIEJSCE - Adrian Stanulewicz
IV MIEJSCE - Maria Barszcz
Turniej Siatkówki Imienia Tadeusza Brzeskiego Szkół Ponadgimnazjalnych
II MIEJSCE Dziewczęta II LO
IV MIEJSCE Chłopcy II LO
Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Gdyni I Rzut
I MIEJSCE - Skok w dal - Zuzanna Nowicka
II MIEJSCE - Skok wzwyż - Michalina Perron
III MIEJSCE - Bieg na 600m - Magdalena Talar
IV MIEJSCE - Skok w dal - Agata Grożyńska
IV-V MIEJSCE - Skok wzwyż - Paweł Guzik
V MIEJSCE - Pchnięcie kulą 6 kg - Adrian Stanulewicz
VII MIEJSCE - Bieg na 1000m - Michał Gryń
VII MIEJSCE - Pchnięcie kulą - Ida Praska
IV MIEJSCE w Gdyni II LO
Koło naukowe Junior .Net PG
Koło prowadzi zajęcia z programowania na Politechnice Gdańskiej przede wszystkim dla uczniów szkół średnich, ale na zajęcia może przyjść każdy, kto chciałby zacząć swoją przygodę z programowaniem.
Wszystkie niezbędne informacje są zawsze podawane na facebooku (kliknij logo)
Dlaczego warto przyjść? Poza nauczeniem się języka C#, technologi służącej do tworzenia stron internetowych- Asp.net i stworzenia kilku projektów programistycznych jest to szansa na poznanie wielu ciekawych ludzi oraz wydziału ETI.
Zajęcia koła odbywają się w budynku Nowego ETI:
-spotkania koła w poniedziałki na 18.15 i piątki(godzina będzie podana na grupie, miejsce też),
-są dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania, nawet dla całkowitych początkujących, którzy nigdy kodu na oczy nie widzieli,
-rejestracja na meetup jest obowiązkowa, spotkania są darmowe, ale jest to informacja dla nas ile osób przyjdzie, każdorazowo należy się rejestrować. Linki do rejestracji są zawsze podawane w wydarzeniach tworzonych na stronie naszej grupy.
-link do strony grupy zamkniętej dla członków, którzy aktywnie chcą uczestniczyć w zajęciach:
https://www.facebook.com/groups/765043800301377/permalink/771843796288044/
Konkurs Bleu Blanc Rouge 2016 znalazł swoje przedłużenie !
Dzień Niepodległości - Przedstawienie
Zapraszamy do >> fotorelacji << Theodory Caprusu z przedstawienia autorstwa naszego ucznia Szymona Pluty.