Rok szkolny 2017/2018
XIII MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W AQUATHLONIE
V MIEJSCE W klasyfikacji drużynowej GIM 23
V MIEJSCE Bicki Tomasz
MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY W SIATKÓWCCE PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW
V MIEJSCE Bielinis Mikołaj, Kochański Maciej
MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE 18.05.2018
V MIEJSCE Skok w dal - Ogiegło Pola
VIII MIEJSCE Rzut oszczepem - Ogiegło Pola
VIII MIEJSCE Bieg na 600m - Kunkiel Julia
ZAWODY PŁYWACKIE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA GDYNI
I MIEJSCE 50m stylem klasycznym - Apolonia Greinke
II MIEJSCE 50m stylem delfin - Apolonia Greinke
II MIEJSCE 50m stylem klasycznym - Tomasz Bicki
III MIEJSCE 50m stylem delfin - Tomasz Bicki
III MIEJSCE 50m stylem klasycznym - Tomasz Joniec
III MIEJSCE 50m stylem dowolnym (rocznik 2002) - Tomasz Joniec
III MIEJSCE 50m stylem dowolnym (rocznik 2002) - Aurelia Dalkowska
III MIEJSCE 6X50m stylem dowolnym GIM Nr23
III MIEJSCE W klasyfikacji drużynowej GIM Nr23
REJONOWE MISTRZOSTWA GDYNI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW 22.03.2018.
II MIEJSCE GIM Nr 23
HALOWE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA GDYNI 6.03.2018 II RZUT
IV MIEJSCE Skok w dal Pola Ogiegło
REJONOWE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 08.03.2018
W marcu przeprowadziliśmy Rejonowe Mistrzostwa Gdyni Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
I MIEJSCE Gimnazjum Nr 11
OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH PONADGIMNAZJALNYCH I DOROSŁYCH 20.01.2018
W styczniu byliśmy organizatorami Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego.
Frekwencja nam dopisała szczególnie wśród gimnazjalistów.
I MIEJSCE Peek Michalina
II MIEJSCE Sikora Patrycja
III MIEJSCE Zakrzewska Nadia
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PŁYWANIU W GDYNI
II Miejsce 50m stylem klasycznym - Joniec Tomasz
GIMNAZJALNE MISTRZOSTWA GDYNI W TENISIE STOŁOWYM
IV Miejsce: Nowakowski Mateusz, Porzycz Kacper, Jakub Lewandowski.
REJONOWE MISTRZOSTWA GDYNI W TENISIE STOŁOWYM
II Miejsce Chłopcy: Nowakowski Mateusz, Porzycz Kacper, Lewandowski Jakub.
GDYŃSKIE MIĘDZYSZKOLNE MISTRZOSTWA BOWLINGOWE
V Miejsce Chłopcy
Skład drużyny: Okroj Patryk , Sarzyński Paweł,Joniec Tomasz, Klimek Mateusz, Mańkowski Kacper.
VI Miejsce Dziewczęta
Skład drużyny: Pisańska Zofia, Kowalczyk Kaja, Grzybowska Patrycja, Wawrzonek Marta, Mendelewska Anna.
I OTWARTE MIĘDZYSZKOLNE MISTRZOSTWA GDYNI W RUGBY
I Miejsce Dziewczęta
Skład zespołu: Bruska Katarzyna, Kunkel Julia, Marchwińska Nikola, Główczewska Daria, Makrucka Agata, Hass Wiktoria, Stefaniszyn Dominika, Foryś Maria, Jakus Marrianna.
IV Miejsce Chłopcy
Skład drużyny: Gnoza Bartosz, Powichrowski Szymon, Kowalski Mikołaj, Milewski Mateusz, Orłowski Tymon.
REJONOWE MISTRZOSTWA GDYNI W PIŁCE RĘCZNEJ
III Miejsce Chłopcy
HALOWE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA GDYNI I RZUT
II Miejsce Skok w dal - Pola Ogiegło
VII Miejsce Bieg na 50m - Bartosz Gnoza