Grono Pedagogiczne

Lista nauczycieli uczących w ZSO Nr 2 w roku szkolnym 2017/2018

 



Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

mgr inż.

Zaręba Elżbieta 
dyrektor

podstawy przedsiębiorczości,
edukacja dla bezpieczeństwa

mgr

Cherchowska Violetta
v-ce dyrektor

pedagog,
komunikacja społeczna

mgr inż.

Jeszke Anna
v-ce dyrektor

fizyka,
przyroda,
edukacja dla bezpieczeństwa

mgr

Bargielska Anna

język polski

mgr

Bąk Mirosław

wychowanie fizyczne

mgr

Białkowska Sylwia

wiedza o kulturze,
zajęcia artystyczne,
historia sztuki

mgr

Bidzińska Jolanta

historia,
historia i społeczeństwo,
wiedza o społeczeństwie

mgr

Bladocha Teresa

matematyka

mgr

 

Bogdanowicz Aleksandra

język angielski

dr

Bruszewska-Głombiowska  Monika

historia,
historia i społeczeństwo,
wiedza o społeczeństwie

mgr

Buchowska-Korek Grażyna

język angielski

mgr

Burdyńska Dorota

religia

mgr

Chudzińska - Biernat Paulina

matematyka

mgr

Ćwiklińska - Rutka Anna

język angielski, język szwedzki, muzyka, języka angielski prawniczy

mgr

Darul Marek

religia

De Pauw Pauline

język francuski

mgr

Długozima Beata

język angielski

mgr

Dobek Małgorzata

język polski

mgr

Dopierała Teresa

wychowanie fizyczne

mgr

Drozdowska Jolanta

matematyka

mgr

Dulka Ewa

fizyka

mgr

Duszewska Małgorzata

podstawy przedsiębiorczości,
edukacja dla bezpieczeństwa

mgr

Frąckowiak Magdalena

wychowanie fizyczne

mgr

Gryń Dorota

wychowanie fizyczne

mgr

Helta Joanna
koordynator sekcji dwujęzycznej

chemia

mgr

Igliński Robert

język angielski

mgr

Jamróz Grzegorz

język francuski

mgr

Jank Marcin

geografia,
przyroda

mgr

Jarosz Lidia

język niemiecki,
etyka

mgr

Jaśkiewicz Anna

etyka,
filozofia

mgr

Kawęcka Renata

język francuski

mgr

 

Kamińska Barbara

wiedza o społeczeństwie

mgr o.

Kobyliński Waldemar

religia

mgr

Kotwicka Dorota

wychowanie do życia w rodzinie

mgr

 

Kras Anna

biblioteka

mgr

Dominique Adela

język francuski

mgr

Ładogórska Sylwia

język angielski

mgr

Łuczyński Tomasz

wychowanie fizyczne

mgr

Nejman Anna

język angielski

mgr

Ochnik Grażyna

język polski

mgr

Opolski Jan

język łaciński

mgr

Piwowarska Iwona

matematyka

mgr

Pociejewska Ewa

matematyka

mgr

Podgórska Marzena

matematyka

mgr

Podgórski Tomasz

informatyka

mgr

 

Różalska Halina

fizyka

mgr

Sadowska Jolanta

chemia

mgr

 

Salasa Barbara

język niemiecki

mgr

Sawoniewicz Krystyna

matematyka

mgr

Sieńczewska Marta

język angielski

mgr

 

Sierżęga Mariola

matematyka

mgr

Smętek Dorota

język polski

mgr

Soduła Ewa

język polski

mgr

Sosnowska Monika

geografia,
przyroda

mgr

Stefanowska Maria

historia,
historia i społeczeństwo,
wiedza o społeczeństwie

mgr

Stepnik-Niemczyk Anna

wychowanie fizyczne

mgr

Stokłosa Kamila

biologia

mgr

Styp-Rekowska Katarzyna

język francuski

mgr

Szczepańczyk Andrzej

historia,
wiedza o społeczeństwie,
historia i społeczeństwo

mgr

Szymańska Sylwia

język polski

mgr

Szymański Witold

matematyka,
informatyka,
technika

mgr

Śmiełowska Małgorzata

wychowanie fizyczne

mgr

Świerszcz Bożena

geografia

mgr

Tomaszewski Wojciech

język angielski

mgr

Wasiak Teresa

zajęcia artystyczne, retoryka

mgr

Westphal Sylwia

biologia

mgr

Więcław Magdalena

język angielski

mgr

Wirska Alicja

biblioteka

mgr

Wysokińska Agnieszka

pedagog szkolny

dr

Zwolińska Aldona

język polski

dr

Żakiewicz Maciej

historia,
historia i społeczeństwo,
wiedza o społeczeństwie

mgr

Żakowska Joanna

język francuski

 

ostatnia aktualizacja: 14-09-2017

   

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

mgr inż.

 

Zaręba Elżbieta 
dyrektor

podstawy przedsiębiorczości,
edukacja dla bezpieczeństwa

mgr

 

Cherchowska Violetta
v-ce dyrektor

pedagog

mgr

 

Sosnowska Monika
v-ce dyrektor

geografia

mgr

 

Dunst Dorota
v-ce dyrektor

matematyka

mgr

 

Bargielska Anna

język polski

mgr

 

Bąk Mirosław

wychowanie fizyczne

mgr

 

Białkowska Sylwia

wiedza o kulturze,
zajęcia artystyczne

mgr

 

Bidzińska Jolanta

historia,
wiedza o społeczeństwie

mgr

 

Bladocha Teresa

matematyka

mgr

 

Borkała Jakub

matematyka, fizyka

dr

 

Bruszewska-Głombiowska  Monika

historia,
historia i społeczeństwo,
wiedza o społeczeństwie

mgr

 

Buchowska-Korek Grażyna

język angielski

mgr

 

Cichoszewska Aniceta

biblioteka

mgr

 

Ćwiklińska –Rutka Anna

język angielski, język szwedzki, muzyka, języka angielski prawniczy

mgr

 

Darul Marek

religia

mgr inż.

 

Demiańczuk Bartosz

matematyka

mgr

 

Długozima Beata

język angielski

mgr

 

Dobek Małgorzata

język polski

mgr

 

Dopierała Teresa

wychowanie fizyczne

mgr

 

Dulka Ewa

fizyka

       

mgr

 

Duszewska Małgorzata

podstawy przedsiębiorczości

mgr o.

 

Godzisz Ryszard

religia

mgr

 

Grabski Stanisław

informatyka

mgr

 

Gryń Dorota

wychowanie fizyczne

mgr

 

Helta Joanna

chemia

mgr

 

Igliński Robert

język angielski

mgr

 

Jamróz Grzegorz

język francuski

mgr

 

Jank Marcin

geografia

mgr

 

Jarosz Lidia

język niemiecki

mgr

 

Jaśkiewicz Anna

etyka,
filozofia

mgr inż.

 

Jeszke Anna

fizyka,
przyroda,
edukacja dla bezpieczeństwa

mgr

 

Kawęcka Renata

język francuski

mgr

 

Kotwicka Dorota

wychowanie do życia w rodzinie

mgr

 

Lenkiewicz Adela

język francuski

       

mgr

 

Ładogórska Sylwia

język angielski

mgr

 

Łuczyński Tomasz

wychowanie fizyczne

mgr

 

Nejman Anna

język angielski

mgr

 

Ochnik Grażyna

język polski

mgr

 

Opolski Jan

język łaciński

mgr

 

Piwowarska Iwona

matematyka

mgr

 

Pociejewska Ewa

matematyka

mgr

 

Podgórska Marzena

matematyka

mgr

 

Podgórski Tomasz

informatyka

mgr

 

Polender Marta

wychowanie fizyczne

mgr

 

Prusinowski Michał

język polski

dr

 

Rutka Michalina

komunikacja społeczna

mgr

 

Sadowska Jolanta

chemia

mgr

 

Sieńczewska Marta

język angielski

mgr

 

Smętek Dorota

język polski

mgr

 

Sobczak Małgorzata

język polski

mgr

 

Soduła Ewa

język polski

mgr o.

 

Sołdek Adam

religia

mgr

 

Sosnowska Aleksandra

wychowanie fizyczne

mgr

 

Stefanowska Maria

historia,
historia i społeczeństwo,
wiedza o społeczeństwie

mgr

 

Stepnik-Niemczyk Anna

wychowanie fizyczne

mgr

 

Stokłosa Kamila

biologia

mgr

 

Studnicka Jolanta

Pedagog

mgr

 

Styp-Rekowska Katarzyna

język francuski

mgr

 

Szczepańczyk Andrzej

historia,
wiedza o społeczeństwie

mgr

 

Szymańska Sylwia

język polski

mgr

 

Szymański Witold

matematyka,
informatyka,
technika

mgr

 

Świerszcz Bożena

geografia

mgr

 

Tomaszewski Wojciech

język angielski

mgr inż.

 

Trybała Magdalena

biologia

mgr

 

Tyborski Sławomir

język francuski

mgr

 

Wasiak Teresa

Retoryka

mgr

 

Westphal Sylwia

Biologia

mgr

 

Więcław Magdalena

język angielski

mgr

 

Wirska Alicja

biblioteka

mgr

 

Wysokińska Agnieszka

język francuski

mgr

 

Ziólkowska Emilia

język polski

dr

 

Żakiewicz Maciej

historia,
historia i społeczeństwo
wiedza o społeczeństwie

mgr

 

Żakowska Joanna

język francuski