Informacje

Informacje

Studniówka 2019

baner Reklamowy 1030x331

Uprzejmie informujemy, 

w związku z żałobą narodową oraz pogrzebem zamordowanego prezydenta Gdańska Pana Pawła Adamowicza, studniówka która miała się odbyć w dniu 19.01.2019 r. odbędzie się 25.01.2019r.


Jasełka

Dnia 9 stycznia uczestniczyliśmy w przeglądzie jasełek, które odbyły się w Sali widowiskowe GROM w Gdyni. Gratulujemy Nikoli Rogowskiej, uczennicy klasy 1A, która zdobyła indywidualne wyróżnienie w odegraniu roli aktorskiej w przedstawieniu „Opowieść wigilijna”-świat przeżyć i ludzkich pragnień.

przegląd
                                         >> Zapraszamy do galerii <<

Małgorzata Gackowska


Życzenia ...

ball bauble celebration christmas decoration ornament december decorate 1263324.jpgd
Z okazji magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, uśmiechu oraz moc prezentów i rodzinnego ciepła.
Oby Wasze święta upłynęły w ciszy, spokoju, harmonii oraz w gronie najbliższej rodziny i serdecznych przyjaciół. Wesołych Świąt i Do siego Roku 2019.

 

Dyrektor ZSO Nr2 w Gdyni
Elżbieta Zaręba
wraz z całą społecznością szkolną


Z okazji magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, uśmiechu oraz moc prezentów i rodzinnego ciepła. Oby Wasze święta upłynęły w ciszy, spokoju, harmonii oraz w gronie najbliższej rodziny i serdecznych przyjaciół. Wesołych Świąt i Do siego Roku 2019.

 

Dyrektor ZSO Nr2 w Gdyni

Elżbieta Zaręba

wraz z całą społecznością szkolną