Koło Turystyki Górskiej na 101. Urodziny Niepodległej

W dniu 11 listopada 2019 uczestnicy Koła Turystyki Górskiej- przygotowujący się do wyjazdu do Nepalu ❤🏔❤ wystartowali w Gdyńskim Biegu Niepodległości.
▶ Wszyscy wytrwale przebiegli 10 kilometrów, udowadniając, że są w naszej szkole pod względem sportowym i kondycyjnym prawdziwą czołówką 💪💪💪
▶ Warto dodać, że Wojtek Fotek z naszego Koła startował w analogicznym biegu na 10 km w Poznaniu i uzyskał czas 43:28. 😍
▶ Jeżeli w takim tempie będziemy pokonywali dystanse w Nepalu to zapewne nasz wyjazd długo nie potrwa ;)
▶ Grupa chętnie weźmie udział w kolejnym biegu i mamy nadzieje, że tym razem w jeszcze większym składzie!

d6d3e339a44363afa92f8df421a56629.0
▶ Pozdrawia dumny Opiekun Koła
Marcin Jank

Opieka stomatologiczna - informacja dla rodziców

Informujemy, że zostało zawarte porozumienie dotyczące opieki stomatologicznej pomiędzy II Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni a Gdańskim Centrum Stomatologicznym filia Gdynia.

>> Porozumienia <<

sto logo sto

Adres:    81-397 Gdynia, Obrońców Wybrzeża 11

Umawianie wizyt przez rodzica, opiekuna prawnego lub pełnoletniego ucznia odbywa się
pod numerem telefonu 586618808.

Przy rejestracji należy podać z jakiej szkoły jest uczeń.