Osiągnięcia Sportowe - Liceum

Licealiada w piłce siatkowej -Finał Mistrzostw Gdyni

Miło nam poinformować, że Nasze dziewczyny reprezentujące II LO w Gdyni zdobyły
I miejsce w piłce siatkowej w Mistrzostwach Gdyni,
które odbyły się odbyły się w dniach 23, 27 i 28 marca 2017.

DSC00277s

dsc00298 dsc00296
Dziewczynom serdecznie gratulujemy!,
a za chłopaków którzy również dzielnie walczyli w turnieju
trzymamy kciuki za następny raz ;)

dsc00307

 


Rok szkolny 2016/2017

Finały Wojewódzkie w Piłce Siatkowej Plażowej Dziewcząt

VII MIEJSCE
Skład drużyny: Saczuk Alicja, Skindel Agata.

GRATULACJE !!!

 

Półfinał Wojewódzki w Siatkowej Piłce Plażowej Dziewcząt

I MIEJSCE

Gratulujemy i trzymamy kciuki za Finały Wojewódzkie.

 

Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej Plażowej Dziewcząt

II MIEJSCE
Skład drużyny: Saczuk Alicja, Skindel Agata.

 

Finał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

IV MIEJSCE

To duży sukces naszej drużyny siatkarskiej.
Skład drużyny: Rychter Agnieszka, Saczuk Alicja, Skindel Agata, Praska Ida, Gasiulewicz Sara, Zakrzewska Anna, Janczarska Weronika, Terech Dominika, Bożek Weronika, Kostrzewa Natalia.

GRATULUJEMY !!!

 

Licealiada Indywidualna LA w Sopocie 16.05.2017

I MIRJSCE - Nowicka Zuzanna - Skok w dal
I MIEJSCE - Nowicka Zuzanna -
Bieg na 100m
I MIEJSCE - Stromski Jaromir -
Skok wzwyż
III MIEJSCE - Barczak Adelajda -
Skok wzwyż
III MIEJSCE - Harc Katarzyna -
Rzut oszczepem
III MIEJSCE - Guzik Paweł - Skok wzwyż
IV MIEJSCE - Makowska Maja -
Bieg na 400m
IV MIEJSCE - Stanisławski Kacper -
Bieg na 1500m
V MIEJSCE - Bożek Weronika -
Bieg na 100m
V MIEJSCE - Praska Ida -
Pchnięcie kulą
VII MIEJSCE - Harc Katarzyna -
Pchnięcie kulą
VII MIEJSCE - Pasek Magdalena -
Skok w dal
VIII MIEJSCE - Lewosz Anna -
Bieg na 800m
VIII MIEJSCE - Praska Ida -
Rzut oszczepem
VIII MIEJSCE - Stanulewicz Adrian -
Rzut oszczepem
VIII MIEJSCE - Stanulewicz Adrian -
Pchnięcie kulą
V MIEJSCE -
Sztafeta 4x100m - Bożek Weronika, Cibor Aleksandra, Lewosz Anna, Nowicka Zuzanna
VII MIEJSCE -
Sztafeta 4x100m - Kochanowski Robert, Giniewicz Piotr, Kustusz Mateusz, Schwarz Jakub.

GRATULUJEMY!

 

Półfinały Wojewódzkie w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych 12.04.2017

I MIEJSCE

Nasze dziewczęta przeszły dalej do finałów wojewódzkich. Gratulujemy i trzymamy kciuki za wygraną w dalszych rozgrywkach.

 

Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych 03.2017

I MIEJSCE

Skład drużyny: Rychter Agnieszka, Saczuk Alicja, Skindel Agata, Praska Ida, Gasiulewicz Sara, Zakrzewska Anna, Janczarska Weronika, Terech Dominika, Bożek Weronika, Kostrzewa Natalia.

Gratulujemy i czekamy na półfinały wojewódzkie.

 

Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Gdyni II Rzut 07.03.2017

 

I MIEJSCE - Skok wzwyż - Stromski Jaromir
II MIEJSCE
- Skok w dal - Nowicka Zuzanna
III MIEJSCE
- Skok wzwyż - Guzik Paweł
IV MIEJSCE
- Bieg na 600m - Talar Magda
V-VI MIEJSCE
- Skok wzwyż - Perron Michalina
VI MIEJSCE
- Bieg na 600m - Makowska Maja
VI MIEJSCE
- Bieg na 1000m - Stanisławski Kacper
VI MIEJSCE
- Pchnięcie kulą - Praska Iga
VII MIEJSCE
- Bieg na 50m - Bożek Weronika
VII MIEJSCE
- Bieg na 50m - Kochanowski Robert
VII MIEJSCE
- Skok w dal - Pasek Magda
VII MIEJSCE
- Skok wzwyż - Barczak Aleksandra
VIII MIEJSCE
- Bieg na 600m - Lewosz Anna
VIII MIEJSCE
- Skok w dal - Grozynska Agata
VIII MIEJSCE
- Pchnięcie kulą - Zakrzewska Anna

Po II Rzucie zajmujemy jako szkoła IV MIEJSCE.

 

 

XXVI Mistrzostwa Gdyni w Sportach Siłowych

II MIEJSCE - Zuzanna Symon

 

Indywidualne Mistrzostwa Gdyńskich Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu

II MIEJSCE - 100m stylem grzbietowym - Oskar Sienkiewicz
III MIEJSCE
- 50m stylem klasycznym - Robert Kochanowski

 

Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Siłowaniu na Rękę

I MIEJSCE - Adrian Stanulewicz
IV MIEJSCE - Maria Barszcz

 

Turniej Siatkówki Imienia Tadeusza Brzeskiego  Szkół Ponadgimnazjalnych

II MIEJSCE  Dziewczęta II LO
IV MIEJSCE 
Chłopcy II LO

 

Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Gdyni I Rzut

I MIEJSCE - Skok w dal - Zuzanna Nowicka
II MIEJSCE -
Skok wzwyż - Michalina Perron
III MIEJSCE
- Bieg na 600m - Magdalena Talar
IV MIEJSCE
- Skok w dal - Agata Grożyńska
IV-V MIEJSCE
- Skok wzwyż - Paweł Guzik
V MIEJSCE
- Pchnięcie kulą 6 kg - Adrian Stanulewicz
VII MIEJSCE -
Bieg na 1000m - Michał Gryń
VII MIEJSCE
- Pchnięcie kulą - Ida Praska

IV MIEJSCE  w Gdyni II LO

Rok szkolny 2015/2016

LIGA LEKKOATLETYCZNA  2015/2016

 

 

III MIEJSCE      W KLASYFIKACJI GENERALNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

 

 

 

 

WOJEWÓDZKIE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  31.05.2016

 

 

 

I MIEJSCE Sztafeta 4x100m  -  Nowicka Zuzanna, Pasek Magdalena ( plus dwie zawodniczki z innych szkół z Gdyni).
I MIEJSCE
Skok w dal  -  Zuzanna Nowicka
VI MIEJSCE
Skok w dal  -  Magdalena Pasek

 

 

 

 

LICEALIADA LEKKOATLETYCZNA  19.05.2016

 

 

I MIEJSCE Sztafeta  4x100m   -   Nowicka Zuzanna, Pasek Magdalena, Talar Magdalena, Czernek Marta.
I MIEJSCE
Skok w dal  -  Nowicka Zuzanna
II MIEJSCE
Rzut oszczepem -  Pasek Magdalena
II MIEJSCE
Bieg na 400m -   Talar Magdalena
II MIEJSCE
Skok wzwyż -  Stromski Jaromir
III MIEJSCE
Skok wzwyz -  Perron Michalina
IV MIEJSCE
Skok wzwyż -   Guzik Paweł
V  MIEJSCE
Pchnięcie kulą  -   Barszcz Maria
VI MIEJSCE
Bieg na 1500m -   Gryń Michał
VI MIEJSCE
Skok w dal -   Pasek Magdalena
VII MIEJSCE
Bieg na 100m -   Grunwald Daniel
VII MIEJSCE
Skok w dal -   Skindel Agata
VII MIEJSCE
Rzut oszczepem -   Skindel Agata
VIII MIEJSCE
Skok wzwyż  -   Wolbek Weronika

 

 

 

 

ULICZNY BIEG EUROPEJSKI    7.05.2016

 

 

Dziewczęta:
MIEJSCE I   Paulina Kostrzewa
MIEJSCE X  Małgorzata Krakowska
MIEJSCE XIV Przecławska Julia

 

Chłopcy:
MIEJSCE III   Michał Gryń


 

OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 16.04.2016

 

 

MIEJSCE I    Daniel Sitek
MIEJSCE II   Jan Wołczyk
MIEJSCE III  Radek Wawrzyk

 

 

 

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ

 

 

DZIEWCZĘTA      MIEJSCE VI
CHŁOPCY            MIEJSCE VI

 

 

 

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ

 

 

DZIEWCZĘTA    MIEJSCE VI
CHŁOPCY         MIEJSCE V

 

 

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYNI CHŁOPCÓW W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 01.03.2016

 

 

IV MIEJSCE ZSO Nr 2
Skład zespołu: Daniel Sitek, Jan Wołczyk, Maciej Lipski.

 

 

 

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT 05.02.16

 

 

Dnia 05 lutego odbyły się w naszej szkole Miejskie Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt.
Zwody rozegrano systemem brazylijskim dla 12 zespołów.

 

W wyniku sportowej rywalizacji szkoły zajęły następujące miejsca:

 

I MIEJSCE - LO VI
II MIEJSCE - LO V
III MIEJSCE - ZSAE
IV MIEJSCE - ZSRiH
V MIEJSCE - ZSE
VI MIEJSCE - LO X
VII MIEJSCE - ALO I
VIII MIEJSCE - LO II
IX MIEJSCE - ZSHG
X MIEJSCE - LO IX
XI MIEJSCE - LO III

 

 

 

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO KLAS LICEALNYCH 29.01.2016

 

W dniu 29 stycznai w naszej szkole odbył się Turniej Tenisa Stołowego dla klas licealnych dziewcząt i chlopców.

 

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się:

I MIEJSCE - Kabath Anna
II MIEJSCE - Cymerman Zuzanna
III MIEJSCE - Czura Kamila

 

Wśród chłopców:

I MIEJSCE - Sitek Daniel
II MIEJSCE - Wołczyk Jan
III MIEJSCE - Lipski Maciej

 

 

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU 14.12.2015

 

 

MIEJSCE I 50m stylem klasycznym -  Warszawska Nicola
MIEJSCE I
50m stylem dowolnym -  Warszawska Nicola
MIEJSCE III
50m stylem grzbietowym -  Sienkiewicz Oskar
MIEJSCE V
50m stylem grzbietowym - Kapusta Oliwia
MIEJSCE V
50m stylem klasycznym -  Sienkiewicz Oskar
MIEJSCE VI
50m stylem motylkowym -  Krotofil Julia
MIEJSCE VIII
50m stylem grzbietowym -  Dargacz Klara
MIEJSCE VIII
50m stylem klasycznym -  Szymaniak Paweł
MIEJSCE IX
50m stylem dowolnym -  Krotofil Julia

 

 

ZAWODY W SIŁOWANIU NA RĘKĘ  GRUDZIEŃ 2015

 

 

MIEJSCE IV - Tomasz  Białas- Hoeft
MIEJSCE V -  Łagosz Przemyslaw

 

 

 

LICEALIADA LEKKOATLETYCZNA I RZUT 18.11.15

 

MIEJSCE I Bieg na 800m -  Talar Magdalena
MIEJSCE I
Skok w dal - Nowicka Zuzanna
MIEJSCE II
Skok wzwyż - Stromski Jaromir
MIEJSCE III
Skok wzwyż - Perron Michalina
MIEJSCE V
Pchnięcie kulą - Praska Ida
MIEJSCE VI
Skok w dal - Pasek Magda
MIEJSCE VII
Bieg na 1000m - Gryń Michał
MIEJSCE VII
Skok w dal - Chrzanowski Radosław
MIEJSCE IX
Bieg na 50m - Grunwald Daniel
MIEJSCE IX
Bieg na 50m - Czernek Marta

 

 

 

TURNIEJ SIATKÓWKI IM TADEUSZA BRZESKIEGO  X-XI. 2015

 

 

CHŁOPCY:

MIEJSCE I - III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MIEJSCE II - II LICEU OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MIEJSCE III - V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MIEJSCE IV - VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

DZIEWCZĘTA:

MIEJSCE I - XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MIEJSCE II - VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MIEJSCE III - ZSH i G
MIEJSCE IV - II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 

 

 

XXV ULICZNY BIEG SAMBORA TCZEW 07.11.15

 

MIEJSCE X Bieg na 10km w kategorii Kobiet do 29 lat  - Paulina Kostrzewa 2w

 

 

 

OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO  28.10.15

 

MIEJSCE III - Sitek Daniel

 

 

 

PUCHAR RADY DZIELNICY KARWINY  18.10.15

 

MIEJSCE III Bieg na 2km w kat. 17-18 lat  - Paulina Kostrzewa 2w

 

 

 

MAŁY MITING I ALO 06.10.15

 

MIEJSCE I Bieg na 60m - Nowicka Zuzanna
MIEJSCE I
Skok w dal - Nowicka Zuzanna
MIEJSCE III
Pchnięcie kulą - Praska Ida
MIEJSCE V
Bieg na 60m - Nowak Nikola
MIEJSCE VI
Bieg na 60m - Grunwald Daniel
MIEJSCE VIII
Pchnięcie kulą - Gryń Michał

 

 

 

MISTRZOSTWA GDYNI W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2.10.15

 

MIEJSCE IX - Kostrzewa Karolina
MIEJSCE VIII - Przemysław Łagorz
MIEJSCE XI - Grunwald Daniel
MIEJSCE XIV - Gryń Michał

Rok szkolny 2014/2015

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

 

MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW


V MIEJSCE


LICEALIADA LEKKOATLETYCZNA 21.05.2015

 

I MIEJSCE Bieg 400m -  Magdalena Talar 1e
I MIEJSCE
Skok wzwyż -  Michalina Perron 1e
III MIEJSCE
Skok w dal -  Chrzanowski Radosław 1c
III MIEJSCE
Sztafeta dziewcząt - 4x100m
V MIEJSCE
Pchnięcie kulą -  Trocka Monika 2a
V MIEJSCE
Skok wzwyż -  Wirkijowski Mikołaj
VI MIEJSCE
Bieg 100m -  Błaszcyk Zuzanna
VI MIEJSCE
Pchnięcie kulą -  Barszcz Maria
VII MIEJSCE
Bieg 800m -  Zalewska Aleksandra
VII MIEJSCE
Skok w dal -  Gałecka Kalina
VII MIEJSCE
Bieg 400m -  Skuriat Wiktor
VII MIEJSCE
Rzut oszczepem -  Łagosz Przemysław



Halowe Mistrzostwa Gdyni w Lekkoatletyce.

18 marca 2015r. na bieżni Gdyńskiego Centrum Sportu​ odbyły się
Halowe Mistrzostwa Gdyni.

Na poziomie ponadgimnazjalnym z sukcesami startowali nasi uczniowie.

1 miejsce - Magda Talar 1E - bieg 600m
1 miejsce - Michalina Perron 1E - skok wzwyż
3 miejsce - Przemysław Łagosz 1W - bieg 1000m

Do finałów zakwalifikowali się:

Maria Barszcz 1E
Asia Małkowska 2E
Maciej Majewski 2W
Jakub Korzeniowski 1W
Mikołaj Wirkijowski 2C


BIEGI

Uczennica klasy 3 W Zuzanna Głombiowska w ciągu minionego semestru osiągnęła w biegach następujące rezultaty:

 

  • I miejsce w swojej kategorii – Żukowska 15 i tym samym ukończyła cały cykl biegów Kaszuby Biegają 2014 na 2 miejscu w swojej kategorii a na 5 miejscu open;
  • II miejsce w swojej kategorii Amber Expo Półmaraton Gdańsk (12 miejsce open),
  • III miejsce w swojej kategorii Verve 10Run Sopot (29 miejsce open),
  • II miejsce w swojej kategorii – Urodzinowy Bieg Gdyni 10 km,
  • Wrocław Maraton- najmłodszy uczestnik (75 miejsce open), 3 miejsce kobiety (9 open)
  • Marriott Everest Run – 24 godzinny bieg po schodach.

 

MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM 05.12.2014

 

MIEJSCE I - Sztafeta 4 x 50m stylem dowolnym
Skład drużyny: Warszawska Nicola, Strzyga Agata, Krotofil Julia, Krynicka Zuzanna.

MIEJSCE III - Sztafeta 4 x 50m stylem zmiennym
Skład drużyny: Warszawska Nicola, Strzyga Agata, Krotofil Julia, Krynicka Zuzanna.

 


HALOWE LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA GDYNI I RZUT 03.12.2014


MIEJSCE I - Skok wzwyż - Perron Michalina
MIEJSCE V - Bieg na 50m -
Krakowska Małgorzata
MIEJSCE VII - Bieg na 50m -
Talar Magdalena
MIEJSCE VIII - Pchnięcie kulą - Barszcz Maria

 

 

OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ im Tadeusza Brzeskiego 11.2014

 

MIEJSCE II Chłopcy

 

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU 20.11.2014

 

MIEJSCE I - 50m stylem dowolnym - Warszawska Nicola
MIEJSCE I - 50m stylem klasycznym -
Warszawska Nicola
MIEJSCE II - 50m stylem klasycznym -
Strzyga Agata
MIEJSCE IV - 50m stylem dowolnym -
Strzyga Agata

 


SZTAFETOWE MISTRZOSTWA GDYNI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 29.09.2014

 

MIEJSCE IV  Dziewcząt

 

Rok szkolny 2013/2014

LICEALIADA  22.05.2014

 

MIEJSCE IV  Sztafeta 4x100m - Błaszczyk Julia 1c, Urbaniak Klaudia 2b, Kumpiak Weronika 1b, Nastały Sonia

MIEJSCE IV  Skok wzwyz - Szomburg Klaudia 2e

MIEJSCE V Skok wzwyż - Gałecka Kalina 1w

MIEJSCE VII Bieg na 100m - Błaszczyk Julia 1c

MIEJSCE VII Bieg na 800m - Szabłowska Dominika 1c

MIEJSCE VII Pchnięcie kulą - Trocka Monika 1a

MIEJSCE VII Pchnięcie kulą - Matlakowski Arkadiusz 1d

MIEJSCE VIII Rzut oszczepem - Trocka Monika 1a



GDYŃSKA LIGA LEKKOATLETYCZNA II RZUT 07.03.2014

 


MIEJSCE III Skok wzwyż - Szomborg Klaudia

MIEJSCE IV Pchnięcie kulą - Kloka Karolina

MIEJSCE V Bieg na 600m - Gałecka Kalina

MIEJSCE VI Bieg na 50m - Kaczmarczyk Michał

MIEJSCE VI Pchnięcie kulą - Matlakowski Arkadiusz

MIEJSCE VIII Bieg na 50m - Laszczkowska Michalina

MIEJSCE VIII Pchnięcie kulą - Jabłońska Jagoda

MIEJSCE VIII Bieg na 1000m - Suchecki Oskar




REJONOWE MISTRZOSTWA GDYNI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

 

 

MIEJSCE IV

Skład zespołu: Kleinowski Jakub, Karolewicz Maciej, Łub Michał, Praszek Aksel, Mazur Paweł, Groth Adrian, Sobota Oskar, Pruszko Piotr, Klimont Julian

 

 

 

 

 


REJONOWE MISTRZOSTWA GDYNI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

 

MIEJSCE II

Sklad zespołu: Karolina Waracka, Marta Dulis, Wiktoria Kurek, Alicja Szymańska, Alicja Janczak, Wiktoria Nowc, Joanna Kosińska, Aleksandra Mechlińska, Monika Siadaczka, Klaudia Tęgowska, Sylwia Mioduszewska.

Dziewczęta przechodzą do finału miejskiego.

 

 

 


 


DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ ŚREDNICH W TENISIE STOŁOWYM

 

MIEJSCE II - IILO

Skład drużynyAlicja Thomas, Karpińska Zofia, Karolina Rogozińska.


 


NAJLEPSZE W POLSCE W UNIHOKEJU

 

Karolina Damps z klasy 2d i Marta Chudyszewicz z klasy 3b zakwalifikowały się w roku 2014 do Kadry Polski w Unihokeju i przygotowują sie do Mistrzostw Świata, które odbędą się w maju w Polsce.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.


 


WYNIKI OTWARTEGO TURNIEJU TENISA STOLOWEGO DLA GDYŃSKIEJ MŁODZIEŻY 9-23.11.13

 

MIEJSCE I  - Alicja Thomas

MIEJSCE II - Zofia Karpińska

MIEJSCE III - Alina Karpińska

MIEJSCE IV - Natalia Łobasiuk

MIEJSCE IV - Jan Wołczyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


MISTRZOSTWA GDYNI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW 04.11.2013


MIEJSCE III

Skład zespołu: Lipski Maciej, Kuźnik Maksymilian, Schulz Michał, Majewski Maciej, Suchecki Oskar, Rosinke Mateusz, Borowy Emil, Karolewicz Maciej, Wysocki Adrian, Ogórek Aleksander.

 

 


TURNIEJ SIATKÓWKI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH IMIENIA PROFESORA TADEUSZA BRZESKIEGO

 

MIEJSCE I Dziewcząt - II LO

MIEJSCE IV Chłopców - II LO

 

Najlepszą zawodniczką turnieju pilki siatkowej dziewcząt została Główczynska Aleksandra z kl.2D.

 

 

 

 

 

 

 

 


 


INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU 21.11.2013



MIEJSCE VI  50m stylem klasycznym -
Gruchała Patryk
MIEJSCE XI  50m stylem dowolnym - Gruchała Patryk
MIEJSCE XIII 50m stylem klasycznym - Rozencwaig Oliwer

 

 

 

 

 




HALOWE MISTRZOSTWA GDYNI W LEKKOATLETYCE I RZUT 23.10.1013

MIEJSCE I  Skok wzwyż -
Niewiadomska Aleksandra 3b
MIEJSCE III Skok wzwyż - Szomborg Klaudia
MIEJSCE V  Pchnięcie kulą - Sobczak Mateusz
MIEJSCE VI Skok wzwyą - Butkiewicz Dorian
MIEJSCE VII Pchnięcie z kulą - Jabłońska Jagoda
MIEJSCE VIII Pchnięcie kulą - Kloka Karolina
MIEJSCE VIII Bieg na 1000m - Suchecki Oskar
MIEJSCE IX Pchnięcie kulą - Noch Dawid
MIEJSCE X  Bieg na 50m - Laszczkowska Michalina 1a
MIEJSCE XII Bieg na 50m - Majewski Maciej
MIEJSCE XIV Bieg na 50m - Chudyszewicz Marta
MIEJSCE XIV Skok w dal - Mazurek Paweł
MIEJSCE XVI Bieg na 1000m - Sobota Oskar