Spotkanie z przedstawicielkami Europejskiego Uniwersytetu Viadriana z Frankfurtu nad Odrą

24.01 na zaproszenie nauczycielek języka niemieckiego szkołę odwiedziły przedstawicielki Europejskiego Uniwersytetu Viadrina z Frankfurtu nad Odrą. Przedstawiły uczniom klas III i IV ofertę studiów stacjonarnych z zakresu ekonomii, prawa i kulturoznawstwa, prowadzonych w języku angielskim lub niemieckim.
20240126 101030

Przedstawiły również bogatą ofertę stypendialną oraz możliwość bezpłatnych kursów z języka niemieckiego.
   Studia na uniwersytecie w centrum Europy to bogata oferta nauki języków obcych, zarówno słownictwa ogólnego jak i fachowego, możliwość spotkania ludzi z ponad 100 krajów z całego świata i zdobycia bogatego doświadczenia do przyszłej pracy zawodowej.
Propozycja warta rozważenia.

Bogumiła Korolczuk