Salon

Salon « Studia i Kariera z Francją», druga edycja

Warszawa, 18 i 19 lutego 2013,

godz. 9.00-17.00 (18/02) oraz 9.00-13.00 (19/02)

Aula spadochronowa, SGH, Al. Niepodległości 162

Kraków, 20 lutego 2013, godz. 9.00-17.00

Auditorium Maximum, Uniwersytet Jagielloński, Ul. Krupnicza 33

Szukasz studiów, stażu lub pracy? Ten salon jest dla Ciebie!

Salon pozwoli licealistom i studentom spotkać przedstawicieli francuskich szkół wyższych (studia we Francji, czy podwójne dyplomy francusko-polskie), jak również przedstawicieli firm, które zainteresowane są zatrudnieniem bądź mogą oferować staż.

Zainicjowany przez Ambasadę Francji w Polsce i zorganizowany wspólnie z Campus France i Francuską Izbą Przemysłowo-Handlową w Polsce (CCIFP), Salon "Studia i Kariera z Francją" będzie podzielony na trzy części.

• Studia": francuskie uczelnie udzielą informacji na temat studiów we Francji, studiów francuskojęzycznych w Polsce oraz podwójnych dyplomów, jak również rekrutacji i możliwości rozwoju kariery zawodowej!

• Kariera": przedstawiciele francuskich firm zaprezentują oferty praktyk i pracy w ramach indywidualnych spotkań, po uprzedniej rejestracji online!*

• Spotkania i konferencje": liczne prezentacje na temat: studiów we Francji, podwójnych dyplomów francusko-polskich, oferta stypendialna rządu francuskiego, prezentacje szkoł wyzszych i firm.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby dowiedzieć się jak najwięcej o studiach we Francji, poznać działalność i ofertę firm francuskich, znaleźć staż lub pracę i nawiązać ciekawe kontakty!

Na indywidualne spotkanie z przedstawicielami francuskich uczelni i konferencje: WSTĘP WOLNY

* Na indywidualne spotkanie z przedstawicielami firm, należy się zarejestrowac: www.polska.campusfrance.org

Znadź nas na Facebook: www.facebook.com/events/407015719379507/