Konkursy i Olimpiady - Liceum

Rok Szkolny 2007/08

Patrycja Bertrand, Filip Rudolf z III A i Karolina Dąbrowska, Ada Minge, Joanna Napp, Paulina Szumacher, Michał Rekowski z II W, Natalia Szlaga z II B oraz Anna Orzeszek z III W uczestniczyli w XXIX Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego.


Adam Grabowski z II B uczestniczył w wojewódzkim konkursie " Herbert w oczach młodych Pomorzan", w konkursie wiedzy o życiu i twórczości zajął III miejsce, Igor Tarasiewicz z III C zajął I miejsce w konkursie plastycznym o Zbigniewie Herbercie.



Czytaj więcej: Rok Szkolny 2007/08

Rok Szkolny 2009/2010

Kwiecień Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "Wygraj Indeks"

  • Monika Podgórska z klasy III W została laureatką konkursu i zdobyła indeks na Wydział Chemiczny PG.


Kwiecień Finał X edycji konkursu „Pokaż nam język” organizowany przez 9 Wyższych Szkół Bankowych w Polsce (szkoła w Poznaniu)

w kategorii język francuski, Joanna Napp zajęła I miejsce i wygrała laptop


Marzec Etap regionalny X edycji konkursu „Pokaż nam język” organizowany przez 9 Wyższych Szkół Bankowych w Polsce (szkoła w Gdańsku)

Nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca:

W kategorii język francuski

  • I - sze Joanna Napp III W
  • III -cie Patrycja Gumińska II W

Jednocześnie Joanna Napp będzie reprezentować region pomorski szkoły w kwietniu w finale konkursu w Poznaniu



Marzec 2010 - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

  • Roksana Rosicka I E
  • Sylwia Przybylska I C
  • Monika Butowska I C

zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego


Marzec 2010 - Etap regionalny 28. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Frankofońskiej im. Jerzego Lisowskiego

W kategorii liceum nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca:

2. Kamila Jamróz II W

3. Joanna Napp III W

Jednocześnie Kamila Jamróz będzie reprezentować region pomorski w czerwcu w finale konkursu w Warszawie




Marzec 2010 - VI Pomorski Konkurs Matematyczny

  • Aleksandra Wiatrowska I E (poziom podstawowyy) - została laureatem zajmując 1 miejsce w etapie wojewódzkim



Luty 2010  - Konkurs Chemiczny "Wygraj indeks"

  • Agata Lis III E
  • Monika Podgórska III W
  • Agnieszka Gondek III E
  • Aleksandra Płotka III E
  • Adam Borowski III E

zakwalifikowali się do III etapu konkursu


Czytaj więcej: Rok Szkolny 2009/2010